18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
PhantomMask 2015-07-09, 16:30 11
raczej fejk, pod benem zawsze ludzi nasrane
Zgłoś
Avatar
Asuritt 2015-07-09, 17:45
fajnie wygląda ale spadnie połąmie się i kto go leczy ? WY każdy podatnik buli kase bo on sam się naraża a po wyleczeniu znowu to samo .... to jak leczenie narkomana za grubą kase a potem znowu typ ćpa...
Zgłoś
Avatar
Inze 2015-07-09, 18:00 100
@Asuritt To jest własnie przykład typowej cebuli. To nawet nie jest w Polsce wiec spokojnie, jak się połamie nie zapłacisz mu ani złotówki. Za assassynow zawsze piwo.
Zgłoś
Avatar
Pieprzony_Ateista 2015-07-09, 18:04 11
Fejk, Templariusze nie potrafili parkurować.
Zgłoś
Avatar
Duch 2015-07-09, 18:24 16
ulthart napisał/a:

Assassin's Creed w realu



Miało być w realu a nie w Londynie. Chciałem se sprawdzić na którym regale jest srajstaśma w pszczółki a Ty żeś mnie oszukał
Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-07-09, 18:42 20
Asuritt napisał/a:

fajnie wygląda ale spadnie połąmie się i kto go leczy ? WY każdy podatnik buli kase bo on sam się naraża a po wyleczeniu znowu to samo .... to jak leczenie narkomana za grubą kase a potem znowu typ ćpa...


Taaa... lepiej siedzieć w domu przed kompem, zapuścić samare i później "leczyć się na otyłość" na koszt podatnika.

Wolałbym, aby tacy ludzie leczyli się na koszt podatnika, aniżeli część naszych pieniędzy szła na jebanych nieudaczników siedzących na bezrobociu biorących zasiłki.
Zgłoś
Avatar
u................t 2015-07-09, 19:16
PhantomMask napisał/a:

raczej fejk, pod benem zawsze ludzi nasrane



No rzeczywiście, wydaje Mi się że to Warszawa....
Zgłoś
Avatar
C................c 2015-07-09, 20:14 1
Kogo ten kotlet jeszcze jara.
Zgłoś