18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Attack On Titan - film kinowy
C................a • 2015-04-12, 9:37
Było już anime oraz reklama Subaru Forester. W tym roku wchodzi do kin film aktorski. W jednej z głównych ról - Rina Takeda. Mistrzyni karate, która jakiś czas temu gościła na Sadisticu. Wszystkie filmiki z tematu są w HD.



A tutaj kulisy tworzenia reklamy Subaru. Postawiono na tradycyjne efekty specjalne i charakteryzację. Czerwony gigant jest kilkumetrową pacynką sterowaną przez siedmiu ludzi.



To dobrze że twórcy reklamy (oraz filmu) nie poszli w samą animację komputerową. Nie będzie sytuacji jak w "Hobbicie" Petera Jacksona, gdzie nawet konia Legolasa w CGI machnęli.

Jako bonus - openingi i muzyka z anime.
ukryta treść




Zgłoś
Avatar
m................0 2015-04-12, 10:02 2
Zajebiste, jak wejdzie to chętnie obejrzę
Zgłoś
Avatar
brudny 2015-04-12, 13:07 23
No jaranie się Japonią to pedalstwo itd... Ale to animowane akurat oglądałem. Ogólnie fajnie zrobione tylko dwa zastrzeżenia. Za dużo dialogów i werbalnych opisów emocji, i ich sposób poruszania się nie trzyma klimatu.
Ale polecam dość brutalny obraz społeczeństwa w pryzmacie apokaliptycznym.
Zgłoś
Avatar
skacikpl 2015-04-12, 14:58
Akurat nie spodziewam sie, żeby film z żywymi aktorami przebił animowany.
Ze wszystkich adaptacji live action to chyba tylko death note bym "całkiem" znośny.

Pewno lepiej by wyszedł w formie pełnego CGI jak Appleseed Alpha.
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2015-04-12, 15:32 1
Anime jest rewelacyjne, podobne w klimacie do Shigurui choć znacznie lżejsze. Ciekaw jestem kinówki, wygląda, że postarali się z CGI, nie to co niektóre produkcje...
Zgłoś
Avatar
Haylash 2015-04-12, 22:00
Niezła sadolowa manga/anime.
Polecam
Zgłoś
Avatar
manta__1 2015-04-13, 0:27
Trzeba być chujem, żeby wrzucac na Sadolowego playera filmy w HD!!
Zgłoś
Avatar
brudny 2015-04-13, 10:56
manta__1,
Nakarmili chomiki i dobrze śmiga

Znaj łaskę i masz
Zgłoś
Avatar
Nerd 2015-04-13, 10:59 2
Czyżby gimbusiki od jarania się Japonią to pedalstwo były w szkole?
Zgłoś
Avatar
Poloo 2015-04-13, 11:52
I co by nie mówić, to tak powinno się robić filmy, a nie teraz w każdym który wyjdzie miliardy komputerowych efektów specjalnych, i nawet postacie robione komputerowo.
Zgłoś
Avatar
Kuriki 2015-04-13, 11:58 1
Boge nieeeeeeeeeeeeeeee! Profanacja Byłbym nastawiony pozytywnie gdyby to wyszło przed mangą i przed animcem jako totalnie nowy pomysł. Fajne efekty specjalne ale w porównaniu do anime i mangi to w moim odczuciu syf jak diabli. Emocje rysowane bardziej mi się podobają niż emocje żywych ludzi bo prawdziwe ludzkie twarze są siłą rzeczy mniej plastyczne i są w stanie pokazać mniej emocji niż twarz narysowana. Smutłem
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-04-13, 12:31
od Hobbita lepszy był niemal dziewięciogodzinny (!) materiał z realizacji, perełka, polecam. Sam film średni, ale ogrom włożonej robocizny drenuje łeb
Zgłoś
Avatar
gutsy666 2015-04-13, 13:51 3
co oni mają we łbach...ja pierdole. Chyba jeszcze nigdy nie powstał live action z anime z porządną obsadą . Jak wyjdzie wątek z Mikasą, że taka niezwykła, bo azjatka, to się posikam ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
frytaa 2015-04-13, 14:02
Najlepszy jest mindfuck kiedy dowiadujesz sie jak powstają tytani
Zgłoś
Avatar
Genzerum 2015-04-13, 14:19
Przecież Japońce do filmów się nie nadają. W tych ich skośnych twarzach nie widać żadnej emocji, nie wiadomo czy to płacze, czy się śmieje, czy ki chuj. Nie na darmo postaci w prawie wszystkich anime i mangach mają europejskie twarze - przekazują więcej emocji. No i już czuję ten ogrom efektów specjalnych... Anime polecam, mangę tym bardziej, ale od tego gniota radziłbym się trzymać z daleka, bo to będzie tragedia.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie