18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Trochę więcej informacji na temat wczorajszych wydarzeń. Około godziny 20:30 na ulicy Bojańczyka milicjanci zrobili sobie zbiórkę, zaczęli się przebierać, zakładać kominiarki,itd. Następnie podjechali pod bar koło stadionu Włocłavii, wyskoczyli z aut i zaczęli pałować kogo popadnie. Poszkodowani byli ciągnięci po ziemi jak szmaty, ubliżano im od najgorszych, jednym słowem byli traktowani gorzej niż terroryści. W rezultacie pokręcili 14 osób w tym zupełnie przypadkowe osoby. Dwóch chłopaków podeszło 10sekund wcześniej żeby zapytać o papierosa i w nagrodę zostali spałowani i przewiezieni na komendę. W myśl zasady "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" klika osób dostało do wyboru kilka opcji:mandat, sprawa w sądzie za zakłócanie porządku albo wniosek o napaść na funkcjonariusza. Chłopak wybrał mandat, więc dali mu 100zł za picie alkoholu w miejscu publicznym (zaznaczamy, że akcja miała miejsca na terenie baru gdzie była impreza zamknięta) najlepsze w tym jest to, że badanie na zawartość alkoholu wykazało ZERO promila. Kolejny miał dostać ten sam mandacik ale powiedział, że przecież nic nie pił, więc dostał za używanie słów niecenzuralnych w miejscu publicznym. Dwie osoby trafiły do szpitala z ranami głowy ( milicja biła pałkami po całym ciele) i rozciętą szyją spowodowaną uderzeniem pałką w kufel z którego poszkodowany pił piwo. Osoby zgłaszające się do szpitala na obdukcję były jednak odsyłane do domu ponieważ w SZPITALU NIE BYŁO LEKARZA !!!! Zastanawiające jest to, że przed przybyciem poszkodowanych na dyżurce byli już panowie w mundurach.. Mamy wielu postronnych świadków tych wydarzeń, są też filmiki i mamy informacje, że kolejne osoby posiadają nagraną bandycką akcje milicji. Z pewnością nie zostawimy tak tego bo nie może być przyzwolenia na bezprawne i bezpodstawne akcje milicji. Należy jedynie współczuć bliskim bohaterskich milicjantów bo pewnie nie zdają sobie sprawy z kim dzielą cztery kąty.
Materiał i opis NIE mój. Z tego co słyszałem od ludzi to ponoć jest prawda że żadnej burdy nie było a Policja z nudów zrobiła sobie zabawę.

Zgłoś
Avatar
V6Terapeuta 2013-09-23, 13:04
a chuj wam w dupe keczupy jebane !!
Zgłoś
Avatar
trippers 2013-09-23, 14:50 2
Ja w Policji dopiero zaczynam, ale musicie zrozumieć, że jednostki prewencji są jak wojskowe oddziały podzielone na kompanie, drużyny plutony. W prewencji bez rozkazu nawet nie idzie się odlać, taka akcja nie ma szans na zaistnienie bez wyraźnego rozkazu przełożonych, a Ci bez konkretnych podstaw boją się podjąć decyzję o użyciu siły.
Zgłoś
Avatar
cekin93 2013-09-23, 14:57 1
Taa, jak zwykle bestialski napad policjantów na wzorowych obywateli. Tylko czego kurwa nie ma nigdy filmiku od początku całego zdarzenia?!?!?!?!?! Uwierzyłbym gdybym zobaczył taki film: siedzicie sobie przy browarze w barze, nagle wpadają suki i zaczynają was napierdalać pałą. Wtedy kurwa nawet i pod petycją do sztrasburga bym się podpisał...
A taki policjant z prewencji to ma chuj do gadania. Jak każą jechać to się jedzie i tyle. No ale oczywiście, nie może to się pomieścić niektórym w głowie...

a to, że przez przypadek dostaje się wpierdol za nie swoje i to jeszcze od ludzi którzy powinni Cię bronić to źle, tylko od dawien dawna tak jest i tak pozostanie, można się sądzić, walczyć o odszkodowania ale to za mały kaliber, żeby coś z tego było
Zgłoś
Avatar
tigorn 2013-09-23, 15:40
trippers napisał/a:

Ja w Policji dopiero zaczynam, ale musicie zrozumieć, że jednostki prewencji są jak wojskowe oddziały podzielone na kompanie, drużyny plutony. W prewencji bez rozkazu nawet nie idzie się odlać, taka akcja nie ma szans na zaistnienie bez wyraźnego rozkazu przełożonych, a Ci bez konkretnych podstaw boją się podjąć decyzję o użyciu siły.



no doładnie tak jest. tyle że ci przełożeni tez dostają rozkazy z wyzej...
Zgłoś
Avatar
bimbastah 2013-09-23, 15:55
Jeżeli nie zna się dokładnie sprawy to nie ma sensu się wypowiadać.

Sam nie raz trafiłem na pały które miały ostro napierdolone we łbie ale też nie tak rzadko na naprawdę spoko kolesi z policji,jak w każdym zawodzie zdarzają się kompletni popierdoleńcy i normalni ludzie.

A co do tej interwencji to przypomniało mi się kiedy wylądowałem raz w pewnym niezbyt ciekawym klubie z obcymi ludzmi,myślałem że tylko ja tak trafiłem ale po przeczytaniu pozniej opinii o tej spelunie na necie okazało się że nie.

Najwięsze zagrożenie w klubie sprawiali naćpani bramkarze i ich koleżki wbijające się za frajer,naćpane/najebane buractwo chodzi tam zawsze w środku na legalu i do wszystkich sie pruje kompletnie bezkarnie (nie ma co właściciel musi mieć żyłkę do interesu i być GENIUSZEM finansjery ). Co ja bym dał aby któregoś pięknego dnia wbili tam policjanci z pałami bez żadnego ostrzeżenia i ostro spałowali te przegnite,bezkarne kurwy,czasami po prostu tak trzeba.

Swoją drogą śmieszne jest kiedy widzi się zachwyty poniektórych nad filmikami gdzie OMON u ruskich napierdala kiboli a za chwilę wiązanki bluzg kiedy widzi się interwencje Polskiej policji
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-09-23, 16:33 2
Michazzz napisał/a:

A jak napisałem, w temacie Bosak vs Sokołoski, że im się w tej służbie procenty pojebały i psychopatów tam jest od 30% - do 60% to mnie tranzystor pojechał, że się z gimbazy urwałem. Patrz kutasie na ten filmik i spierdalaj pod kocyk do mamy frajerze.



A te wirtualne piwa, które dostałeś, to od kogo? Właśnie od takich, jak ty, gimbusiarskich pizd, które jedyne co potrafią, to kozaczyć w Internecie - w życiu traktują was jak szmaty, jak na tym filmie. A pod kocyk, to conajwyżej mogę się wpierdolić do twojej mamy, gdyby nie była taką blerwą.
Zgłoś
Avatar
szklanka 2013-09-23, 17:33
tak mocno jak pierdole policje to nie pierdoliłem nawet swojej ex.
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-09-24, 1:22
Kurwa ludzie. Czy wy jesteście pojebani? Jak długo żyję, nigdy jakoś nie miałem problemów z policją, za to mieli je moi znajomi, którzy najczęściej z prawem mieli na bakier. Nigdy dziwnym trafem nie dostałem wpierdol za darmo, nie dostałem pałą przez łeb bo wracałem pijany czy też nigdy mnie nie skuli bo stałem w grupie. Dziwnym trafem, zawsze pada na kibiców, zawsze "gdzieś robili burdy" i jak zwykle zostali niewinnie pobici. Czemu takie coś nie spotyka ludzi w normalnych pubach, którzy mają imprezy zamkniete? Nigdy nic nie jest takie jak się przedstawia a ja nie ufam żadnej ze stron.
Zgłoś