18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
k................s 2017-10-31, 12:56 14
nowynick napisał/a:

ktoś na zlecenie lokalnego kościoła zrobił baner:



AleDlaczego?

ukryta treść

Prawdziwy ateista ma wyjebane na jakąkolwiek religię, a nie jedzie pod wybraną przez siebie (a szczególnie po katolitykach, jednym z odłamów chrześcijaństwa) pod każdym tematem
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-10-31, 13:23 10


dokładnie, też mnie wkurwiają hasła: "chrześcijanie to debile", jakby kurwa żydzi czy muzułmanie byli kurwa fajniejsi
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-10-31, 15:58 12
@krzyks

Trochę chujowe twierdzenie i pewnie przez katolika wymyślone
Co to znaczy "prawdziwy ateista" ? Według katolików to pewnie taki co nie może nic krytykować a zwłaszcza ich religii c'nie?

- pieniądze publiczne idą na instytucje religijne
- nie wybraną przez siebie, to jest kwestia tego, że żyje wśród katolików a nie np wśród żydów czy muzułmanów czy wyznawców potwora spaghetti
- religia w przestrzeni publicznej
- wolność słowa

Jeżeli powiem, że prawdziwy polak powinien wpierdalać cebulę 3x dziennie to jeżeli ktoś nie lubi cebuli to już nie może być prawdziwym polakiem?

Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-31, 16:48 3
krzyks napisał/a:



Prawdziwy ateista ma wyjebane na jakąkolwiek religię, a nie jedzie pod wybraną przez siebie



Dokładnie...
Zgłoś
Avatar
k................s 2017-10-31, 17:02 6
sezamkowyRozpierdol napisał/a:


Jeżeli powiem, że prawdziwy polak powinien wpierdalać cebulę 3x dziennie to jeżeli ktoś nie lubi cebuli to już nie może być prawdziwym polakiem?

Obrazek



Umiesz czytać ze zrozumieniem? Ateista, to ateista. A z tą cebulą to pomyliłeś Polaków z Żydami. Wkrótce w chuj ludzi będzie miało tak mózg zaorany, że rzeczywiście uwierzą w Polskie obozy zagłady
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-10-31, 17:03 3
krzyks napisał/a:

Umiesz czytać ze zrozumieniem?



I Vice versa?

krzyks napisał/a:

Wkrótce w chuj ludzi będzie miało tak mózg zaorany, że rzeczywiście uwierzą w Polskie obozy zagłady



Już mają, skoro nie wiedzą, że nazywanie polaków cebulakami jest celowe
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-10-31, 19:44 4
Cytat:

dokładnie, też mnie wkurwiają hasła: "chrześcijanie to debile",



Właśnie o to chodzi, niesprawiedliwe wrzucanie wszystkich chrześcijan do jednego worka. Debilami są przede wszystkim katole.

Cytat:

Wkrótce w chuj ludzi będzie miało tak mózg zaorany, że rzeczywiście uwierzą w Polskie obozy zagłady



Polskie obozy zagłady, ewentualnie polskie obozy śmierci, tudzież polskie obozy koncentracyjne. Ich istnienie nie jest kwestią wiary, tylko faktów historycznych.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-10-31, 19:45
Loaloa napisał/a:

Polskie obozy zagłady, ewentualnie polskie obozy śmierci, tudzież polskie obozy koncentracyjne. Ich istnienie nie jest kwestią wiary, tylko faktów historycznych.



Hahaha o ja pierdole, szanuje
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-31, 20:51 3
sezamkowyRozpierdol, Loaloa, ależ ja bym się z wami chciał zobaczyć twarzą w twarz... Moment by wam pała zmiękła pajace...
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2017-10-31, 21:00 7
krzyks napisał/a:



AleDlaczego?

ukryta treść

Prawdziwy ateista ma wyjebane na jakąkolwiek religię, a nie jedzie pod wybraną przez siebie (a szczególnie po katolitykach, jednym z odłamów chrześcijaństwa) pod każdym tematem


Kolejny inteligentny inaczej, który nie rozumie, że ateizm to jedynie brak wiary w bogów i kropka. Nie ma żadnych innych zasad, ideologi, żadnych obostrzeń. Prawdziwy ateista to taki który nie wierzy w boga/bogów. Koniec. Wszystko inne zależy już od niego. Może sobie nienawidzić i walczyć z każdą religią na świecie, a może sobie mieć wyjebane w nie wszystkie. Może być miłym albo wrednym człowiekiem. Może kochać i szanować a może nie szanować i wykorzystywać, zarówno ludzi jak i naturę. Może być inteligentny i oczytany albo głupi jak but i nie umieć nawet czytać. Wbij to sobie do głowy.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2017-10-31, 21:07
Mors_Nigra, odniosłeś się właśnie do Buddyzmu... Szach-mat...
Zgłoś
Avatar
mit2 2017-10-31, 21:36 3
Mors_Nigra, problem w tym, ze wielu ateistów (szczególnie internetowych) uważa się za lepszych od wierzących, a zachowują się jak najgorszego sortu religijni fanatycy. Zresztą, podręcznikowe przykłady zjebanych ateistów masz na tym portalu.
Zgłoś
Avatar
sezamkowyRozpierdol 2017-10-31, 21:52
MaszAyahuaskę napisał/a:

sezamkowyRozpierdol, Loaloa, ależ ja bym się z wami chciał zobaczyć twarzą w twarz... Moment by wam pała zmiękła pajace...



A co? Chciałbyś nam obciągnąć?
Czy może chciałbyś, byśmy nasrali ci na klate?
Zgłoś
Avatar
jbone 2017-10-31, 22:05 1
autor co ty pierdolisz czytałem oryginał. chodzi o go dis now here. a co to jest diss to poczytajcie na necie

MaszAyahuaskę napisał/a:

sezamkowyRozpierdol, Loaloa, ależ ja bym się z wami chciał zobaczyć twarzą w twarz... Moment by wam pała zmiękła pajace...



podaj dane. bo jakoś w ciebie nie wierzę internetowy herosie nawet kumple się założyli o flaszkę ze dasz dupy.i obaj obstawiają ze dasz.ja też
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie