18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
bishfinger 2024-09-08, 11:00 19
do hotelu gdzie mieszkam 2 lata temu wprowadziły sie ukraińskie rodziny, teraz dołączyło do nich około 10 pakistańczyków. Kupiłem gaz pieprzowy dla siebie i rodziny, to już koniec spokoju w Polsce, na policje nie ma co liczyć
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-09-08, 11:07 3
PeterNORTH napisał/a:

gdzie kibole żeby się zebrać i dokonać zemsty?



Po co kibicie uśmiechniętych nie wybierali.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-08, 11:29 1
bishfinger napisał/a:

do hotelu gdzie mieszkam 2 lata temu wprowadziły sie ukraińskie rodziny, teraz dołączyło do nich około 10 pakistańczyków. Kupiłem gaz pieprzowy dla siebie i rodziny, to już koniec spokoju w Polsce, na policje nie ma co liczyć



Kup sobie jeszcze jeden na zapas, albo dla siebie samego!
Przez 7 lat przyjeżdżałem do hotelu, w którym mieszkali Pakistańczycy i Nepalczycy. Oprócz tej pierdolonej przyprawy, której notorycznie używają i hotel walił jej smrodem, nie widziałem z ich udziałem nigdy żadnej agresji, czy choćby kłótni. Przeciwnie, przyjaźnie nastawieni
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-09-08, 11:51 2
PeterNORTH napisał/a:

gdzie kibole żeby się zebrać i dokonać zemsty?



Kibole zbroje obsrały
Zgłoś
Avatar
Cosmo00 2024-09-08, 11:51 1
@PeterNORTH:

Pablohasan85 napisał/a:

Plądrowali sklepy i bili kobiety pod kosciołami.


A może poka jakie masz duże jaja i sam się narażaj wymiarowi sprawiedliwości zamiast kibiców. Fajo miętką
Zgłoś
Avatar
Koniuu22 2024-09-08, 12:05 9
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-08, 12:06 4
Podejrzewam, że wyklęci patrioci z ojczyzną na ustach do nich skakali, więc dostali zasłużony wpierdol.

PeterNORTH napisał/a:

gdzie kibole żeby się zebrać i dokonać zemsty?


Tam leżą.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-08, 12:10 11
TwójCzarnyPan napisał/a:

Podejrzewam, że wyklęci patrioci z ojczyzną na ustach do nich skakali, więc dostali zasłużony wpierdol.
Tam leżą.



Tak czułem, że smród egzotycznej padliny cię tu przywabi
Opowiedz nam o co tym twoim kolegom tu poszło bo pewnie znasz temat spod stołu
Zgłoś
Avatar
cedrikk 2024-09-08, 12:12 5
Wybrali Tuska a teraz wielki płacz gdzie są kibole ?
Nie żal mi was ścierwa
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-09-08, 12:24 12
cedrikk napisał/a:

Wybrali Tuska a teraz wielki płacz gdzie są kibole ?
Nie żal mi was ścierwa



Ciapaków , ukrów i innych gruzionoczeczenów nawpuszczał karakan i pisiory. Ciebie też nikomu nie żal spierdolino umysłowa.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-09-08, 12:25 2
Bul_od_bytu napisał/a:

Tak czułem, że smród egzotycznej padliny cię tu przywabi
Opowiedz nam o co tym twoim kolegom tu poszło bo pewnie znasz temat spod stołu


Sebiksy pierdolili na okrągło o obciąganiu naszego pęta. No to chcieliśmy im dać obciągnąć, a wtedy oni się rozmyślili. Dostali wpierdol, bo nie może tak być, że coś obiecujesz, narobisz smaku i się rozmyślasz jak rozpinam rozporek. To bardzo niegrzeczne.
Zgłoś
Avatar
Pablohasan85 2024-09-08, 12:28
Cosmo00 napisał/a:

@:
A może poka jakie masz duże jaja i sam się narażaj wymiarowi sprawiedliwości zamiast kibiców. Fajo miętką



miękką fają to byłeś robiony. Od kiedy kibice sie wymairem sprawiedliwosci przejmują? Widze prawak z ciebie na 50% niby chcesz ale sie boisz. Fajnie sie komenty pisze z mamusi piwnicy?
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-08, 12:29 8
TwójCzarnyPan napisał/a:

Podejrzewam, że wyklęci patrioci z ojczyzną na ustach do nich skakali, więc dostali zasłużony wpierdol.



Założę się, że tak było, co nie zmienia faktu, że za akcję z tulipanem gość powinien trafić w areszcie do grypsujących
Zgłoś
Avatar
SraliBaby_W_Rowie 2024-09-08, 12:37 5
darek1234 napisał/a:

Kup sobie jeszcze jeden na zapas, albo dla siebie samego!
Przez 7 lat przyjeżdżałem do hotelu, w którym mieszkali Pakistańczycy i Nepalczycy. Oprócz tej pierdolonej przyprawy, której notorycznie używają i hotel walił jej smrodem, nie widziałem z ich udziałem nigdy żadnej agresji, czy choćby kłótni. Przeciwnie, przyjaźnie nastawieni



Taa.... Ile takiego pierdolenia słyszałem przed 2016 u siebie na osiedlu, a aktualnie po 22 zapomnij wyjść z domu bez maczety bo pigmentododatni się panoszą jak u siebie na wioskach XD
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-09-08, 12:43 1
SraliBaby_W_Rowie napisał/a:

Taa.... Ile takiego pierdolenia słyszałem przed 2016 u siebie na osiedlu, a aktualnie po 22 zapomnij wyjść z domu bez maczety bo pigmentododatni się panoszą jak u siebie na wioskach XD



No i co takiego ci zrobili, albo robią?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie