18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Plecionkarz 2013-06-07, 20:07 10
bandyta? właśnie tak się mówi na przyszłych mężów stanu
Zgłoś
Avatar
XtravaganZa 2013-06-07, 20:09
To normalne, że widać tylko obrazek z jakimś stojącym typkiem? Gdzie nagranie?

EDIT: widocznie u mnie coś nie działa :/
Zgłoś
Avatar
thez 2013-06-07, 20:13 7
Jeśli to był turysta, co dostał za urodę to wstyd jak chuj. W końcu my chętnie do Egiptu jeździmy.
Zgłoś
Avatar
najob 2013-06-07, 20:23 2
a gdybym byl mlotkowym..... egipcjanie utopili jakies dziecko, jezusa czy kogos nie?
Zgłoś
Avatar
kalosz90 2013-06-07, 20:30 3
Ten nowy taryfikator strasznie nam jaja ucina, także napiszę, że prawdopodobnie ten ciap.. tfu muzułmanin zaatakował ten młotek, a nie na odwrót.
Zgłoś
Avatar
l................8 2013-06-07, 20:38 12
Powiem od razu, że nie jestem obrońcom muzułmanów, ale na zwykłe chamstwo i bandytyzm nie może być pozwolenia.
Jeżeli ktoś osobiście tobie i twojej rodzinie zrobi krzywdę, to masz prawo mu oddać, ale nie za sam fakt bycia, przecież zagranicą też napadają na niewinnych polaków z powodu ksenofobii, czy to jest dobre?
Przez tego idiotę teraz media będą miały kolejny temat zastępczy i będą pokazywać, że to europejczycy maltretują imigrantów, po prostu islamofobia pełną gębą, to pójdzie w eter na całym świecie i tylko pogorszy sytuacje europejczyków pokazując, że trzeba uczyć bardziej nas multikulturalizmu BRAWO.
Patrzycie tylko powierzchownie, ale nie dostrzegacie skutków nierozmyślnych działań.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-06-07, 20:50 2
a co wy wiecie o Egipcie idioci, szkoda ze przez takich burakow idzie fama w świat o Polsce
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-06-07, 21:02 7
leszek8 napisał/a:

(...) nie jestem obrońcom muzułmanów,(...) też napadają na niewinnych polaków z powodu ksenofobii, (...).


Najpierw zdaj maturę, naucz się pisać po polsku i używać znaków interpunkcyjnych, a potem pouczaj innych jak powinni myśleć. Teraz jeszcze nie jesteś wiarygodny.

I na koniec, "patrioto", Polak ZAWSZE z wielkiej litery.
Zgłoś
Avatar
Bartolini82 2013-06-07, 21:10
a lać ich tylko jak naszą granicę przekroczą
Zgłoś
Avatar
yoyoyo 2013-06-07, 21:12 1
ostatni napisał/a:

Dzisiaj wrzuciłem temat o tym wydarzeniu z ładnymi tagami, linkiem do źródła, bez żadnych zbytecznych komentarzy. Po 3 minutach dostałem wiadomość, że temat został wyjebany, pewien lewacki cenzor bardzo się stara



Chyba nie wie lub nie pamięta, co się działo przez takie zachowanie na wykopie.
Zgłoś
Avatar
Atreyu 2013-06-07, 21:16 1
@zygmuntor - ja zdałem maturę! To może mi wyjaśnisz dlaczego:
- jeśli w Londynie zostanie uderzony Polak imigrant tylko dlatego że mają tam złą opinię o Polakach to jest źle.
- jeśli w Polsce zostanie uderzony imigrant to jest dobrze, niezależnie czy ten imigrant to ktoś zasymilowany, legalnie pracujący, uczciwy, czy wrogi Polsce.

Wrzucanie absolutnie wszystkich, czy to Polaków, czy Egipcjan do jednego worka - tylko dlatego że są wśród nich osobniki złe/radykalne nie jest do końca sprawiedliwe.

@Bartolini82 - a jak pojedziesz na wakacje do Egiptu z rodziną, albo do pracy na zachód i staniesz się imigrantem to też rdzenna ludność powinna Cię lać? Nie każdy muzułmanin jest radykałem z radykalnymi poglądami. Gość mógł być turystą, mógł być imigrantem i legalnie pracować, a nie ciągnąć socjal. Nie ocenia się wszystkich jedną miarą.
Zgłoś
Avatar
zygmuntor 2013-06-07, 21:22
@Atreyu w moim poprzednim poście pisałem do @leszek8.
Wracając do tematu. Uważam, że każdy jest równy wobec prawa. Rozwalenie mordy komukolwiek powinno być skutecznie ścigane i surowo osądzane.
Zgłoś
Avatar
l................z 2013-06-07, 21:22 2
Cóż, może nadejdzie kiedyś czas kiedy nie damy się dymać w dupę?
Najpierw musimy stanowić naród - to, że porozumiewamy się jednym językiem nie czyni z nas narodu. Nie będę się rozwodził na ten temat dalej, miłego weekendu życzę
Zgłoś
Avatar
twisternh 2013-06-07, 21:39 1
chujowy gif bo się urywa w pewnym momencie ehh
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-06-07, 22:24
Brawo dojebałeś muslimowi co robił kebaba, walenia konia na tydzień!

a jak wam się ni epodoba ten sadistic to zawsze macie pudelka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie