18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 7:53
Trochę więcej informacji na temat wczorajszych wydarzeń. Około godziny 20:30 na ulicy Bojańczyka milicjanci zrobili sobie zbiórkę, zaczęli się przebierać, zakładać kominiarki,itd. Następnie podjechali pod bar koło stadionu Włocłavii, wyskoczyli z aut i zaczęli pałować kogo popadnie. Poszkodowani byli ciągnięci po ziemi jak szmaty, ubliżano im od najgorszych, jednym słowem byli traktowani gorzej niż terroryści. W rezultacie pokręcili 14 osób w tym zupełnie przypadkowe osoby. Dwóch chłopaków podeszło 10sekund wcześniej żeby zapytać o papierosa i w nagrodę zostali spałowani i przewiezieni na komendę. W myśl zasady "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" klika osób dostało do wyboru kilka opcji:mandat, sprawa w sądzie za zakłócanie porządku albo wniosek o napaść na funkcjonariusza. Chłopak wybrał mandat, więc dali mu 100zł za picie alkoholu w miejscu publicznym (zaznaczamy, że akcja miała miejsca na terenie baru gdzie była impreza zamknięta) najlepsze w tym jest to, że badanie na zawartość alkoholu wykazało ZERO promila. Kolejny miał dostać ten sam mandacik ale powiedział, że przecież nic nie pił, więc dostał za używanie słów niecenzuralnych w miejscu publicznym. Dwie osoby trafiły do szpitala z ranami głowy ( milicja biła pałkami po całym ciele) i rozciętą szyją spowodowaną uderzeniem pałką w kufel z którego poszkodowany pił piwo. Osoby zgłaszające się do szpitala na obdukcję były jednak odsyłane do domu ponieważ w SZPITALU NIE BYŁO LEKARZA !!!! Zastanawiające jest to, że przed przybyciem poszkodowanych na dyżurce byli już panowie w mundurach.. Mamy wielu postronnych świadków tych wydarzeń, są też filmiki i mamy informacje, że kolejne osoby posiadają nagraną bandycką akcje milicji. Z pewnością nie zostawimy tak tego bo nie może być przyzwolenia na bezprawne i bezpodstawne akcje milicji. Należy jedynie współczuć bliskim bohaterskich milicjantów bo pewnie nie zdają sobie sprawy z kim dzielą cztery kąty.
Materiał i opis NIE mój. Z tego co słyszałem od ludzi to ponoć jest prawda że żadnej burdy nie było a Policja z nudów zrobiła sobie zabawę.

Zgłoś
Avatar
stonefenix 2013-09-22, 20:55 5
Jak ja lubie tak posrane artykuły. Chodzę po barach co 2 weekend. Nigdy jeszcze nie wpadła policja by mi coś zrobić. Może dlatego że chodzę po jazzowo - bluesowych barach, czasem tych gdzie się po prostu pije. Bywam też w klubach czasem. Tam też policja nie fruwa.
Więc śmiem was krytykować bo nie jestem pełnomocnikiem policji ale nikt nie posyła takiej ekipy prewencji bez okazji. Nie są idiotami, wiedzą że będą nagrywać i nagłaśniać sprawę.
Jak jestem w klubie i przychodzi banda spierdolin, nie zwykłych normalnych kibiców to z urzędu, za ich kuźwa lekceważący stosunek do współbawiących się uczestników, haranie, kurwienie, darcie ryja i agresję bym pałą nerki ochrzcił.
Kiboli powinno się brać do wozu i wywozić do wojska -- > tam by byli przydatni z tym ilorazem inteligencji
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-09-22, 22:33 1
LordMrok napisał/a:

Bawią mnie wasze komentarze, jak jakiś pacan okradnie sklep osiedlowy to krzyk, że policja nic nie robi że powinna wpierdol spuścić, cieszycie się jak widzicie rosyjska Polcje naparzającą kiboli, ale jak Policja, nie milicja ani zomo dla buraka z 1-szego komentarza, pałuje paru oprychów ( za darmo wpierdol nie dostali, i ktoś ich do tego baru wezwał) to krzyk że łamane są prawa człowieka, że dobrych ziomków za darmo biją, zamiast siedzieć na sadisticu idźcie na paradę równości razem z biedroniem lewaczki.


Mimo wszystko myślę, że policja powinna się zajmować łapaniem pedofili, gwałcicieli i prawdziwych PRZESTĘPCÓW a nie pałowaniem ludzi, którzy odpalili racę czy zaśpiewali piosenkę o jebaniu policji. Po drugie skąd wiesz że za darmo nie dostali? Ja zostałem spałowany za nic już 2 razy. A jak widzę komentarze ludzi w stylu "policja nie pałuje za darmo" to aż im życzę, żeby na własnej skórze dowiedzieli się, że jednak za darmo można wyłapać pałą na żebra. Na razie wszystkie doniesienia mówią o tym że dostali za darmo (bo dostało się nawet boguducha winnym osobom postronnym).
Zgłoś
Avatar
krz2 2013-09-22, 22:40 1
Święta wojna z faszyzmem trwa.
Zgłoś
Avatar
Zikorskee 2013-09-22, 22:43 1
Piwko za milicjantów
Zgłoś
Avatar
Lord_Rzeźnik 2013-09-22, 22:49
Nie pojmuję tego.
Zgłoś
Avatar
Extraordinary_Gentleman 2013-09-22, 22:55 31
Fatum93 napisał/a:

Atak policjantów na bar we Włocławku


Fatum93 napisał/a:

Materiał i opis NIE mój. Z tego co słyszałem od ludzi to ponoć jest prawda że żadnej burdy nie było a Policja z nudów zrobiła sobie zabawę.


Fatum93 napisał/a:

Nie było mnie tam więc nie wiem dokładnie. Po prostu pisze to co słyszałem od ludzi.



Za takie coś to powinieneś pojechać... gołą dupą po nieheblowanej desce do wanny pełnej spirytusu.

Pierdolicie na Wyborczą i TVN, że robią selekcje informacji i są stronnicze a takie pierdoły łykacie jak pelikany. Kolejny rzetelny materiał jak skurwysyn. Do tego film który trwa 26 sekund i wszyscy leża na ziemi.

Czemu kurwa nie słyszę o tym jak to policja napada na kibiców/ knajpy w których siedzą/kibicują kibice: piłki ręcznej? Siatkówki? KJS'ów? Żużlu? F1? Rzutu kulą? Skoków narciarskich? Tylko cały czas zła i chujowa milicja napada na biednych i pokrzywdzonych kibiców piłki nożnej? O chuj chodzi z tym zdebilnieniem ludzi?
Zgłoś
Avatar
ramonka23 2013-09-22, 22:57 11
I dobrze jebanym skurwysynom. Mój ojciec pracuje w policji w WWK(nie jest z prewencji) i mówił mi, że skurwysyny narobiły trzody w barze, darli mordę na pół Chopina, zbijali szkło etc, a potem wielce pokrzywdzeni i brutalnie pobici. Ja pierdolę, tępić skurwysyństwo ze stadionów.
Zgłoś
Avatar
nanab 2013-09-22, 23:01 1
No na pewno policji się nudziło i zorganizowała napad na biednych, kulturalnych, bezbronnych, pokojowo nastawionych kibiców.
Zgłoś
Avatar
cholok 2013-09-22, 23:02 1
kurwa, włocławek... dobrze ze spierdoliłem przytomnie do Holandii
Zgłoś
Avatar
goolman 2013-09-22, 23:04 12

@ramonka23 - pewnie stary robi ci też prewencyjny wjazd pod kołdrę w nocy...

Zawsze i wszędzie policja jebana będzie!
Zgłoś
Avatar
ramonka23 2013-09-22, 23:06 6
goolman napisał/a:


@ramonka23 - pewnie stary robi ci też prewencyjny wjazd pod kołdrę w nocy...

Zawsze i wszędzie policja jebana będzie!



Co Ty w ogóle robisz na sadisticu, śmieciu? Co to za pojazdy rodem z koryta? Chciałeś wrzucić gówno na 30 piętro, a spadło Ci na ryj. Spierdalaj stąd i nie wracaj, bo to nie centrum kibica.
Zgłoś
Avatar
90luckypl 2013-09-22, 23:11
^@up:
1# Damski nick
2# Zapisana płeć - mężczyzna
3# Zajebiście rozwinąłeś(aś) temat, kurwa jakbym zobaczył ojca na materiale bym najebał tu artykuł na pięć stron, żeby wytłumaczyć dlaczego musiało do tego dojść...
4# ,,tępić skurwysyństwo ze stadionów." <---- Co ty kurwa z czym porównujesz?
Zgłoś
Avatar
ramonka23 2013-09-22, 23:15
@90luckypl

1# luckypl, ok, na temat Twojego nicku nawet się nie wypowiadam XD
2# zapisana płeć - mężczyzna
3# na video nie ma mojego ojca, po prostu zrelacjonowałem Wam jego wypowiedź jako człowieka, który jest na czasie i słyszał co się tam tak na prawdę stało.
4# to że tą burdę urządziła jebana dzieciarnia ze śródmieścia, banda wychudzonych skurwysynów, zaczepiających 70 letnich dziadków, żeby oskubać ich z hajsu, do tego są niesamowicie zżyci przez swój chujowy klub, który w tym mieście jest tylko jeden, bo gdyby nagle pojawił się drugi to by trzymali swoje pyski gdzie indziej.
Zgłoś
Avatar
Junki3 2013-09-22, 23:18 2
po prostu się rozgrzewają przed 11.11.13 podburzają ludzi by później nieświadomym obywatelom wmawiać że tylko się bronili
Zgłoś
Avatar
icek Berg 2013-09-22, 23:19 3
Musiał tam być dobry rozpierdol skoro wjechali, bez powodu nie biją. przypadkiem grupa 12 policjantów napada na biednych kibiców którzy siedzieli grzecznie przy warcabach i rozmawiali o Szymborskiej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie