18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Attack on Sayians
B................L • 2014-02-02, 22:05
Chyba najbardziej epicki opening DBZ(mimo, że funmade), jaki w życiu widziałem. Ja prawie się spuściłem na sam widok
Zgłoś
Avatar
Kuchar2013 2014-02-03, 18:01 2
kto nie ogladał tego gówna jest pedałem? przepraszam bardzo, ale ja nigdy nie oglądałem jebanych bajek, które miały zamiast napisów krzaczki, a jak był dubbing to podkładały głos 15-letnie dzieciaki pchane w dupe ze az im struny glosowe sie rozjebały, a najbardziej miałem beke, jak oni mieli ''furie'' twprzyli balon o srednicy 30m niby byl to ostateczny cios, a tu nagle nastepny taki balon, teraz srednica 60m, potem 120 i okazywało sie ze ostateczna furia miała 5 postaci i tyle z tych bajek zapamietalem, jednym słowem chujnia, a kto leciał ze szkoły zeby ogladać bajki, to pozdro bo ja wolałem wziasc blaze i isc grac w noge, albo z ekipa polatac, a nie kisic w domu i ogladac jakies gówno
Zgłoś
Avatar
radek607 2014-02-03, 18:19 1
Jaranie się dragonbalem ciapatymi i innym gejostwem to pedalstwo
Zgłoś
Avatar
SharpSe 2014-02-03, 19:23
elBiaauawy napisał/a:

W końcu ktoś musi to napisać..
To było ponad 10 lat temu, ale pamiętam jak zapierdalałem bodajże we wtorki bo kończyłem coś koło 15 do domu, żeby tylko to obejrzeć. To były czasy... A tylko pedały nie oglądały Dragon Balla



Właśnie ten twój post pokazuje jakim zjebanym i przegranym pokoleniem jesteście. Marszczycie freda pod bajeczki z kraju kwitnącej wiśni i wyzywacie innych od pedałów bo nie oglądały tego "dzieła". Zresztą do kogo ja to piszę. Nigdy to do ciebie nie dotrze choćbym ci to gorącym żelazem wyjebał na czole.
Zgłoś
Avatar
Delemele 2014-02-03, 19:32
Jeśli tak dalej pójdzie to niestety ale SnK pobije DBZ a to będzie nie lada wyczyn.
Zgłoś
Avatar
DuckDodgers 2014-02-03, 20:22 1
BurbonPL napisał/a:

Chyba najbardziej epicki opening DBZ(mimo, że funmade),



W jakim to kurwa jest języku? Oo
Zgłoś
Avatar
poetanapalmu 2014-02-03, 20:33
Soundtrack z Attack on titans (shingeki no kyojin ) wedlug mnie epickie anime! a tak btw wiekszosc tutaj mowi o tym ze anime jest dla pedalow. Ale chyba nie sa swiadomi tego ze najlepsze chwile z dziecinstwa spedzily wlasnie na ogladaniu anime. Poniewaz (tutaj BongMan by sie klocil) DB to jest anime...
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2014-02-03, 21:46
Ja to mam wyjebane komu się jaka bajka podobała w dzieciństwie, ale żeby mi wmawiać, że tym chińskim/japońskim/koreańskim/chuj.wie.jakim gównem ludzie z roczników 80/90 są naznaczeni.. chyba se kpisz !
Zgłoś
Avatar
grzech'u 2014-02-04, 13:24
maniek423 napisał/a:

Dragon Ball miał swoje pięć minut, ile można się nim podniecać.


Nie zrozumiesz tego. Chyba tylko starsze pokolenie ma wyjebane na pierdolenie o chińskich bajkach i, że "to było tyle lat temu".
Co do openingów, to dla mnie zawsze de best zostanie ten z DB GT FB na PS

http://www.youtube.com/watch?v=ZMMxmcDkdL0

P.S. Poniżej zdjęcie tego co mam właśnie na sobie Tak, jestem w pracy.

Zgłoś
Avatar
MeJnA009 2014-02-04, 23:19
Czy tylko ja mam pizdę z ludzi, którzy mają kisiel w gaciach na sama myśl o DB ?
Zgłoś
Avatar
verial18 2014-02-05, 0:57 1
Zgłoś