18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Atakujemy dalej! :P
Salieri16000 • 2020-10-31, 21:37
31 października wczesnym popołudniem w wyniku uderzeń armii azerbejdżańskiej zniszczono sprzęt wojskowy i wyeliminowano dużą liczbę żołnierzy armeńskich.

3 czołgi, 1 „Grad” MLRS, 1 ciężarówka pełna amunicji, 3 haubice w pozycji bojowej i na przyczepie, a także duża liczba personelu armeńskich sił zbrojnych zostały zniszczone celnymi ostrzałami azerskich dronów:



Na pohybel tym wszystkim, których dupa piecze, że wrzucam te filmiki
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-10-31, 21:43 9
Może wrzuć jakieś sukcesy Ormian bo cały czas tylko osmańska propaganda
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-31, 21:54 6
trebor71 napisał/a:

Może wrzuć jakieś sukcesy Ormian bo cały czas tylko osmańska propaganda



Wrzucę, jak wrócisz do szkoły i dowiesz się co to jest propaganda, czym różni się Ormianin od Armeńczyka oraz kiedy przestało istnieć Imperium Osmańskie, które z tym filmem nie ma nic wspólnego...
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-10-31, 22:21 9
Salieri16000 napisał/a:

Wrzucę, jak wrócisz do szkoły i dowiesz się co to jest propaganda, czym różni się Ormianin od Armeńczyka oraz kiedy przestało istnieć Imperium Osmańskie, które z tym filmem nie ma nic wspólnego...



Zaskoczę cię tym rożni się ormianin od armeńczyka czym kacap o ruska walisz propagande bo powielasz to czym faszerują ludzi w azerskiej tv o super tureckiej technologii azerowie to lud turecki posługujący się jezykiem starotureckim zrozumianym dla przeciętnego mieszkanca azji mniejszej tylko w wiekszosci to wyznawcy islamu szyickiego jak irańczycy, marzący o dawnej osmańskiej potędze której byli częścią
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-31, 22:44
trebor71 napisał/a:

Zaskoczę cię tym rożni się ormianin od armeńczyka czym kacap o ruska



Nie zaskoczyłeś mnie... Tak jak przewidywałem, IQ masz na poziomie ameby ...

trebor71 napisał/a:

walisz propagande



Nie jest to "propaganda", a udokumentowanie działań wojennych.

trebor71 napisał/a:

azerowie to lud turecki(...), marzący o dawnej osmańskiej potędze której byli częścią



To se ne vrati pane Hawranek

Jeśli nie interesują Cię filmiki które wrzucam, to scrolluj a nie trolluj!
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-10-31, 22:54 6
Salieri16000 napisał/a:

Nie zaskoczyłeś mnie... Tak jak przewidywałem, IQ masz na poziomie ameby ...
Nie jest to "propaganda", a udokumentowanie działań wojennych.
To se ne vrati pane Hawranek



coś ty kurwa napisałaś dziewczyno ?

typowy dzban odważny zza klawiatury
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-31, 22:59 2
trebor71 napisał/a:

coś ty kurwa napisałaś dziewczyno ?



Jebana ameba, która nie potrafi poprawnie nawet jednego zdania sklecić...

Po drugim twoim komentarzu chamie bez szkoły wiedziałem, że nie będzie inteligentnej dyskusji- no bo jak można prowadzić dysputę z prostakiem, który nie używa znaków interpunkcyjnych i pierdoli bzdury jak mało który?!

Nic już nie pisz pajacu i nie kompromituj się.
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-10-31, 23:08
A za jebaną należy ci sie rozmowa w realu ze mną , jeśli nie pękasz kozaczku?
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-31, 23:20 5
trebor71 napisał/a:

A za jebaną należy ci sie rozmowa w realu ze mną , jeśli nie pękasz kozaczku?



A może być w Tesco?

Wracaj chamie do szkoły, a nie po marketach będziesz się szlajać!

PS Napisałem ci już, żebyś nic nie pisał, bo każdy twój post to kompromitacja.

PPS Żegnam cię ozięble z domieszką ironii...
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2020-10-31, 23:21 2
Fajne te filmy, pokazują jak przewaga w powietrzu przekłada się na wojenny sukces. Dziwi mnie tylko łatwość z jaką azerowie panują w powietrzu, armania nie ma żadnych 'igieł' czy 'strieł' żeby trochę tych dronów postrącać? czy też nie maja takiego zasięgu. Bo jak na razie to ta wojna jest bardzo jednostronna.
Zgłoś
Avatar
Gienek86 2020-10-31, 23:23 2
A smród unosi się bo żołnierzyk się posrał i nie dostał bana
Zgłoś
Avatar
ZgRyZ 2020-10-31, 23:40
tak to właśnie ameryka testuje swoje dronki. nie, nie usasusa nie pomagają islamowi, przecież walczą z isis, którą zbroją za własne pieniążki. armeniaków nie stać na broń z rosji, więc jak słyszę, lub czytam wypociny "polackiego" fachowca, który od razu rozpoznaje rosyjskie drony u azerów, ku.wa po zapachu chyba, to rzygać mi się chce. ku.wa, jeżeli nie rozpoznajesz flag niedo.ebany rycerzu chry.tusa, sprawdź w sieci.
Zgłoś
Avatar
Salieri16000 2020-10-31, 23:48
Janusz_k napisał/a:

(...)armania nie ma żadnych 'igieł' czy 'strieł' żeby trochę tych dronów postrącać?(...)



Armenia posiada jedynie przestarzały, choć nadal z powodzeniem używany w różnych konfliktach, przenośny zestaw rakietowy 9K32 Strzała-2 (brak danych co do stanu ilościowego), oraz posiada, a raczej posiadała dosłownie kilka sztuk sprzętu do zwalczania celów powietrznych 9K33 Osa (kod NATO: SA-8 Gecko), jednak oglądając nagrania z pola bitwy, śmiem twierdzić, że większość, o ile nie wszystkie- zostały już zniszczone.

Armenia przed wybuchem konfliktu posiadała nieuzbrojone drony własnej produkcji Krunk UAV (15szt.), służące do bliskiego rozpoznania oraz transmisji danych w czasie rzeczywistym (wideo wizualne lub podczerwień). Użytkownikiem tych dronów jest również armia powstańcza Górskiego Karabachu (posiadała 4szt. Brak danych na obecną chwilę)...
Zgłoś
Avatar
Cycu320 2020-11-01, 8:12 3
Salieri16k rób jak poligon z komentarzami i filmikami. Czyli wrzucaj i niech narzekają a Ty nie reaguj.

"Na pohybel tym wszystkim, których dupa piecze, że wrzucam te filmiki "

No i po co się później prujesz do każdego kto krytykuje materiały które wstawiasz.

Dzięki Tobie znamy lepiej aktualny stan sił zbrojnych w postaci sprzętu wojskowego i siły żywej niż Azerski oraz Armeński MON
Zgłoś
Avatar
szpachla997 2020-11-01, 9:36 2
po co ktoś ciągle to Gówno akceptuje ?! zaśmieca tylko
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie