18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Davi 2018-03-12, 10:14 2
Ateista dobrze mowi
Zgłoś
Avatar
contracts 2018-03-12, 10:14 6
Jak na mój gust w 21 wieku to wszystkich wierzących powinno się wysłać do psychiatry. Ludzie 21 wiek, ludzie byli w "niebie" - kosmosie i nie ma tam Boga. Nie ma też szatana w głębi ziemi.
Zgłoś
Avatar
c................i 2018-03-12, 10:32 8
Czy on jeszcze zyje?
Zgłoś
Avatar
jackalski 2018-03-12, 10:33 1
O Rachoń i Terlikowski w wersji egipskiej.
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2018-03-12, 10:36 4
Ja pierdole jaki ciemnogród...
Zgłoś
Avatar
-................- 2018-03-12, 10:37
@2up Raczej masz na myśli sektę demokracji z klapkami na oczach i jej różne lisie awatary medialne?
Zgłoś
Avatar
Seksiaczek 2018-03-12, 10:40 1
Ja pierdole jaki ciemnogród...
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-03-12, 11:37 1
Mina ateisty Mohammeda mówi wszystko.

Ateizm tzw słaby sam w sobie nie jest ani głupi ani zły. Mocny z kolei jest już trochę niekonsekwentny, bo jeśli twardo odrzucasz możliwość istnienia istot wyższych, ponieważ na ich istnienie nie ma dowodów a sam nie masz dowodów, że ich nie ma to trochę słabo.

Poza tym po chuj istoty wyższe miałyby nam się pokazywać. Jesteśmy pojebanym gatunkiem, reagującym agresją na dzień dobry. Nie ma sensu.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-12, 11:55 2
No to teraz przymusowa terapia:



Pomijając jednak osobiste kwestie wiary, kraje z niej wyzute muszą upaść.
Świat Arabski się rozlewa na Europę i niedługo zacznie dominację w najbardziej lewackich krajach.
USA rządzi światem, ale tam prezydenta ateisty nie zaakceptowali by nawet lewaccy demokraci.
Laickie to są tylko niektóre zbolszewizowane europejskie upadające kraje, i one upadną. Kraj i naród bez wartości i wiary przegra, tak jak zawsze przegra wojsko bez wartości i wiary. O ile w ogóle stanie do walki.
Zgłoś
Avatar
koksu.official 2018-03-12, 11:59 2
To nie jest trudne powiedziec, ze boga nie ma. Ale trzeba wiedziec tez, że boga nigdy nie bylo. i to jest slowo kluczowe. Jesli ktos wierzy to niech sobie wierzy, a jesli ktos nie wierzy to niech nie wierzy Wszystkie religie sa chujowe. Kazda jest zakłamana. Jesli ktos jest niewierzacy to to jest najlepszy wybor.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-03-12, 12:05 1
koksu.official napisał/a:

To nie jest trudne powiedziec, ze boga nie ma. Ale trzeba wiedziec tez, że boga nigdy nie bylo. i to jest slowo kluczowe. Jesli ktos wierzy to niech sobie wierzy, a jesli ktos nie wierzy to niech nie wierzy Wszystkie religie sa chujowe. Kazda jest zakłamana. Jesli ktos jest niewierzacy to to jest najlepszy wybor.


Nie jesteś niewierzący młotku. Wierzysz w nieistnienie Boga. Prawdziwie niewierzący nie powie "Boga nie ma", nie po wie też "Bóg istnieje", powie "nie wiem".
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-03-12, 12:11 1
Oho kolejny temat rzeka...
Tym razem odpuszczam.
Zgłoś
Avatar
bartoszbarto 2018-03-12, 12:14 1
Gość ma rację, ateizm to choroba psychiczna. A wariatowi nie da się wytłumaczyć logicznie religii. Trzeba go najpierw wyleczyć.
Zgłoś
Avatar
100Burned 2018-03-12, 12:26 5
Velture napisał/a:

Oho kolejny temat rzeka...
Tym razem odpuszczam.



Pizda nie skoczek

bartoszbarto napisał/a:

Gość ma rację, ateizm to choroba psychiczna. A wariatowi nie da się wytłumaczyć logicznie religii. Trzeba go najpierw wyleczyć.



Czyli samo niewierzenie w jakiekolwiek bóstwa, przy jednoczesnym niewykluczaniu ich istnienia to w twoim mongolskim mniemaniu choroba psychiczna tak?

Uuu ktoś tu ma dobre piguły widzę
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie