18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kusti 2019-04-01, 21:18
Ile golfów 3 tylu prawników w tym kraju. Aż łezka się kręci na myśl o MO... zanim by ryja otworzył z tym debilnym wymądrzaniem to już by siniaki na dupie liczył kozak zajebany
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2019-04-01, 21:28
Z dwojga złego już wolę patusów, którzy utrudniają życie policji, niż tych wzdychających za MO.
Zgłoś
Avatar
Ali_G 2019-04-01, 21:35
Takie popierdolone ameby siejące zamęt w społeczeństwie powinno się na prawdę wywozić, izolować i blokować wszelki dostęp do jakichkolwiek metod komunikacji. Rzadko wychodzę z równowagi w internecie, ale ten człowiek jest książkowym przykładem osobnika, który nie powinien kooperować z innymi osobnikami naszego gatunku. Homo spierdolis.
Zgłoś
Avatar
Lizodup 2019-04-01, 21:38
o borze jakies debile co oglondajom bigbrothera magicala itp
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2019-04-01, 22:17
Jeżeli nie chcesz okazać dokumentów to może znaczyć ze masz coś do ukrycia a jak dla mnie to już jest podstawa żeby kurwiszona wytargac z samochodu
Zgłoś
Avatar
sebopolska 2019-04-01, 22:17 5
figgin napisał/a:

@ all up
Gościa nie bronię, bo chuj wie, o co poszło, ale rzeczywiście zgodnie z ustawą o Policji, funkcjonariusz powinien był się przedstawić, podać przynależność służbową i stopień, oraz określić przyczynę oraz podstawę podjęcia czynności (a nie bełkotać coś o jakimś wykroczeniu), a na ewentualne żądanie okazać legitymację służbową, dodatkowo pouczyć o przysługującym prawie do złożenia zażalenia na swoje czynności do właściwego miejscowo prokuratora. Ta przepita baba też miała te same obowiązki. To, że pacjent jest debilem, w żaden sposób nie usprawiedliwia ich braku poszanowania dla przepisów prawa. Dopiero potem przepita baba znalazła sobie pretekst w postaci "obrazy funkcjonariusza", co jest dyskusyjne, bo pacjent wulgarnych słów nie użył. Funkcjonariusze będą mieli po premii, chyba, że debil się uprze i będzie chciał większego dziadostwa narobić (bo takie mamy prawo, że może), a debil pewnie miał kilkanaście godzin na dołku i wpierdol, co najlepiej o funkcjonariuszach też nie świadczy



Po pierwsze - nagranie nie jest od początku interwencji i nie wiemy czy Policjant się przedstawił czy nie .
Po drugie - Podstawą (czyli podstawa faktyczna) podjęcia czynności było popełnienie wykroczenia przez kierującego. ( Faktycznie na filmie nie widać podania podstawy prawnej, ale nie można wykluczyć, że mogła być podana przed włączeniem kamery)
Po trzecie - Policjant nie musiał pokazywać legitymacji służbowej ( doczytaj ustawę).
Po czwarte - skąd wiesz, że nie został pouczony o prawie do złożenia zażalenia do prokuratora? Przecież interwencja jeszcze się nie skończyła, chyba nie myślisz, że Policja będzie pouczała o takich rzeczach na początku interwencji to nie miałoby sensu.
Po piąte - wpierdol od funkcjonariuszy to powinieneś dostać ty za swoją głupotę i wiedzę z podwórka jaką tu przedstawiłeś. Pamiętaj, że Milicji już nie ma i, że to nie serial Pitbull.
Pozdro i poczytaj UoP, PRD, RRM i pokrewne ustaw
Zgłoś
Avatar
Bedejot 2019-04-01, 22:21
Wsiadaj nie pierdol hehe
Zgłoś
Avatar
WolneKonopie 2019-04-01, 22:31 1
figgin napisał/a:

@ all up
Gościa nie bronię, bo chuj wie, o co poszło, ale rzeczywiście zgodnie z ustawą o Policji, funkcjonariusz powinien był się przedstawić, podać przynależność służbową i stopień, oraz określić przyczynę oraz podstawę podjęcia czynności (a nie bełkotać coś o jakimś wykroczeniu), a na ewentualne żądanie okazać legitymację służbową, dodatkowo pouczyć o przysługującym prawie do złożenia zażalenia na swoje czynności do właściwego miejscowo prokuratora. Ta przepita baba też miała te same obowiązki. To, że pacjent jest debilem, w żaden sposób nie usprawiedliwia ich braku poszanowania dla przepisów prawa. Dopiero potem przepita baba znalazła sobie pretekst w postaci "obrazy funkcjonariusza", co jest dyskusyjne, bo pacjent wulgarnych słów nie użył. Funkcjonariusze będą mieli po premii, chyba, że debil się uprze i będzie chciał większego dziadostwa narobić (bo takie mamy prawo, że może), a debil pewnie miał kilkanaście godzin na dołku i wpierdol, co najlepiej o funkcjonariuszach też nie świadczy



Już przez chwilę pomyślałem że sami typowi idioci (na szczęście idioci sadyści) na sadolu, {najlepszy komentarz w skrócie o treści "kocham pomocne psy... robie to co chcą, nie mam swojego zdania i nie walcze o swoje.."
Dziękuję !! -ratujesz myślących !

Do myślących inaczej :
- gość walczy o swoje nie będąc prawnikiem wiec walczy/mówi jak umie.
-golf (czysty czy brudny) nie jest żadnym wyznacznikiem (znam dyplomatę który jeździ zardzewiałą skodą favorit z 1989r [no patologia napewno]

Podstawą działania są przepisy których zarówno my jak i oni muszą się trzymać !.
Zgłoś
Avatar
Rudinxon 2019-04-01, 22:31
Kurwa, jaki syf w tym aucie mają. Ja pierdole.
Ogólnie ten jego cały klanał to jedno wielkie dno.
Zgłoś
Avatar
WolneKonopie 2019-04-01, 22:41
Co do komentarza nad moim..
Domniemywać możemy wszystko co jest poza filmem. Zarówno dobro jak i zło.
Pies nie wspomniał ani raz na filmie o tym ze już podał jakiekolwiek dane a zachowanie zarówno jego jak i jego koleżaki z firmy jedznoznacznie świadczy o brakach w wykształceniu.

Przytocz cytowane ustawy paragrafy kodeksy i inne niezrozumiałe/nieznane to się cześć sadoli nauczy wedle swojej oceny. Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
Andre1945 2019-04-01, 23:41
Cytat:

Coś w tym jest, ale prawda jak zwykle leży pośrodku i śmiem twierdzić, że mógłbyś w tym kraju trafić na funkcjonariuszy, którzy Twoje uprzejmości mieliby w dupie i tak by Cię "z kimś pomylili, ze względu na odpowiadający rysopis", a że byłaby trzecia nad ranem pośrodku jakiegoś zadupia , to dostałbyś wpierdol. Bo tak niestety co bardziej sfrustrowani funkcjonariusze prewencji postępują, jak im się nudzi i skuteczność na siłę wyrabiają. I zaprawdę powiadam Ci, wcale nie musisz być, ani nawet wyglądać na sebixa



Kolego, dlaczego nigdy takie filmiki nie zdarzają się z ludźmi w garniturach, albo w ogóle schludnie ubranymi, zachowującymi się spokojnie i kulturalnie, tylko zawsze, podkreślam, zawsze, jest to jakiś spocony, niedomyty sebiks, skaczący i straszący ''Wy kurwa nie wiecie kim ja jestem'', ''nagrywaj to'', ''dzwoń po XYZ''?

Odpowiedź jest jedna - bo te patusy, niepotrafiące złożyć poprawnie jednego zdania (''podstawa faktyczna'', kurwa mać, prawnik po ''Sędzi Annie Marii Wesołowskiej'') same się proszą o zatrzymanie. Na YT masz pełni filmików tego rodzaju, niedawno była patusiarska rodzinka skacząca do funkcjonariuszy drogówki (swoją drogą, bardzo grzecznych) i została zatrzymana, bo zachowywała się jak małpy na wybiegu.

Gdyby ten pajac z filmiku grzecznie zapytał o podstawę prawną i podał swój dowód tożsamości, to tej sytuacji z filmiku by nie było. Zgadza, się, funkcjonariusze też nie zachowali się w porządku (jak wskazano wyżej, powinni byli się przedstawić, podać stopień i przynależność), ale nijak nie usprawiedliwia to zachowania tego sebka i jego przytępawej maciory. Ludzie w tle dobrze go podsumowali.

PS Tak, ''pomuszcie'' napisałem celowo, prześmiewczo, ironizując z takich kolesi, którzy fikają do policjantów, a jak przychodzi co do czego, to płaczą o pomoc. Wielcy bojownicy jotpe.
Zgłoś
Avatar
pankruk 2019-04-01, 23:44
Pomijając całe to legislacyjne pierdolenie kto ma obowiązek się zesrać, a kto ma obowiązek zrobić fikołka to gość od początku prowokował funkcjonariuszy więc finalnie dostał to czego chciał. Problem polega na tym, że teraz wyjdzie z tego sprawa w sądzie, papugi będą szukać kto jest winny, a wszystko to za nasze pieniążki. Bo jeden artysta chciał pokazać całemu światu na YT, że jest cwańszy od policji, a druga z trzecim dała się sprowokować. Jednocześnie znacznie poważniejsze rozprawy będą czekać w kolejce za setkami spraw o bzdury. Swoją drogą gościu głupotą zaryzykował nasranie sobie w papiery wyrokiem karnym. Brawa dla jednej i drugiej strony, szczyt żenady.
Zgłoś
Avatar
nano50 2019-04-02, 0:12 2
Mors_Nigra napisał/a:

Taki patus się rozmnaża a ja kierwa nie mam z kim... może też powinienem obniżyć standardy i poszukać takiej upośledzonej dziuni jak ta jego bździątwa (słychać po głosie i widać po twarzy, na profilówce na YT. Ale ruchable).



Faktycznie trochę to smutne. Z drugiej strony wpadnij z taką i całe życie będziesz zmuszony słuchać przygłupiego pierdolenia jakiejś lafiryndy. Już lepiej być samemu.
Zgłoś
Avatar
Okrupnik 2019-04-02, 1:18
Typ siedzi za kółkiem, silnik pewnie ciepły "ALE CO ALE JA NIE KIEROWAŁEM NO CO SAMO SIĘ TU AUTO PRZETELEPORTOWAŁO".
Kurwa funkcjonariusze też średnio rozgarnięci bo powinni delikwentowi wyrecytować od razu, że mogą go bez żadnej podstawy sprawdzać w ramach kontroli drogowej lub nawet jako cywila bez samochodu i gość musi mieć przy sobie rzeczone dokumenty.

Kurwa i jeszcze to darcie japy "DZWOŃCIE NA POLICJE" XDD tak bo kurwa przyjedzie drugi radiowóz i zacznie się strzelanina w obronie patusa... Kurwa ci ludzie chyba byli duszeni w wanience jak byli mali bo ewidentnie za mało tlenu doszło do mózgu w okresie rozwojowym.
Zgłoś
Avatar
f................n 2019-04-02, 5:38 1
sebopolska napisał/a:

Po pierwsze - nagranie nie jest od początku interwencji i nie wiemy czy Policjant się przedstawił czy nie .
Po drugie - Podstawą (czyli podstawa faktyczna) podjęcia czynności było popełnienie wykroczenia przez kierującego. ( Faktycznie na filmie nie widać podania podstawy prawnej, ale nie można wykluczyć, że mogła być podana przed włączeniem kamery)
Po trzecie - Policjant nie musiał pokazywać legitymacji służbowej ( doczytaj ustawę).
Po czwarte - skąd wiesz, że nie został pouczony o prawie do złożenia zażalenia do prokuratora? Przecież interwencja jeszcze się nie skończyła, chyba nie myślisz, że Policja będzie pouczała o takich rzeczach na początku interwencji to nie miałoby sensu.
Po piąte - wpierdol od funkcjonariuszy to powinieneś dostać ty za swoją głupotę i wiedzę z podwórka jaką tu przedstawiłeś. Pamiętaj, że Milicji już nie ma i, że to nie serial Pitbull.
Pozdro i poczytaj UoP, PRD, RRM i pokrewne ustaw



Po pierwsze i ostatnie zalecam Ci potrenowanie umiejętności czytania ze zrozumieniem: umundurowany pies ma OBOWIĄZEK okazania legitymacji służbowej na żądanie, w sposób umożliwiający odnotowanie danych, to napisałem, nie chce mi się cytatem podpierać, a do tego nigdzie nie podniosłem zarzutu, że nie został pouczony o swoich prawach, tylko stwierdziłem, że zgodnie z ustawą po zakończeniu czynności musi. Do tego nigdzie nie stwierdziłem, że filmik jest od deski do deski. A dodatkowo, baba się nie przedstawiła. Comprende, czy przełożyć Ci to na jakiś uproszczony dialekt dla współczesnych osiedlowych idiotów ??

Andre1945 napisał/a:

Kolego, dlaczego nigdy takie filmiki nie zdarzają się z ludźmi w garniturach, albo w ogóle schludnie ubranymi, zachowującymi się spokojnie i kulturalnie, tylko zawsze, podkreślam, zawsze, jest to jakiś spocony, niedomyty sebiks, skaczący i straszący ''Wy kurwa nie wiecie kim ja jestem'', ''nagrywaj to'', ''dzwoń po XYZ''?

Odpowiedź jest jedna - bo te patusy, niepotrafiące złożyć poprawnie jednego zdania (''podstawa faktyczna'', kurwa mać, prawnik po ''Sędzi Annie Marii Wesołowskiej'') same się proszą o zatrzymanie. Na YT masz pełni filmików tego rodzaju, niedawno była patusiarska rodzinka skacząca do funkcjonariuszy drogówki (swoją drogą, bardzo grzecznych) i została zatrzymana, bo zachowywała się jak małpy na wybiegu.

Gdyby ten pajac z filmiku grzecznie zapytał o podstawę prawną i podał swój dowód tożsamości, to tej sytuacji z filmiku by nie było. Zgadza, się, funkcjonariusze też nie zachowali się w porządku (jak wskazano wyżej, powinni byli się przedstawić, podać stopień i przynależność), ale nijak nie usprawiedliwia to zachowania tego sebka i jego przytępawej maciory. Ludzie w tle dobrze go podsumowali.

PS Tak, ''pomuszcie'' napisałem celowo, prześmiewczo, ironizując z takich kolesi, którzy fikają do policjantów, a jak przychodzi co do czego, to płaczą o pomoc. Wielcy bojownicy jotpe.



Kolego, ja typa nigdzie nie bronię, ja stwierdzam, co musi i powinna Policja zgodnie z ustawą A co do normalnych, z racji wykonywanej kiedyś funkcji miałem okazję do porzygania studiować sobie różne przypadki nadużyć popełnianych przez funkcjonariuszy między innymi na "normalnych" ludziach, więc nie obraź się, ale straszne bzdury opowiadasz I strasznie uproszczone Nie twierdzę, że każdy policjant jest zły, jednakowoż chyba po prostu masz farta i żyjesz w jakiejś innej, lepszej Polsce
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie