18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Trochę więcej informacji na temat wczorajszych wydarzeń. Około godziny 20:30 na ulicy Bojańczyka milicjanci zrobili sobie zbiórkę, zaczęli się przebierać, zakładać kominiarki,itd. Następnie podjechali pod bar koło stadionu Włocłavii, wyskoczyli z aut i zaczęli pałować kogo popadnie. Poszkodowani byli ciągnięci po ziemi jak szmaty, ubliżano im od najgorszych, jednym słowem byli traktowani gorzej niż terroryści. W rezultacie pokręcili 14 osób w tym zupełnie przypadkowe osoby. Dwóch chłopaków podeszło 10sekund wcześniej żeby zapytać o papierosa i w nagrodę zostali spałowani i przewiezieni na komendę. W myśl zasady "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" klika osób dostało do wyboru kilka opcji:mandat, sprawa w sądzie za zakłócanie porządku albo wniosek o napaść na funkcjonariusza. Chłopak wybrał mandat, więc dali mu 100zł za picie alkoholu w miejscu publicznym (zaznaczamy, że akcja miała miejsca na terenie baru gdzie była impreza zamknięta) najlepsze w tym jest to, że badanie na zawartość alkoholu wykazało ZERO promila. Kolejny miał dostać ten sam mandacik ale powiedział, że przecież nic nie pił, więc dostał za używanie słów niecenzuralnych w miejscu publicznym. Dwie osoby trafiły do szpitala z ranami głowy ( milicja biła pałkami po całym ciele) i rozciętą szyją spowodowaną uderzeniem pałką w kufel z którego poszkodowany pił piwo. Osoby zgłaszające się do szpitala na obdukcję były jednak odsyłane do domu ponieważ w SZPITALU NIE BYŁO LEKARZA !!!! Zastanawiające jest to, że przed przybyciem poszkodowanych na dyżurce byli już panowie w mundurach.. Mamy wielu postronnych świadków tych wydarzeń, są też filmiki i mamy informacje, że kolejne osoby posiadają nagraną bandycką akcje milicji. Z pewnością nie zostawimy tak tego bo nie może być przyzwolenia na bezprawne i bezpodstawne akcje milicji. Należy jedynie współczuć bliskim bohaterskich milicjantów bo pewnie nie zdają sobie sprawy z kim dzielą cztery kąty.
Materiał i opis NIE mój. Z tego co słyszałem od ludzi to ponoć jest prawda że żadnej burdy nie było a Policja z nudów zrobiła sobie zabawę.

Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-09-22, 17:16 10
zomo kurwa wraca
Zgłoś
Avatar
Michazzz 2013-09-22, 17:30
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
zwirz13 2013-09-22, 17:35
pewnie ktoś miał koszulke solidarności !
Zgłoś
Avatar
garota 2013-09-22, 17:36 17
Ale co to nowość że policja to kurwy? Dajcie spokój ile takich akcji robią z kibicami to jest szok. Ja na mecze nie latam, ale kolegów parę razy brali do suki i nad wisłę wywozili żeby spałować. Kurwy i tyle.
Zgłoś
Avatar
1.Michal 2013-09-22, 17:48 1
Taka wolność w tym wolnym kraju. Szkoda, że kończy się ona, gdy wyciągniesz sobie piwo na ławce. Tego robić nie możesz, to robić możesz. Jak owce na polu z pilnującymi ich psami, a na górze gość, który ma swoje podporządkowane stado i czerpie z niego korzyści. Człowiek czuje się, jakby miał właściciela.
Zgłoś
Avatar
Gorgor 2013-09-22, 17:52 48
Hahaha zobaczyliście kawałek nagrania jak policja ustawia do parteru paru leszczy, ktoś dopisał całą opowieść a wy jak barany wyskakujecie od razu z hasłami "jebać policję". Jesteście motłochem, który służy tylko do zbierania podatków. Mam prośbę - nie rozmnażajcie się.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2013-09-22, 18:09 42
Gorgor napisał/a:

Hahaha zobaczyliście kawałek nagrania jak policja ustawia do parteru paru leszczy, ktoś dopisał całą opowieść a wy jak barany wyskakujecie od razu z hasłami "jebać policję". Jesteście motłochem, który służy tylko do zbierania podatków. Mam prośbę - nie rozmnażajcie się.



Tu może i nie znamy całej prawdy, ale to ty gówno wiesz o policji... Mój kuzyn robi w policji/prewencji... Sam mi powiedział, że oni czekają tylko na telefon i wylatują żeby lać po ryjach i się nie zastanawia jeden z drugim co robią tylko sobie liczą kto więcej ludzi pałą po łbie nawalał (lub kto więcej szalików zdobędzie)... Była tez rok może półtora temu akcja jak policjanci wjechali na pub żeby pomścić kumpla co po pijaku dostał po pysku bo był zwykłym burakiem... Żyjesz w jakiejś utopii czy co bo nie rozumiem... U ciebie policja to "troskliwe misie" czy ki chuj tam chodzi na patrole? Czasami policja musi być stanowcza i agresywna, ale jak kurwa mordują to oni kurczaka wpierdalają... Natomiast do jakiegoś gnojka 5 suk podjedzie---> To jest prawda. Gdzie są ze swoją agresja jak jest potrzebna?
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-09-22, 18:32 1
Obdukcja i sprawa sądowa o odszkodowanie i przeprosiny. Dziękuje. Dwie trzy pały na plecy, siniaki, rana głowy i $$$ za free tylko się trzeba nalatać...
Zgłoś
Avatar
g................t 2013-09-22, 18:39 6
W sumie to powinni się cieszyć, ze dostali niesłusznie wpierdol od funkcjonariuszu.
Teraz wystarczy łebski prawnik, obdukcyjka, zeznania 2-3 kumpli i jak wnioskiem o odszkodowanie przysrają to Rostowskiemu puszczą zwieracze. 100-150 tysi na ulicy rzadko można znaleźć.
Zgłoś
Avatar
kaffi 2013-09-22, 18:54 12
Słyszałem o tym wczoraj od kolegi który był na meczu, ale później do pubu nie poszedł. Kibiców było 150 osób na wyjeździe i policja na dworcu siedziała cichutko. Jak dowiedzieli się, że ok. 15 osób jest w barze po meczu to od razu do niego wpadli i zrobili rozpierdol. Chcieli się po prostu zemścić..
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-09-22, 19:18 19
Są policjanci i są zwykłe jebane kurwy. 2 razy dostałem pałą od policjanta. W obu przypadkach niesłusznie. Raz, jeszcze za czasów gimbazy walczyliśmy z kolegami na miecze (oczywiście mieczami były patyki) było nas 5 nagle podjechały te kurwy i zostaliśmy spałowani, 2 kolegów uciekło, my we 3 zostaliśmy spałowani i zaprowadzeni do suki. Jeden koleżka zdążył jeszcze spierdolić. Potem żebyśmy nie naskarżyli zastraszyli nas, że podrzucą nam narkotyki i pójdziemy siedzieć jak ktoś się o tym dowie. Bylismy głupi więc siedzieliśmy cicho. Potem wywieźli nas na granice miasta i kazali wracać na piechotę do domu. Okazało się że 1 z nich mieszka u nas na osiedlu i po 3 latach (nie był już wtedy psem, został wydalony) dostał ode mnie i od kolegi taki wpierdol, że rzygał krwią czego życzę właśnie każdej takiej kurwie, która plami honor policji
2 raz dostałem po meczu (kiedy jeszcze chodziłem) szedłem z kolegami (było nas 8 albo 9). Szliśmy śpiewając po meczu i podjechały 2 radiowozy prewencji. Nie mieliśmy nic na sumieniu więc nie uciekaliśmy. A te kurwy wysiadły i zaczęły nas śmiecie pałować.
Znam więcej historii o tym jak niektóre policyjne kurwy przeginają, ale nie chce mi się o tym już pisać. Żeby być fair, to spotkałem też miłych policjantów, ale to wyjątki, bo te kurwy lubią nadużywać władzy.
Zgłoś
Avatar
Kraken0 2013-09-22, 19:24 9
Jeszcze trochę i akcje z Włocławka będą się pojawiały na sadolu równie często jak z Rosji.
Zgłoś
Avatar
LordMrok 2013-09-22, 19:27 3
Bawią mnie wasze komentarze, jak jakiś pacan okradnie sklep osiedlowy to krzyk, że policja nic nie robi że powinna wpierdol spuścić, cieszycie się jak widzicie rosyjska Polcje naparzającą kiboli, ale jak Policja, nie milicja ani zomo dla buraka z 1-szego komentarza, pałuje paru oprychów ( za darmo wpierdol nie dostali, i ktoś ich do tego baru wezwał) to krzyk że łamane są prawa człowieka, że dobrych ziomków za darmo biją, zamiast siedzieć na sadisticu idźcie na paradę równości razem z biedroniem lewaczki.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-09-22, 20:05 21
Nowe wiadomości dotyczące tego zajścia. 21 Września był rozgrywany mecz Wloclavia vs Elana Toruń. Gospodarzami była Elana. Około 150 osób pojechała na mecz do Torunia, lecz niespełna 20 osób mogło wejść na stadion z kibiców Wloclavi, reszta nie została wpuszczona. Chłopaki z Wloclavi trochę się wkurzyli i zrobili ponoć małą burdę. Po powrocie z meczu na dworcu czekała już Policja ale nic nie robiła. Około 20 osób z Wloclavi poszło sobie do baru, policja się o tym dowiedziała i dopiero wtedy zrobiła interwencje, bo jak wyszło ich około 100 z pociągu to się obsrali. Tylko, że w tym barze nie byli tylko kibice ale też inne osoby które przyszły się pobawić a dostali za darmo... Nie było mnie tam więc nie wiem dokładnie. Po prostu pisze to co słyszałem od ludzi. Jestem z Włocławka więc jak dowiem się czegoś nowego będę pisał
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie