18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
chlusniembousniem 2021-12-24, 4:27 8
Strielok1 napisał/a:

Jebana patologia na filmie i w komentarzach, chcesz być sztywny to bądź do końca a nie najpierw kozaczenie a później płacz że policja bije... I zrozumcie debile że policja nie jest od rozstrzygania czy maseczka coś daje czy nie tylko od egzekwowania przepisów a te są jasne. Byłem w niedzielę na zakupach z żoną, w netto czy innej biedronce, trafił się patrol, pytanie dlaczego nie mam maseczki, odpowiadam że jestem zaszczepiony a poza tym nie lubię, młode chłopaki, mówią że nie będą mnie legitymować w sklepie tylko jak skończę zakupy to żebym podszedł do nich na parkingu. Wychodzę po jakichś 20 minutach i idę do radiowozu. Zdziwieni że wogòle przyszedłem, pytam się czy może być prawko bo dowód gdzieś posiałem, nie ma problemu. Chwilę pogadaliśmy, mówią że mają nakaz z góry, zero tolerancji itd. Na koniec jeden mówi że brak za maseczki jest od 20 zł do 1000 , proponuje mi te 20 i pyta czy przyjmuję. Ja na to że oczywiście. Można? Można, wystarczy być człowiekiem nie pizdą.



Zachowałeś się jak frajer. Takich mandatów się nie przyjmuje, bo nie mają podstaw prawnych i sądy umarzają takie postępowania.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2021-12-24, 4:56 3
Wychodki psie to serio w 98% bezmózgowi kotojebcy. Taki ktoś nigdy nie awansuje dalej, będzie napierdalać mandaty do emerytury i wyżywać się za lata prześladowań ze strony rówieśników/rodziny.
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2021-12-24, 5:45 1
klubinteligencjipolskiej.pl/2021/04/szczepionki-na-covid-19-sa-bronia-...

Nie wiem czy na ten link też trzeba mieć zgodę szanownej administracji.. Ale zanim usunięcie, to przeczytajcie. To już nie jest tylko teoria spiskowa.. To się dzieje miśki..
Zgłoś
Avatar
xXx5226 2021-12-24, 6:47 2
raq napisał/a:

Przepisy na ogół wymyślają mądrzejsi od ciebie, nikt nie oczekuje, że poznasz ich ukryty sens. Nie umiesz się dostosować do życia w społeczeństwie jak śniade książęta, to wypierdalaj do buszu myśleć samodzielnie.
Wolnomyśliciel, tak zwany szur w naturalnym środowisku..
Kto ci powiedzial, że nie działa, baba w mięsnym, guru większości nieudaczników antyszczepionkowych?



Ty chyba wszelką wiedzę o przepisach w tym kraju czerpiesz z tvp. Poświęć parę godzin swej marnej egzystencji i przeczytaj parę ustaw które ci "mądrzy" ludzie tworzą albo bądź pisiorem dalej. Wybór należy do ciebie.
Zgłoś
Avatar
Karolexx 2021-12-24, 8:42 1
plastic napisał/a:

bronisz kolegów, czy doskwiera ci efekt "utopionych kosztów"? bo piszesz jak typowa pizda, która przez ostatnie 2 lata zainwestowała całą swoją osobowość w obronę tego syfu i teraz czujesz, że musisz brnąć w to dalej.
nie rób kurwy z logiki i wyłącz czasem telewizor.



Jak policjant prosi o dokumenty to sie okazuje proste i logiczne

Manolito666 napisał/a:

Filip91



Filip91 brawo
Zgłoś
Avatar
pitteroo 2021-12-24, 8:46 1
Kundle do pilnowania galerii i pomników nie mogą nakazać ani też zmuszać do zakładania szmacianej zasłony twarzy, nie mają takich uprawnień, jedyne co mogą to wlepić mandat i grzecznie powiedzieć do widzenia. Jeśli zmuszają do tego to popełniają przestępstwo. Nie wiem czemu gościa sponiewierali ale pamiętajcie mogą jedynie wlepić mandat i tyle,
Zgłoś
Avatar
robo72 2021-12-24, 9:04 2
majkel1615 napisał/a:

hhaahhahahahaha chciałbym spotkać taką pizdę jak ty bo do tej pory żadna maseczkowa ciota uwagi zwrócić mi nie chciała



osobiście zwróciłbym Ci uwagę RAZ, za drugim razem nie miałbyś już na co założyć maseczki. Byłbyś pierwszym chujem który ma pizdę powyżej szyi.
Zgłoś
Avatar
Bizior4 2021-12-24, 9:38 3
Strielok1 napisał/a:

Jebana patologia na filmie i w komentarzach, chcesz być sztywny to bądź do końca a nie najpierw kozaczenie a później płacz że policja bije... I zrozumcie debile że policja nie jest od rozstrzygania czy maseczka coś daje czy nie tylko od egzekwowania przepisów a te są jasne. Byłem w niedzielę na zakupach z żoną, w netto czy innej biedronce, trafił się patrol, pytanie dlaczego nie mam maseczki, odpowiadam że jestem zaszczepiony a poza tym nie lubię, młode chłopaki, mówią że nie będą mnie legitymować w sklepie tylko jak skończę zakupy to żebym podszedł do nich na parkingu. Wychodzę po jakichś 20 minutach i idę do radiowozu. Zdziwieni że wogòle przyszedłem, pytam się czy może być prawko bo dowód gdzieś posiałem, nie ma problemu. Chwilę pogadaliśmy, mówią że mają nakaz z góry, zero tolerancji itd. Na koniec jeden mówi że brak za maseczki jest od 20 zł do 1000 , proponuje mi te 20 i pyta czy przyjmuję. Ja na to że oczywiście. Można? Można, wystarczy być człowiekiem nie pizdą.



Oczywiście przymij, i wypnij się bardziej. Zwykły frajer z ciebie i tyle.
Zgłoś
Avatar
GangTrap 2021-12-24, 9:44
Iq sadoli poniżej buta.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2021-12-24, 10:01 1
Wiecie polskie robaki, że w Japonii jest taka świadomość i odpowiedzialność spoleczna, że na długie lata przed covidem każdy zaziębiony japończyk który wchodził w tłum sam z nieprzymuszonej woli zakładał maseczkę żeby nie zarażać innych?
Czy to wam nie rozpierdala czaszek?
I nikt ich nie zmuszał i nie darli ryjów o kagańcach i ogólnoświatowych spiskach żydowskich.
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2021-12-24, 13:26
A Kurski z pozytywnym wynikiem testu poleciał do Paryża.... Jemu wolno.
Zgłoś
Avatar
teers16 2021-12-24, 13:57 1
wojownicy wolności
zaraz będą wydarzenia na pejsbooku "czytamy razem konstytucje w restauracji trzymając się za ręce"
Zgłoś
Avatar
Strielok1 2021-12-24, 14:15
ZaSwojePiję napisał/a:

Na swoja matke mozesz co najwyzej pluc zanim w nia wejdziesz.
Poczytaj sobie co 7ydzi z Polska chcieli zrobic i zrobili i że w momencie wprowadzenia nowego ładu, to na tych ziemiach, oby chwilowo, nie ma Polski, tylko sami polacy zostali.



Od mojej matki to się odwal, ja chociaż wiem kto jest moim ojcem w przeciwieństwie do ciebie.

chlusniembousniem napisał/a:

Zachowałeś się jak frajer. Takich mandatów się nie przyjmuje, bo nie mają podstaw prawnych i sądy umarzają takie postępowania.



Już nie, jakiś czas temu zmienili przepisy. Poza tym proszę Cię, za 20 zł czas tracić na łażenie po sądach?

chlusniembousniem napisał/a:

Zachowałeś się jak frajer. Takich mandatów się nie przyjmuje, bo nie mają podstaw prawnych i sądy umarzają takie postępowania.



Już nie, jakiś czas temu zmienili przepisy. Poza tym proszę Cię, za 20 zł czas tracić na łażenie po sądach?

Bizior4 napisał/a:

Oczywiście przymij, i wypnij się bardziej. Zwykły frajer z ciebie i tyle.



No tak, bo lepiej kozaczyć a później płakać że policja tobą podłogę wyciera, tyle z waszej śmiesznej dumy i hardości.
Zgłoś
Avatar
Imperator_Jan 2021-12-24, 15:01 2
Filip91 napisał/a:

Bardzo dobrze. Cwaniaczki co drą ryja. Przepisy to przepisy. Żreć w sklepie nie można to nie żre, palić fajek nie można to tez wytrzyma, ale maskę na pół godziny założyć nie, lepiej się szarpać. Mózg zryty.



Weź kurwa typie zamknij pizdę bo cringe xD
Zgłoś
Avatar
Xyz1939 2021-12-24, 15:22 1
svenio napisał/a:

Dobrze sprawa do sądu i każdego funkcjonariusza o odszkodowanie sądzić za nękanie przemoc i do tego trauma dziecka leczenie psychiatryczne gruba kasa Opole wybuli za swoich funkcjonariuszy tylko dobrego prawnika nająć



Haha jebnij sie w leb
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie