18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:00
Avatar
d................t 2013-03-13, 9:52
Po dłuższej analizie filmiku, potwierdzam, że to fake na 100 %.
Bawiłem się trochę swego czasu w wyścigi na 1/4 mili, więc do nich się odniosę.

Otóz:

Start filmiku - 2 sekunda filmu. Przebieg dzienny 237,1
Szacunkowe przebycie dystansu 400 metrów - 18 sekunda filmu - przebieg dzienny 237,5 km
Czas przebycia dystansu 400m (ok 1/4 mili) - około 16 sekund.
Śmiech na sali. Takie czasy robi A3 TDI 170KM.
Prędkość w 18 sekundzie filmu (po przebyciu 1/4 mili) - 255-260 km/h.
Auta robiące około 10 sekund na "ćwiartkę" mają prędkość końcową niewiele ponad 200 km/h.

Fejk jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Kaciaj 2013-03-13, 14:10
deliriumpermanent napisał/a:


torsen - permanentny napęd na dwie osie - zazwyczaj w stałym stosunku - często np 60 % mocy na przód, 40 mocy na tył.



ależ bzdury wypisujesz. Najczęściej jest to 50-50 ....w sytuacji krytycznej przedstawia to się następująco 25:75/75:25.

A haldex ... jest dobry na wprost, dla zwykłego kowalskiego. Niestety w sytuacji krytycznej potrafi zaskoczyć .. dosyć nieprzewidywalnie. Jest to zły, zły, na prawdę zły napęd.
Zgłoś
Avatar
d................t 2013-03-13, 14:56
Kaciaj napisał/a:



ależ bzdury wypisujesz. Najczęściej jest to 50-50 ....w sytuacji krytycznej przedstawia to się następująco 25:75/75:25.



Nie widzę, żebym napisał jakąkolwiek bzdurę, napisałem:

Cytat:

torsen - permanentny napęd na dwie osie - zazwyczaj w stałym stosunku - często np 60 % mocy na przód, 40 mocy na tył.



1. Torsen jest permanentym napędem na dwie osie, w przeciwieństwie do haldexa - zgadza się ? Zgadza.

2. Moc zazwyczaj przekazywana jest w stałym stosunku, w moim samochodzie na przykłąd 40:60, podobnie jak w kilku innych samochodach Audi z Quattro 5 generacji (stosowany Torsen T-3 i jego modyfikacje) - zgadza się? Zgadza. Zazwyczaj nie znaczy zawsze, Przy uślizgu przód lub tył mogą przejmować większość momentu obrotowego w proporcjach zależnych od typu torsena. Natomiast owszem, Tu masz rację , torsen najczęsciej występuje w proporcji 50 na 50 %, ale jak już wspomniałem dodałem "na przykład.

Pozdrawiam i polecam dokładne czytanie.
Zgłoś
Avatar
Parzo 2013-03-14, 16:51
Idzcie kurwa poczytajcie na tej stronie co wam podesłałem tam macie procentowo opisane co i która generacja jak działa, a nie kurwa każdy najmądrzejszy bo sie naczytał na forach... dzizys kurwa. to jest sadistik chuj kogo to obchodzi ze to fejk chuj kogo to obchodzi ze stara Cie nie kocha... filmik jest, niepodoba sie skroluj kurwa dalej... ja pierdole. Oczy pieką jak patrze na tą dyskusje najMONdrzejszych polaków... a teraz hejtujcie smiecie...
Zgłoś