18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ateista w Niebie
JaE • 2012-09-15, 11:06

Ateista zmarł, po czym zdziwiony otwiera oczy i ukazuje mu się brama. Zauważył go Św. Piotr i poszedł przedyskutować sprawę z "szefem":
- Boże, pod bramą stoi ateista i czeka aż mu otworzymy. Co powiedzieć?
- Że mnie nie ma.
Zgłoś
Avatar
lepussy 2012-09-15, 14:46 4
@bloodstained o, proszę, singularity na zdjęciu : D



Kawał dobry, nie słyszałem : D

Ateista po śmierci trafił do piekła. Puka do bram, otwiera diabeł w gajerze od Armaniego, woń Hugo Bossa...
- Dzień dobry, zapraszam pana, oprowadzę po naszym piekle. Tutaj są sypialnie, tu natryski, sauna, solarium, jackuzzi, można korzystać do woli.
Ateista zdziwiony, nie wie, o co chodzi.
Wchodzą do następnego pomieszczenia. Długi stół, najlepsze alkohole, fura żarcia, chętne dziwki się kręcą, ludzie balują... ateista czuje, że musi być jakiś hak.
Następne pomieszczenie - biblioteka ze wszystkimi książkami, jakie na świecie wydano, diabły pilnują ciszy, ludzie w skupieniu czytają. Ateista nie wie, o co chodzi.
Kolejny lokal - kotły, ludzie w smole się prażą, nieludzkie wycie, diabły widłami popychają tych, którzy chcą uciec. Ateista nie wytrzymał:
- Panie Diable, ale o co chodzi, tu impreza, tu czytelnia, a
tu kotły, smoła...
- A nie, na tych niech pan nie zwraca uwagi, to katolicy, jak wymyślili, tak mają.

Stary suchar
Zgłoś
Avatar
antykreator123 2012-09-15, 15:42
@bloodstained
Materia nie osiaga w centrum czarnej dziury nieskończonej masy. Gdy gęstość jest zbyt duża materia wystrzeliwana jest w przestrzeń w postaci strumieni pędzących z prędkością bliską prędkości światła.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-15, 16:00
JaE napisał/a:


Ateista zmarł, po czym zdziwiony otwiera oczy i ukazuje mu się brama. Zauważył go Św. Piotr i poszedł przedyskutować sprawę z "szefem":
- Boże, pod bramą stoi ateista i czeka aż mu otworzymy. Co powiedzieć?
- Że mnie nie ma.



Widzę że ciemnogrodzianów nie brakuje nam na sadisticu i dobrze. Wierzący na ogół są naiwnymi kretynami, którym można wciąć wszystko, a oni będą konsekwentnie wpajać to swoim dzieciom, już od niemowlęcych lat.
Do tego hipokryzja od nich biję taka, że nie sposób im ufać. Dziwnie wyprane mózgi, raz że naiwne, dwa że kłamliwe..

Macie tutaj coś na rozweselenie, w końcu nawet jakby istniało niebo, to i tak się żaden mieszkaniec planety Ziemia, tam nie dostanie. A to z jasnego powodu, wszyscy (wliczając mnie) jesteście pierdolonymi kłamliwymi, zbydlęconymi podludźmi - którzy nie mają w tym stadzie (ludzkość) szans przetrwania człowiekiem.



Zgłoś
Avatar
Nerd 2012-09-15, 16:05 1
DiesIrae napisał/a:

@cener
Czytałem trochę o teorii Wielkiego Wybuchu i zawsze się zastanawiałem co to do kurwy nędzy jest ta "osobliwość". Może Bóg ma tak na drugie


Może nie.
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-09-15, 16:09 7
Józef Ka. napisał/a:



Widzę że ciemnogrodzianów nie brakuje nam na sadisticu i dobrze. Wierzący na ogół są naiwnymi kretynami, którym można wciąć wszystko, a oni będą konsekwentnie wpajać to swoim dzieciom, już od niemowlęcych lat.
Do tego hipokryzja od nich biję taka, że nie sposób im ufać. Dziwnie wyprane mózgi, raz że naiwne, dwa że kłamliwe..

Macie tutaj coś na rozweselenie, w końcu nawet jakby istniało niebo, to i tak się żaden mieszkaniec planety Ziemia, tam nie dostanie. A to z jasnego powodu, wszyscy (wliczając mnie) jesteście pierdolonymi kłamliwymi, zbydlęconymi podludźmi - którzy nie mają w tym stadzie (ludzkość) szans przetrwania człowiekiem.



Tak jest bracie! Miecz w dłoń i do boju! Na pohybel wierzącym! Obserwując posty niektórych można dojść do wniosku że niedługo powstanie nowa religia... ateizm. A swoją Biblię oprą na Koranie, bo w ich wypowiedziach więcej przemocy niż w Starym Testamencie.

To jest patent, wszedł na sadola, przeczytał kawał i odebrał to jako świętą wojnę przeciwko ateistom
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-15, 16:41
JaE napisał/a:



Tak jest bracie! Miecz w dłoń i do boju! Na pohybel wierzącym! Obserwując posty niektórych można dojść do wniosku że niedługo powstanie nowa religia... ateizm. A swoją Biblię oprą na Koranie, bo w ich wypowiedziach więcej przemocy niż w Starym Testamencie.

To jest patent, wszedł na sadola, przeczytał kawał i odebrał to jako świętą wojnę przeciwko ateistom



Miecz jest w kształcie krzyża, nie trzeba tutaj wiele tłumaczyć - liźnij trochę historii to się domyślisz, kogo to było narzędzie i w czyich rękach i w jakich celach (na pohybel komu?).
Ateizm i islam, śmiesznyś.
Chrześcijaństwo, Judaizm (Żydki), Islam (Ciapate itp.) wywodzą się z Bliskiego Wschód, są to religie w których ludzie kultywują bożka który w Starym Testamencie, nas europejczyków miał za zwierzęta, a Żydków za swój obraz. Dopiero Dżizas dopuścił was do miana ludzi.
Sam fakt, że wierzycie w ten obraz w którym żydki są pierwotnymi Panami, budzi we mnie.. irytacje.
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-09-15, 16:54 2
Józef Ka., przyjąłem i nadstawiam drugi policzek bracie. Bij!

Józef Ka. napisał/a:


Sam fakt, że wierzycie w ten obraz w którym żydki są pierwotnymi Panami, budzi we mnie.. irytacje.


A we mnie budzą irytacje niedoedukowane, głupie, żałosne, leniwe osiołki które zamiast samemu poczytać PŚ powtarzają jakieś kłamliwe teorie. Dla czego to piszę? Bo gdybyś miał trochę olejku w głowie bracie i własne zdanie to byś wiedział że Izraelici byli narodem wybranym do wydania na świat Zbawiciela. Do tego właśnie byli wybrani. A to że oni zrobili z siebie nadludzi to już inna sprawa... Tak więc doedukuj się, później będziemy mogli dyskutować. Ale z głębi serca wybaczam Ci bracie, masz prawo błądzić. Nie każdy rodzi się rozsądny i z cechą do posiadania własnego zdania
Zgłoś
Avatar
fiszer 2012-09-15, 17:06
@ S.O.A.D.
jak sie kurwa nie znasz to się nie wypowiadaj bo się błaźnisz
Teoria wlk wybuchu:

Według tego modelu ok. 13,75 mld lat temu dokonał się Wielki Wybuch – z bardzo gęstej i gorącej osobliwości początkowej wyłonił się Wszechświat

czyli COŚ istniało zawsze tylko było w kij gęste
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-09-15, 17:09 8
krzyzak06 napisał/a:

@ S.O.A.D.
(...)czyli COŚ istniało zawsze tylko było w kij gęste


Budyń! Budyń jest gęsty a do tego smaczny. To na pewno był budyń.
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-15, 17:25
JaE napisał/a:

Józef Ka., przyjąłem i nadstawiam drugi policzek bracie. Bij!



Po pierwsze, nie jestem Twoim bratem, wiec mnie nie obrażaj.

JaE napisał/a:

A we mnie budzą irytacje niedoedukowane, głupie, żałosne, leniwe osiołki które zamiast samemu poczytać PŚ powtarzają jakieś kłamliwe teorie.



Wypraszam sobie te wyzwiska, bo od bycia kretynem to ty tutaj jesteś parszywy, bezczelny błaźnie.

JaE napisał/a:

Dla czego to piszę? Bo gdybyś miał trochę olejku w głowie bracie i własne zdanie to byś wiedział że Izraelici byli narodem wybranym do wydania na świat Zbawiciela. Do tego właśnie byli wybrani. A to że oni zrobili z siebie nadludzi to już inna sprawa... Tak więc doedukuj się, później będziemy mogli dyskutować.



A mógłbyś podać źródło tejże interpretacji?
Podaj jakiś cytat popierający, bo w Biblii Tysiąclecia nie napotkałem takiej teorii.

JaE napisał/a:

Ale z głębi serca wybaczam Ci bracie, masz prawo błądzić. Nie każdy rodzi się rozsądny i z cechą do posiadania własnego zdania



W ogóle koleś, brzmisz jak świadek jehowy i szczerze nie wiem czy jest jakikolwiek sens dyskutować z takim robakiem jak ty. Dlatego doradzam w następnej wypowiedzi zacząć się wyrażać z sensem - czyli bez kłamstw, głupoty i nieuzasadnianych wyzwisk.
Zgłoś
Avatar
S................e 2012-09-15, 17:43 4
cener napisał/a:

@S.O.A.D. Wielki Wybuch to teoria o powstaniu wszystkiego z gęstej osobliwości, a więc nie z niczego



krzyzak06 napisał/a:

@ S.O.A.D.
jak sie kurwa nie znasz to się nie wypowiadaj bo się błaźnisz
Teoria wlk wybuchu:

Według tego modelu ok. 13,75 mld lat temu dokonał się Wielki Wybuch – z bardzo gęstej i gorącej osobliwości początkowej wyłonił się Wszechświat

czyli COŚ istniało zawsze tylko było w kij gęste



Czyli gęste gówno mogło istnieć od zawsze, ale Bóg już nie? Hipokryzja pełną gębą kurwa mać!
Zgłoś
Avatar
YoogiGoogi 2012-09-15, 17:52
S.O.A.D. napisał/a:

@Miczok13

jestem ateistą, ALE: teoria Wielkiego Wybuchu to też teoria o powstaniu wszystkiego z niczego.



a o powstaniu Wszechświata z Wszechświata równoległego słyszałeś ?
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-15, 17:53 1
Widzę że wiele osób wypowiada się o Teorii Wybuchu, nie mając o niej najmniejszej wiedzy. Wszystke te wypowiedzi wyglądają mi na teatrzyk w którym wiara ma być górą - i do teraz tak jest.
Wielki wybuch jest tylko teorią, to należy podkreślić. Ludzie którzy zredagowali taki pogląd wcale, a wcale nie uważają ją - w przeciwieństwie do wierzących - za jedyną, słuszną myśl.
Obecne owa teoria WW wyraża najprawdopodobniej powstanie obecnego porządku wszechświat widzianego ludzkimi oczyma. Za pare/dziesiąt/setek lat zostanie ona zastąpiona bardziej precyzyjną, tudzież dokładną teorią, która posłuży do skonstruowania wszelkich machin działających dzięki w/w teorii.
A wy drodzy wierzący, jak sądzicie czy wasza "teorijja" wnosi cokolwiek do naszego gatunku, prócz zaspokojeniem waszych ciemnych umysłów?

Więc skończcie dyskusje na temat WW.
Zgłoś
Avatar
JaE 2012-09-15, 17:53 4
Józef Ka.
"Po pierwsze, nie jestem Twoim bratem, wiec mnie nie obrażaj."
Dobrze bracie, już więcej na Ciebie nie powiem bracie.

"Wypraszam sobie te wyzwiska, bo od bycia kretynem to ty tutaj jesteś parszywy, bezczelny błaźnie."
Cóż za sarkazm, cóż za ironia. Władasz tekstami jak kot sandałami. Ktoś tu mówił o braku obrażania innych, a wystarczy że przeczytasz swój pierwszy post.

"A mógłbyś podać źródło tejże interpretacji?"
Szczerze mówiąc czuję się zdegustowany zaczynając normalną dyskusje po uprzednich pyskówkach, tym bardzie że swoimi quazi-naukowymi teoriami w prymitywny sposób obraziłeś ludzi wierzących. A nie wszyscy wierzący to popierdoleni fanatycy. No ale dobrze, nawet prymitywom trzeba się starać objaśniać pewne kwestie. W Starym Testamencie są setki proroctw dotyczących Chrystusa. Praktycznie cały ST to zapowiedź nadejścia zbawiciela. Pytanie jest więc tak absurdalne jak zapytanie gdzie we Władcy Pierścieni mowa o walce dobra ze złem. No to lecimy:
"Micheasza 5;1
Mich. 5:1
Ale ty, Betlejemie Efrata, najmniejszy z okręgów judzkich, z ciebie mi wyjdzie ten, który będzie władcą Izraela. Początki jego od prawieku, od dni zamierzchłych."
To tylko jeden cytat, ja nie będę wszystkiego robił za Ciebie. Warto dodać że z Izraela mieli wywodzić się ci którzy mieli głosić prawdę o Jezusie i o Bożym planie zbawienia. Zachęcam Cię byś sam poszukał i przy okazji uważnie przestudiował Biblię. Nie zapominaj że Chrześcijaństwo opiera się na ST i NT, a nie tylko ST. Tak więc teoria że Bóg ma resztę świata w głębokim poważaniu jest zwykłą bzdurą.

"W ogóle koleś, brzmisz jak świadek jehowy i szczerze nie wiem czy jest jakikolwiek sens dyskutować z takim robakiem jak ty. Dlatego doradzam w następnej wypowiedzi zacząć się wyrażać z sensem - czyli bez kłamstw, głupoty i nieuzasadnianych wyzwisk."
Jakbyś jeszcze nie zauważył to wszystko co pisałem to sarkazm. Po prostu śmieszy mnie Twoja napinka i tyle. Potwierdzasz tylko że fanatycy wierzący i fanatycy ateiści są równi siebie warci. Pustka w głowie, jedno hasełko i jazda! Najeżdżać na "tych gorszych". Poza tym pogrążasz się- obrażasz, pieprzysz jak potłuczony (bo fanatykiem jesteś) a ludzie wierzący i tak mają to gdzieś. Ateistom natomiast wstyd za takich jak Ty, bo psujesz im wizerunek. Ot co. Chcesz dyskusji na poziomie a sam wyskakujesz z jakimiś fanatycznymi wywodami i z obrażaniem- masz zaburzenia emocjonalne? Ja kończę dyskusję w którą (przyznaję się do błędu) sam wdawać się nie powinienem. Na koniec przedstawiam Ci ten oto cytat i jest to również powód dla którego więcej z Tobą nie dyskutuję:
"Przyp. 26:4
Nie odpowiadaj głupiemu według głupstwa jego, abyś mu i ty nie był podobny."

Peace
Zgłoś
Avatar
J................. 2012-09-15, 18:05 1
JaE napisał/a:

Józef Ka.
Mich. 5:1
Ale ty, Betlejemie Efrata, najmniejszy z okręgów judzkich, z ciebie mi wyjdzie ten, który będzie władcą Izraela. Początki jego od prawieku, od dni zamierzchłych."



Nie będę się wdawał w dalszą dyskusje, bo nie widzę tam sensu jej prowadzenia.
Poprosiłem Cie o podanie mi cytatu według którego "Izraelici byli narodem wybranym do wydania na świat Zbawiciela".. który miał zrównać naród Izraelski ze "zwierzętami" (innymi ludami).
A ty mi podajesz cytat, który zwiastuje przyjście na świat "drugiego" Dawida. Który miał wyzwolić swój naród od porażek.
Stary testament nie zapowiadał nikogo takiego jak Jezus, czyli zbawiciela wszystkich narodów.

Doucz się, psubracie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie