18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Trochę więcej informacji na temat wczorajszych wydarzeń. Około godziny 20:30 na ulicy Bojańczyka milicjanci zrobili sobie zbiórkę, zaczęli się przebierać, zakładać kominiarki,itd. Następnie podjechali pod bar koło stadionu Włocłavii, wyskoczyli z aut i zaczęli pałować kogo popadnie. Poszkodowani byli ciągnięci po ziemi jak szmaty, ubliżano im od najgorszych, jednym słowem byli traktowani gorzej niż terroryści. W rezultacie pokręcili 14 osób w tym zupełnie przypadkowe osoby. Dwóch chłopaków podeszło 10sekund wcześniej żeby zapytać o papierosa i w nagrodę zostali spałowani i przewiezieni na komendę. W myśl zasady "dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie" klika osób dostało do wyboru kilka opcji:mandat, sprawa w sądzie za zakłócanie porządku albo wniosek o napaść na funkcjonariusza. Chłopak wybrał mandat, więc dali mu 100zł za picie alkoholu w miejscu publicznym (zaznaczamy, że akcja miała miejsca na terenie baru gdzie była impreza zamknięta) najlepsze w tym jest to, że badanie na zawartość alkoholu wykazało ZERO promila. Kolejny miał dostać ten sam mandacik ale powiedział, że przecież nic nie pił, więc dostał za używanie słów niecenzuralnych w miejscu publicznym. Dwie osoby trafiły do szpitala z ranami głowy ( milicja biła pałkami po całym ciele) i rozciętą szyją spowodowaną uderzeniem pałką w kufel z którego poszkodowany pił piwo. Osoby zgłaszające się do szpitala na obdukcję były jednak odsyłane do domu ponieważ w SZPITALU NIE BYŁO LEKARZA !!!! Zastanawiające jest to, że przed przybyciem poszkodowanych na dyżurce byli już panowie w mundurach.. Mamy wielu postronnych świadków tych wydarzeń, są też filmiki i mamy informacje, że kolejne osoby posiadają nagraną bandycką akcje milicji. Z pewnością nie zostawimy tak tego bo nie może być przyzwolenia na bezprawne i bezpodstawne akcje milicji. Należy jedynie współczuć bliskim bohaterskich milicjantów bo pewnie nie zdają sobie sprawy z kim dzielą cztery kąty.
Materiał i opis NIE mój. Z tego co słyszałem od ludzi to ponoć jest prawda że żadnej burdy nie było a Policja z nudów zrobiła sobie zabawę.

Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-23, 1:31 2
raskolnikov74, tylko 3% takich spraw trafia do sądu. Werdykt juz jest znany.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2013-09-23, 2:05 6
Sadole, do ku*wy nędzy. Co z wami? Kiedyś zanim obejrzałem taki materiał już był komentarz: "Kręcone od połowy akcji"; "Nie wiadomo o co chodzi. Brak piwa" czy tym podobne. Dostaję film gdzie psiarnia ma na ziemi ludzi, nie widzę nic co wskazywało by na winę czy krzywdę tych osób i oczywiście muszę wierzyć w to co mi autor napisał i jego przydupas chwalący bosaka. Do chuja, to nie tvn.
Zgłoś
Avatar
andyq 2013-09-23, 3:02 3
Jebie mnie czy policja działała zgodnie z prawem czy nie. Mieszkałem we Włocławku 29 lat i mogę powiedzieć jedno: Akurat część miasta od Chopina (bo akcja dzieje się na Chopina) do Bulwarów Wisły powinni zepchnąć spychaczami do rzeki.
Pierdolona hołota ze śródmieścia. Ta część miasta jest gorsza od raka złośliwego. Potrafili nawet drzewa na ul. 3-go Maja wyciąć i zajebać na opał (ta ulica była wtedy deptakiem). Każdy wie że śródmieście to największy syf w tym mieście większość to patologia i mnóstwo cyganów. Mieszkają tam również normalni ludzie ale to mniejszość. W innych miastach Centrum kojarzy cię z droższymi mieszkaniami itp. ale we Włocławku to najtańsza część miasta.
A kiboli żałować? Już za to że byli na śródmieściu wieczorem należy się wpierdol. Normalni ludzie tam nie chodzą.
Zgłoś
Avatar
E................n 2013-09-23, 6:33 1
"Byłem tam i widziałem wszystko. Kibice pili w barze alkohol, a następnie wyszli na zewnątrz i szukali 'zadymy', zaczepiali przechodniów etc. Jedną dziewczynę zaczęli obmacywać, jej chłopak starał się ją obronić, ale dostał butelką w głowę. Ktoś zadzwonił na policję która przyjechała błyskawicznie i skuła kiboli. Tak powinna działać Policja, brawo!" - cytat z YT
Zgłoś
Avatar
HiSpect 2013-09-23, 6:34
Tak to właśnie jest kiedy pies poczuje się bezkarny. Raz coś odpierdoli, zobaczy, że za swoje błędy nie on płaci i momentalnie załącza się zielona lampka. Miałem z nimi do czynienia nieraz i powiem szczerze, że z dwojga złego wybrałbym SM.
Zgłoś
Avatar
Sigonek 2013-09-23, 9:04 6
Jestem z Włocławka. Tak się składa, że opis całej sytuacji jest stronniczy (relacja uczestnika wydarzeń). Kumpel przejeżdżał obok tego baru w tych godzinach i mówił, że była konkretna rozróba i ludzie masowo dzwonili na policjarnie. Osobnicy pokazani na tym filmiku stanowią tylko mała część całej naparzającej sie na środku ulicy bandy (większość uciekła przed przyjazdem kryminalnych). Nie mam taty policjanta. Sam na początku byłem zbulwersowany i postanowiłem popytać ludzi co i jak. Trzeba być obiektywnym, a wygląda na to, że policja słusznie zainterweniowała.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-09-23, 10:21
Kibice dostali wpierdol, czemu mnie to nie dziwi ?
Zgłoś
Avatar
rew123321 2013-09-23, 10:29 1
GustaV napisał/a:


Czemu kurwa nie słyszę o tym jak to policja napada na kibiców/ knajpy w których siedzą/kibicują kibice: piłki ręcznej? Siatkówki? KJS'ów? Żużlu? F1? Rzutu kulą? Skoków narciarskich? Tylko cały czas zła i chujowa milicja napada na biednych i pokrzywdzonych kibiców piłki nożnej? O chuj chodzi z tym zdebilnieniem ludzi?


bo za fszystkim sojom żydzi! i żydokomuna!

icek Berg napisał/a:

przypadkiem grupa 12 policjantów napada na biednych kibiców którzy siedzieli grzecznie przy warcabach i rozmawiali o Szymborskiej


najlepszy komentarz do filmu
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-09-23, 10:41 1
Dużo osób pisze, że bardzo dobrze, że dostali kibice jak nie umieją się zachować. Tylko nie zapominajcie, że były tam też osoby, które nie miały nic wspólnego z kibicami i zachowywali się normalnie a zostali przez policje napadnięci. Dobrze, że policja robi takie akcje ale do kurwy niech mają dobre informacje kto jest kto a nie lecą na pałę do wszystkich. I kolejna rzecz policja nie ma kurwa prawa pałować za darmo... Chłopaki odpierdalali no ok, policja powinna wkroczyć wywalić na glebę, zakuć i zabrać na komisariat, ale nieeee lubią jebnąć pałą leżącego, który jest skuty w kajdanki i nie ma jak się bronić ani podnieść O tak wtedy to kurwa kozaki z policji napierdalając bezbronnego i leżącego. Daje sobie rękę upierdolić, że jakby puścić takiego jednego policjanta na 1 kibica i żaden z nich by nie posiadał żadnej broni, haha jestem ciekaw czy wtedy ten psiak by był taki odważny i by się napierdalał Policja jest potrzebna ale jest tez wkurwiające miałem parę razy już sytuację, że przyjebali się do mnie za darmo, raz że siedziałem na ławce nie paliłem, nie piłem nic siedziałem i czekał na kumpla to kurwy się przyjebały przeszukiwali mnie jeszcze przed samym blokiem gdzie sąsiedzi wszystko widzieli, raz mnie i moich znajomych chcieli zawinąć za zniszczenie mienia chociaż nie mieliśmy kurwa bladego pojęcia o co chodzi, nie mogli znaleźć prawdziwych wandali to chcieli znaleźć sobie kozła ofiarnego, najlepsze gdy nas spisywali (6 psiaków 2 suki 1kryminalna) jeden z psiaków z tekstem do drugiego po cichu ale koleżka był najbliżej i usłyszał psiak taki tekst "dawaj piszemy na nich i ich zgarniamy" a ten drugi "nie no przecież to nie oni". Puścili nas, no ale powiedzcie mi co mam myśleć o takiej policji jeden się trafił cwel co chciał nas zawinąć ale drugi nam dupę uratował, ciekawe co by było gdyby nie było tego dobrego gliny wtedy
Zgłoś
Avatar
Ojciec_Stiffmeistera 2013-09-23, 10:41
I bardzo dobrze, dawać jeszcze OMON na patologie!
Zgłoś
Avatar
tigorn 2013-09-23, 10:57 1
Teraz tak. Nie bronię kibiców, bo wielu z nich to opóźnieńe, ale niektórzy chyba nie rozumieją, że jak to do nich sie kiedys dopierdoli ta milicja (a jak mowia, że im sie to nigdy nie przytrafi bo bo oni to so dobrymi obywatelami to znaczy, że milicja po prostu sie do nich jeszcze nigdy nie dopierdoliła) to kibice staneli by po ich stronie to raz. Dwa, gdyby nie kibice to zydzi, geje i inne chochliki już by biegały by po ulicach i smiały by sie nam w twarz. Trzy, kibice w dużej mierze pomogą uwolnić ten kraj, podczas gdy niektorzy stad beda sobie siedziec i ogladac w internecie niusy z ewentualnego powstania.
Zgłoś
Avatar
Matikens 2013-09-23, 11:03
@up jak uwolnią kraj? rzucając krzesełkami w czołgi wroga?
Zgłoś
Avatar
PegasiBierzeWDupe 2013-09-23, 11:59
tigorn - pierdolisz głupoty - może jeszcze powiedz że kibole lekarstwo na raka stworzą

no chyba że ogarną że sami są rakiem i się eksterminują
Zgłoś
Avatar
KaeReS 2013-09-23, 12:00
Kurwy i tyle!
Zgłoś
Avatar
tigorn 2013-09-23, 12:22
normalnie uwolnią, wyjdą na ulice przeciwko rządowi. Kto wie, a może czołgi będa po naszej stronie? Chociaz teraz to jest coraz mniej prawdopodobne, najwyżsi polscy generałowie popełniaja samobójstwa + Smoleńsk...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie