18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Atak mediów na Radwańską
o................n • 2013-07-05, 4:46
Nagonka na Radwańską czas start...

otóż dziś sobie przeglądałem mój ulubiony portal TVN24, który zawsze rzetelnie nazywa sprawy po imieniu (np nazywa Kaukaskich terrorystów "rebeliantami") i trafiłem na coś ciekawego:



Patrzę na to i myślę "No i chuj. Przecież podała rękę". No ale czytam i tylko coraz bardziej kiwam głową z zażenowaniem:

Cytat:

Niegrzeczne zachowanie

"Zdaję sobie sprawę, że Lisicki nie jest specjalnie popularna wśród innych zawodniczek, ale zachowanie Radwańskiej było niegrzeczne" - ćwierknął dziennikarz "Daily Mail" Alex Kay.

Zachowanie Polki nie spodobało się również słynnemu Bradowi Gilbertowi, byłemu trenerowi Andre Agassiego, Andy'ego Roddicka i Andy'ego Murraya, który zawsze deklarował sympatię do Radwańskiej. "Agi Rad poszła od razu do szatni i nie poczekała na Boom Boom (taki jest pseudonim Lisicki - red.)".

Humorystycznie do całego zdarzenia podszedł Christopher Clarey z "International Herald Tribune" i "New York Timesa". "Długi mecz. Szybki uścisk rąk" - napisał na Twitterze.

"Zostanie zapamiętane na lata"

"To podanie ręki zostanie zapamiętane na lata" - wieszczy z kolei na swoim profilu dziennikarz "New York Timesa" Ben Rothenberg.

Część dziennikarzy pocieszała Polkę, że zagrała dobry mecz. - Wolałabym grać źle i wygrać - odpowiedziała na komplementy.



Moja reakcja? ŻAŁOSNE! ŻAŁOSNE KURWA!

Wiecie dlaczego? Ponieważ teraz mamy atak jaka to Radwańska niewychowana, jak słoma jej z butów wystaje, a to podanie ręki przejdzie do historii itp. I tu kurwa chuj! Bo w tenisie zdarzały się takie akcje, że czasem nawet piłkarze wydają się bardziej kulturalni - ile razy łamano rakiety, ile razy rzucano rakietami w sędziów, publiczność, ball menów... ILE RAZY W OGÓLE NIE PODANO RĘKI. Kurwa, taki Marat Safin to chyba z 50 razy nie podawał ręki po przegranych pojedynkach, sędziów obrzucał plugawymi epitetami i nic! Tego nie zapamięta publiczka. No ale podanie ręki z krzywym spojrzeniem już tak -_-

I żeby nie było, że pierdolę dla samego pierdolenia - w tenis ziemny napierdalam już od ponad 15 lat, byłem zawodnikiem PZT i grałem również na zawodach rangi ITF i wiem z pierwszej ręki jak to jest napierdalać 4 godziny tylko po to, żeby dostać w dupę i nie być w stanie osiągnąć życiowego sukcesu.

Otóż można mówić, że tak, powinna się uśmiechnąć "bo wypada", tak powinna zaczekać "bo wypada" ale tak może mówić tylko laik, który nigdy nie grał i nie zna smaku PRAWDZIWEJ porażki. Nie przegranie na osiedlowym turnieju, a przegranie na zawodach do których się przygotowywało CAŁE ŻYCIE i poświęciło dla tych chwil bardzo dużo.

Teraz zaczyna się pierdolenie w TVN przez pseudo-redaktorów, że:
Cytat:

"Już w trakcie spotkania można się było przekonać, że Polka jest rozstrojona psychicznie. W pewnym momencie Radwańska, która z reguły podchodzi do gry "na zimno", rzuciła rakietą, co praktycznie jej się nie zdarza."



No to teraz wyłuskam, dlaczego bronię w tej sprawie Radwańskiej:

Otóż Radwańska nie gra w tenisa od wczoraj, nie jest Janowiczem, który dopiero zaczyna swoją przygodę ze sportem. Osobiście ją pamiętam na mistrzostwach Polski które odbywały się w 1999 roku bo to były pierwsze mistrzostwa które oglądałem na kortach KKT Wrocław. Radwańska konkretnie walczy o pozycję w raningu WTA od 2005 roku, a od 2007 jest w czołówce. I to właśnie wiek jest głównym "clue" - lata lecą, nowi, świeży zawodnicy ciągle przychodzą, a tytułu Wielkoszlemowego jak nie było tak i nie ma...

Bardzo możliwe, że dziś widzieliśmy ostatni raz w historii Radwańską tak daleko w Wielkim Szlemie - na syntetycznych nawierzchniach przegrywa w Williams, a i Szarapowa sobie radzi na tej nawierzchni, mączka to domena Rosji... pozostaje trawa, która ze wszystkich nawierzchni jest największą kurwą - piłka najlepiej lata na syntetyku, na mączce lata najwolniej, a na trawie najszybciej i jest bardzo nieprzewidywalna... na trawie de facto wygrywa nie ten kto jest najsilniejszy czy najzwinniejszy, a ten kto potrafi wytrzymać mocne uderzenie i grać serwis-siatka.

Wszystkie "asy" pokroju Szarapowej czy Williams odpadły i zostało i Radwańska trafiła na przeciwniczki, które były na jej siły. I ona o tym wiedziała i chciała wygrać - po prostu. Nie ma w tym żadnej magii - ona chciała wygrać i jako pierwsza Polka (i Polak) sięgnąć przynajmniej po srebrny talerz (nagroda za drugie miejsce)...

Nie udała się ta sztuka, ale nie można powiedzieć, "że może za rok" bo to już nie te lata - możliwe, że już nigdy nie przebije się do "połówki". Po takim "szkicu sytuacyjnym" pewnie i wy rozumiecie, że nerwy były ogromne i zawód łamie serce.

Takie zawody z tak ułożonymi przeciwnikami zdarzają się niezwykle rzadko, to była duża szansa Radwańskiej i jej nie udało się jej wykorzystać, mimo, że czekała na tą chwilę całe życie - oczywiście, że są nerwy i rzucanie rakietami - przecież gra idzie o ogromną stawkę...

A tu kurwa wyskakują pizdy, które nigdy nie były nawet notowane w ITF (szczebel przed ATP) z tekstem "ten uścisk zapamiętamy na długo" Wg mnie to skandal, że tacy ludzie mają jeszcze pracę i strasznie się dziwię, że trener Agassiego, który też miał odpały czy Roddicka, który nie raz, nie dwa bulił grzywny, pieprzy, że Radwańska nie ładnie się zachowała

TVN24 też kurwa pokazał "klasę" - powinni stworzyć potężny front i bronić Radwańskiej na wszystkie sposoby, ale chuj, lepiej powielać newsy i tweety ludzi, którzy nie wiedzą nic o sporcie...


No ale to pewnie cicha zemsta za sadistic.pl/agnieszka-radwanska-o-telewizji-tvn-vt192904.htm

No i na koniec powiem dlaczego tak mało mówi się o Radwańskiej - otóż Radwańska była już w pierwszej 30 WTA w 2007 roku, ale wtedy dostawaliśmy ochłapy newsów. Tak trwało aż do 2010-2011 kiedy to Radwańska stała się jedną z czołowych zawodniczek i nie dało się już tylko wspominać. Dlaczego zapytacie. Dlaczego Małysz już po swym pierwszym wygranym turnieju był wyniesiony na wyżyny, Janowicz po przebiciu się do III rundy został "objawieniem", a Radwańska po staniu się 20 rakietą świata zyskała tylko parę newsów?
Otóż dlatego, że tata Radwańskiej jasno dał do zrozumienia i PZT i mediom, żeby się pierdolili, bo kiedy był czas pomagać i promować to oni mieli wyjebane, ale teraz kiedy pojawiły się sukcesy to nagle wielka radość i wsparcie. Radwańscy wyrzucili praktycznie wszystkie pieniądze na budowę kortu i wyjazdy na zawody, tenis był pierwszym i ostatnim priorytetem w rodzinie i cudem udało się Radwańskiej przebić do wielkiego sportu. Jaka w tym czasie była pomoc Polskiego Związku Tenisowego czy rządu lub mediów? ŻADNA. Dlatego przez długi okres za granicą w magazynach rozpisywali się o Radwańskiej, a u nas pisano o pogodzie... Polska :/

Na koniec łapcie pokaz "kulturwy" tenisowej w 2010 roku i porównajcie ten filmik z nagonką jaką teraz robią za krzywe spojrzenie...



9:12
Zgłoś
Avatar
lunio86 2013-07-05, 5:27 109
Jakis czas temu powiedziała że nie chce miec nic wspólnego z TVN, teraz ta tkumunistyczno-żydowska tusza bedzie robić wszystko żeby Agnieszke poniżyć i zniesławić. Nic nowego w pseudopolskiej telewizji.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-07-05, 6:27 5
Dobra, tylko co kogo kurwa obchodzi Radwańska? Pokazała na olimpiadzie co "potrafi".
Jak ktoś woli grać tylko dla kasy to niech sobie gra, ale współczucia też nie będzie.
I nie pierdol mi że "całą kasę przeznaczyli na kort i wyjazdy" ... Biedni ludzie kurwa mać!
Skoro stać ich było na kort i wyjazdy znaczy że wiedzieli że na tym zarobią!
Byle kowalski nie ma na kort i działkę na którym można go postawić!

Tak samo jak głupie pierdolenie o Janowiczu "rodzice sprzedali sieć sklepów aby ..." kolejni kurwa biedacy

Czy Tenis jest aż tak kosztownym sportem?!
Powiedz mi ile kosztuje rakieta (niech będzie nawet z uranu) i kilkanaście piłek oraz karnet roczny na kort?
Wyjazdy? Trzeba od razu jeździć do Australii, UK czy USA?
Powiedz mi na co trzeba aż tylu pieniędzy w tenisie?!

W osobnym temacie podałem przykład rajdów samochodowych, ale można spokojnie cały motosport pod to podciągnąć. Wiesz jakie jest wsparcie PZM, telewizji czy innych instytucji? ŻADNE!
Całkowicie ŻADNE!
A koszty zajebiście wysokie!
I jakoś nikt kurwa nie płacze że nie ma pomocy a jak zdobywa sukcesy to nie robi z siebie księżniczki!
A kiedy osiąga jakieś sukcesy to jedyna wzmianka o nich jest po wiadomościach w TVP na którą większość ma wyjebane poza małą grupą zapaleńców bo to nie jest "medialny sport" i Polacy się tym nie jarają!
Prawdziwego fana znajdziesz nie przed telewizorem ale na OSie!
Dlatego głęboko wbijam w sezonowców którzy teraz się wysypali jak pryszcze na piętnastolatce!

Tenis to sport dla snobów! Tak było jest i tak będzie!
Zgłoś
Avatar
capoeiramen 2013-07-05, 6:34 1
Zaiście
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-07-05, 7:41 6
Radwańska wielka królewna niech zejdzie na ziemię. Ojciec powinien nauczyć ją kindersztuby a nie ciągać po cyrkach smoleńskich.
Zgłoś
Avatar
eligurf 2013-07-05, 9:13 1
Żałosne to jest przejmowanie się gównami wyciąganymi przez TVN, Polsat, publiczną, Trwam czy inne media.

Nie lubię Radwańskiej za jej religijne odchyły, ale niech sobie gra i wygrywa ile kasy zdoła. Niech sobie podaje rękę jak chce. Wczoraj była gorsza to przegrała i chuj, nic mi z tego nie przybędzie, ani nie ubędzie (podobnie jak wszystkim sadolom).

@SZAJBAAA
Tenis jest kosztowny, nie jakieś tam amatorskie pukanie z kolegą, ale rakieta przy intensywnej grze za dużo nie wytrzymuje, trzeba zmieniać naciągi, a granie gołymi piłkami to inna dyscyplina sportu.
Zgłoś
Avatar
alfonsso11 2013-07-05, 10:45
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Karyna 2013-07-05, 10:46 8
Tłumaczenie , że inni też buraczą nie jest tłumaczeniem. Chłopka wyjdzie ze wsi ale wieś z chłopki nigdy. I tyle.
Zgłoś
Avatar
alfonsso11 2013-07-05, 11:09
Radwańską wciąż wiąże umowa z firmą Prokom (ze starego artykulu, bo juz nie i w sumie nie potrzebuje, wtedy miala jakos 19 lat - rok 2008), która wspiera także polski tenis. Tenisistka zgarnia około 100 tys. dol. rocznie, ale kontrakt opiera się na systemie motywacyjnym – im lepsze wyniki, tym większe premie.

Z roku 2008 z kryzysu:
W rozwój polskiego tenisa Ryszard Krauze zainwestował do tej pory ponad 10 mln zł. Bez jego pomocy dla droga na szczyt dla wielu młodych tenisistów byłaby o wiele trudniejsza.

Krauze, w ramach programu PZT Prokom Team, sponsorował stypendia w wysokości od 50 - 300 tys. zł, które otrzymywało kilkunastu najzdolniejszych tenisistów, m.in. Urszula Radwańska, Jerzy Janowicz i Katarzyna Piter. Pieniądze przestały jednak napływać do związku już jakiś czas temu. Ponadto, Krauze rozwiązał kontrakt indywidualny z Agnieszką Radwańską. Nie jest już tajemnicą, że Krauze powoli zwija interesy w Polsce, wiec az takiej krzywdy nasze gwiazdki nie mialy...znawcy nazywaja to zlotym pokoleniem polsiego tenisa...to jest ta grupka ktora dostala ogroooomny zastrzyk pieniazkow kiedy tego potrzebowali, inaczej nawet jakby sprzedali sklepy czy cokolwiek innego nie zdzialaliby wiele, takze powinni raczej dziekowac ryskowi krazuze niz marudzic...
Zgłoś
Avatar
l_witek 2013-07-05, 11:16
A w dupie mam Radwańska i cały ten pedalski "biały sport" leje tez na 38 milionów znafców i fanów
Pranie mózgu telewizja im robi tematy zastępcze "serwuje" aby odwrócić uwagę od ważnych rzeczy a oni się podniecają jak szczerbaty sucharami.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-07-05, 11:52 1
Kobiecy foch to straszna broń.

@up - "te", a może tak bez capsa?
Zgłoś
Avatar
eirelim 2013-07-05, 11:54 1
Radwanska jest zalosna, wypadalo by podziekowac z usmiechem za gre a nie taka ignorantka pierdolona przegrala to juz wielka gwiazda, typowa polska celebrytka mam wiecej to ignoruje reszte pies jej morde lizal,
Zgłoś
Avatar
morderuk 2013-07-05, 11:59
Przeczytałem początek, wszystko to cytaty z twitterow jakis zagranicznych typow. Nie wiem co ma z tym wspolnego TVN. Ogladalem tvn24 i pierdolamento tych redaktorow wczoraj przez jakis czas i jakos zadnego skandalicznego stwierdzenia nie uslyszalem. Przegrala bo byla gorsza, ja pierdole nad czym tu sie rozwodzic.
Pisza, ze przejdzie rzekomo do historii, poniewaz jest to Polka i maja taki sam kompleks na punkcie "sukcesow" i "rozglosu" Polski na jakiejkolwiek plaszczyznie jak i ty broniac slepo chuj wie kogo i czego.
Zgłoś
Avatar
Saxet 2013-07-05, 12:02 1
TVN cytuje zagranicznych dziennikarzy:

Wiem, że Lisicki nie jest specjalnie popularna wśród innych zawodniczek, ale zachowanie Radwańskiej było niegrzeczne - napisał na Twitterze dziennikarz Daily Mail, Alex Kay. To podanie ręki zostanie zapamiętane na lata - dodał Ben Rothenberg z New York Timesa

Po przegranym meczu należy pogratulować przeciwnikowi. Koniec, kropka. Nie podaje się ręki patrząc w drugą stronę i nie wyrywa ręki gdy tylko palce dłoni się zetkną, a nie dojdzie nawet do uścisku.
Zgłoś
Avatar
kurabezkosci 2013-07-05, 12:04 1
tvn ja pojechal bo szmata przeciez bojkotuje ten kanal i nie udziela wywiadow..
po co wy to czytacie jak nic nie rozumiecie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie