18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kamilnorbert 2013-01-24, 23:19
Zlatywały się jak muchy do gówna.
Zgłoś
Avatar
Brona_Talerzowa 2013-01-24, 23:22 4
Te psy powinny być na miejscu odstrzelone!

Przynajmniej byłaby szansa na to, że jakaś zabłąkana kula trafi w grubą.
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-01-24, 23:42 1
Jaka dzicz, kurwa. I mówię o tych gościach co przyjechali, nie wiem co to za "służby". Zaczęli butować wszystko jak popadnie, a ciekawe co zrobili z tym psem na końcu co został.
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-01-24, 23:46 25
gonzo3211 napisał/a:

Jaka dzicz, kurwa. I mówię o tych gościach co przyjechali, nie wiem co to za "służby". Zaczęli butować wszystko jak popadnie, a ciekawe co zrobili z tym psem na końcu co został.


Ciekawe co Ty byś kurwa zrobił. Powinni odstrzelić je na miejscu.
Zgłoś
Avatar
buba100111 2013-01-25, 1:04 1
Dla mnie tragedia. Stworzenia przyjacielskie atakują bez przyczyny. Straszne jest to, że (nie mam pewności ale podejrzewam że to przez głód) głód im na tyle zajrzał do dupy, że zaatakowały bez powodu. To jest w chuj przykre. Nic mnie tak nie rusza jak cierpiące zwierzęta.
Zgłoś
Avatar
salv 2013-01-25, 1:42 1
Suka cieczkę miała to się psów naleciało, wielkie halo.
Zgłoś
Avatar
ylimazisan 2013-01-25, 2:16 2
a co mieli je poglaskac? bezpanskie moze z wscieklizna.

ale kopy ladne
Zgłoś
Avatar
Xumme 2013-01-25, 2:27 1
Moim zdaniem dla znawców ironii uwazam, ze to wszystko było ustawione ! Gdzie normalnie w swiecie odrazu podjechały by odpowiednie służby i wszystko by sie rozeszło po kosciach? babka wiedziała co robic, rower mial specjalnie przystosowane koła do rozdzielania zwierzat... Wszystko pod publike... Nawet kamera była ustawiona... Typowo ustawiona akcja z Bollywood..
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-01-25, 2:37
@up

Nominacja do telekamer pewnie też będzie, widzę tu koncepcję Camerona.
Zgłoś
Avatar
d1abol 2013-01-25, 2:52 1
kurwa moim marzeniem byloby zrobic Mortal Kombat z tymi psami, zazdroszcze straznikom/policji Lewo,Prawo,But,Fire,Gora,But FATALITY
Zgłoś
Avatar
kamilkawka 2013-01-25, 6:37
ale mi sie ten filmik podoba lubie takie akcje

buba100111

Nie pierdol jak jakis gimbus. Zaatakowały bo moze maja wscieklizne ,sa agesywne mysle ze glod tutaj jest na koncu , ty jak jestes glodny masz ochote wpiedolic kolege ?? bo ja nie

taka mysl : a moze one popostu chcialy komus najebac
Zgłoś
Avatar
C................m 2013-01-25, 7:22
pomyślałbym że nasi trenują przed euro...
Zgłoś
Avatar
Krówka 2013-01-25, 7:36 1
Ja to bym zasadził kopa tym co przyjechali, temu na rowerze i tej babie... kurwa kopać zwierzęta ? Popierdolony naród...
Zgłoś
Avatar
hubertass 2013-01-25, 7:52 2
@up
Nie wiem od czego zacząć czy od tego że oceniasz naród (nie wiadomo jaki) na podstawie zachowań jednostki czy od tego że jak ktoś cie katuje na ulicy to krzyczysz "pomocy" a nie "zostawcie moich oprawców w spokoju bo nie można ich bić" i dalej przyjmujesz strzały na maskę a na końcu ten pedalski pseudonim krówka
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie