18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Ateista w Niebie
JaE • 2012-09-15, 11:06

Ateista zmarł, po czym zdziwiony otwiera oczy i ukazuje mu się brama. Zauważył go Św. Piotr i poszedł przedyskutować sprawę z "szefem":
- Boże, pod bramą stoi ateista i czeka aż mu otworzymy. Co powiedzieć?
- Że mnie nie ma.
Zgłoś
Avatar
bigdeal 2012-09-15, 18:30
S.O.A.D. napisał/a:

@Miczok13

jestem ateistą, ALE: teoria Wielkiego Wybuchu to też teoria o powstaniu wszystkiego z niczego.


A skąd wiesz, że wcześniej nie było nic? Jest wielu naukowców, którzy twierdzą, że jeden Wielki Wybuch następuje po poprzednim. Inaczej mówiąc, wszechświat wiecznie będzie się odradzać kolejnymi Wielkimi Wybuchami
Zgłoś
Avatar
Muzz 2012-09-15, 20:09
bigdeal napisał/a:


A skąd wiesz, że wcześniej nie było nic? Jest wielu naukowców, którzy twierdzą, że jeden Wielki Wybuch następuje po poprzednim. Inaczej mówiąc, wszechświat wiecznie będzie się odradzać kolejnymi Wielkimi Wybuchami


Ale któryś z wybuchów musiał być pierwszy, nie? Co było przed nim?
Zgłoś
Avatar
Johny 2012-09-16, 0:07 1
Nie rozumiem irytacji niektórych ludzi (ateistów) o to, że inni wierzą. A chu. wam do tego... tak samo jak dla was Bóg nie istnieje, tak inni mogą wierzyć i mieć przeczucie, że jednak jest coś ponad nami. I wyzywanie takich ludzi głupcami z tego powodu jest conajmniej dziecinne. Każdy jest wolny i może mieć przekonania jakie chce, dopóki nie szkodzi innym. Pomijam tutaj kwestie jakichś fanatyków i mocherów, którym się już w dupach poprzewracało, ale większość ludzi jednak jest normalna i wiara w niczym im nie przeszkadza, a i nie raz pomaga....
Peace:)
Zgłoś