18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Attack on Sayians
B................L • 2014-02-02, 22:05
Chyba najbardziej epicki opening DBZ(mimo, że funmade), jaki w życiu widziałem. Ja prawie się spuściłem na sam widok
Zgłoś
Avatar
Skatedog 2014-02-03, 15:00 2
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapierdalałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla



Ja się szczerze jakoś DB nie jarałem, i jakoś specjalnie nie żałuje, nigdy nie potrafiłem zrozumieć tego fenomenu, natomiast pamiętam inne rzeczy które dla mnie były tym czym dla Was był DB, więc uważam że pierdolisz. Możecie już hejtować i srać pod siebie.
Zgłoś
Avatar
Perezz 2014-02-03, 15:09
Czy tylko ja nie jarałem się tak strasznie smoczymi jajami bo wolałem Batman the animated series na polsacie o 15 ?

PS: Widok Scarecrowa dalej przyprawia mnie o dreszcze.
Zgłoś
Avatar
mihawk 2014-02-03, 15:09 1
A ja, lekko odbiegając od tematu, zawsze myślałem, że pedała definiuje zamiłowanie do stykania się penisami czy też seks analny z kolegami, nie zaś hobby, ubiór, postura, długość włosów, praca, sport, to czy ogląda kreskówki, seriale czy filmy i jakie. No ale jak widać człowiek uczy się całe życie.
Zgłoś
Avatar
LordFlorex 2014-02-03, 15:11 1
Pedałem nie jestem i mało tego badziewia oglądałem,wychowałem się na króliku Bugsie i kojocie z pędziwiatrem to były bajki.
Zgłoś
Avatar
fremen007 2014-02-03, 15:15 1
Skatedog napisał/a:

Ja się szczerze jakoś DB nie jarałem, i jakoś specjalnie nie żałuje, nigdy nie potrafiłem zrozumieć tego fenomenu, natomiast pamiętam inne rzeczy które dla mnie były tym czym dla Was był DB, więc uważam że pierdolisz. Możecie już hejtować i srać



Taaa, pokemoniki...

żal
Zgłoś
Avatar
Maley 2014-02-03, 15:20
Opis chujowy, tu są sceny z Dragon Balla, Dragon Ball Z oraz GT. A openning spoko, tylko ta muzyczka zjedzona z innego anime, zdaje się
Zgłoś
Avatar
neo_1995 2014-02-03, 15:36
ile razy kurwa można pisać że to nie jest strona z anime tylko kurwa SADISTIC - CZARNY HUMOR! Pomijam fakt że anime i wszystko co z tym związane to pedalstwo, pomijam fakt że niejedna była dyskusja na ten temat że mało kto to gówno tutaj lubi, ale do chuja wafla wchodzę tutaj żeby pośmiać sie z czarnego humoru a nie kurwa przewijać bo jakiś zjeb znowu wpadł na pomysł żeby wstawić tutaj anime. Wstawi ktoś wreszcie jedyne słuszne podsumowanie tematu? (ja już wstawiałem i nie mogę kolejnego)
Zgłoś
Avatar
wrobel242424 2014-02-03, 15:44
funmade openingi są takie cool and awesome...
Zgłoś
Avatar
PiotrekMMA 2014-02-03, 15:44 1
Co to za zjebane chińskie bajki?
Zgłoś
Avatar
dubler92 2014-02-03, 16:12 2
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapierdalałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla


No to mnie teraz zabolało. Właśnie się dowiedziałem, że jestem pedałem, bo mieszkam na wsi, o kablówce w tamtych latach mogłem tylko pomarzyć i miałem 4 kanały w telewizorze. Jesteś ograniczony jak ameba, więc morda w kubeł i nie bulgocz.
Peace!
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-02-03, 16:19 1
AAA wy zakłamane chujki ;p co chwile wklejają obrazki "jaranie się japonią to pedalstwo", ale DB to oglądali xD
Zgłoś
Avatar
contowsky 2014-02-03, 16:24 1
@up bo są jebanymi hipokrytami
Zgłoś
Avatar
tomii666 2014-02-03, 16:36
dragonball-multiverse.com/pl/accueil.html
Fanowska manga kontynuacji dbz, polecam
Zgłoś
Avatar
Neutrino 2014-02-03, 17:16 3
lasyk napisał/a:

Pranie mózgu jak widać miało miejsce od zawsze. Jedzmy gówno miliony much nie mogą się mylić. Najbardziej chora i zjebana bajka. Kame chame kurwa. To jest jak swego czasu tibia. Szajs dla pryszczatej gimbazy a wszyscy mieli kisiel w gaciach na samą myśl. Kółka różańcowe sobie robili wychodzili na dwór tylko po to żeby się pochwalić kto kogo ubil, a jak konto jednemu pojebali to chodził rozplakany po całym osiedlu chyba szukał drzewa żeby się powiesić. Tak samo widzę was. Pojebane dzieci uwielbiajace epileptyczno- shizofremiczne napierdalanki kolorowych ludzikow.


nanab napisał/a:


No a jaranie się chińską zjebaną bajką wcale nie jest pedalskie.


JesusChytrus napisał/a:

Znowu podjarka tym pedalstwem?


neo_1995 napisał/a:

ile razy kurwa można pisać że to nie jest strona z anime tylko kurwa SADISTIC - CZARNY HUMOR! Pomijam fakt że anime i wszystko co z tym związane to pedalstwo, pomijam fakt że niejedna była dyskusja na ten temat że mało kto to gówno tutaj lubi, ale do chuja wafla wchodzę tutaj żeby pośmiać sie z czarnego humoru a nie kurwa przewijać bo jakiś zjeb znowu wpadł na pomysł żeby wstawić tutaj anime. Wstawi ktoś wreszcie jedyne słuszne podsumowanie tematu? (ja już wstawiałem i nie mogę kolejnego)


Zgłoś
Avatar
p................a 2014-02-03, 17:35 3
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapierdalałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla

Pedały właśnie oglądały to mordobicie z mangozjebami i gadającymi Człowiek normalny pędził ze szkoły, żeby na power rangers zdążyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie