18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
qwas253 2014-02-11, 19:20
bapmek napisał/a:



Problem "ciapatych", a raczej niekontrolowanej imigracji socjalnej, można i trzeba załatwić legislacyjnie. Tylko i wyłącznie.

Nie widziałem w Polsce żadnych bojówek ciapatych, natomiast bandę łysych barbarzyńców jak najbardziej. Czym się różni ciapaty głupek dyktujący mi jak mam żyć, od białego głupka dyktującego mi jak mam żyć? Pjerdolę skinowskie spojrzenie na świat.

W


chcesz zobaczyc muzułmansko-czeczenska nabojke zapraszam do Białegostoku na białostoczek
Zgłoś
Avatar
ZiggyChajzer 2014-02-11, 19:33
Preliator cytuj kurwa te "prawackie" hasla z koszulek, no dalej. A jak pierdolisz byle pierdolic to sczeznij w bólu.
Zgłoś
Avatar
Puchacz91 2014-02-11, 20:18
I pierdoli ci jeden z drugim o honorze, że niby patrioci a kopią nieprzytomnego po głowie i jeszcze lasce nastukali. Do łagrów z takimi i niech zapierdalają na Ojczyzne jak tacy patrioci.

Jebane łyse pały.
Zgłoś
Avatar
Stradivarius 2014-02-11, 20:26 1
Jeżeli to był bar ciapatych szmat, pedałów albo innego kurewstwa, to nawet jakby skinheadów było 100 na 1 gówno to jestem za.
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-02-11, 21:12
łyse jebane paly mocne tylko w grupie pfff
Zgłoś
Avatar
Pasatin 2014-02-11, 21:13
Na moje oko to mają oni tyle wspólnego z prawdziwymi skinheadami co PiS z prawicą. To boneheadzi ( sądząc po wyglądzie). Ale czy boneheadzi, czy skiny czy dresy to i tak jak zwykle mocni tylko w grupie.
Zgłoś
Avatar
takija 2014-02-11, 21:53
Można jeździć na ciapatych, gejów, pedałów, murzynów, zydówm cyganów.....można ich bić (na równych zasadach!) ale kurwa.....leżącego się nie kopie po głowie. Sam kiedyś dostałem buta w głowe kiedy leżałem i szarpałem się z innym gościem i nawet największmu wrogowi tego nie życzę.
Zgłoś
Avatar
spr_szn 2014-02-11, 22:29
Kopać nieprzytomnego. A myślałem, że nie można mieć mniej honoru niż pizda kopiąca leżącego.
Zgłoś
Avatar
zypon 2014-02-12, 0:02
oto do czego doprowadzają bardziej odważni idioci, którzy nadają sobie prawa do decydowania co jest zdrowe, co dobre, co patriotyczne.
Zaczyna się od tego że chcą bić pedałów, później lewaków, później liberałów... ale z czasem wrogów przybywa... nie ta fryzura, nie ten ubiór, student, niewierzący... wszyscy którzy nie mają tak spierdolonych poglądów.
Zgłoś
Avatar
Gercio 2014-02-12, 3:01 2
Piękny wpierdol Czyżby sadol wracał do starych dziejów gdzie kopanie leżącego i lanie laski po mordzie jarało każdego

Komu się nie podobało to za Tuskiem
Zgłoś
Avatar
maddog77 2014-02-12, 8:18 2
Zauważcie że nawet biały naziol jak już kogoś kopie to w pewnym momencie daje mu spokój widzieliście kiedyś analogiczną sytuację w wykonaniu ciapatych,czarniawych lub meksyków...nie dość że napierdalają typa do końca nawet jak jest już nieprzytomny to zawsze zlecą się jak jebane stado i urządzają sobie swarm betaling.
Zgłoś
Avatar
Cancerius 2014-02-12, 12:30
Bamm i jeden łysy leży w kaluzy krwi.
Bamm i drugi.
Reszta spierdala.
Dlatego każdy obywatel powinien mieć prawo do noszenia broni palnej.
Bo taka łysa, spierdolona, niedorozwinięta kurwa zawsze może mieć przy sobie maczetę albo nóż, a normalny człowiek nie nosi takich rzeczy przy sobie.
Zgłoś
Avatar
allah84 2014-02-12, 16:15
dlatego 5 razy w tyg cwicze... waze jakies 100 kg podnosze 140 i zaden ale to zaden w moja strone od jakiegos roku niespojzy.... wieczorami pod marketami mam spokoj ;]
Zgłoś
Avatar
zdzichu669 2014-02-12, 21:56
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.