18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:28
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:42
Avatar
królik 2010-09-11, 0:43
Lew napisał/a:



żal ? ehh.. wypowiadasz się a nic nie wiesz, znając życie nigdy nie widziałeś tego auta na oczy a brednie piszesz

Zresztą co ja będę pierdolił, masz filmik i go obejrzyj króliczku

i więcej nie pierdol



Ehhh Synek... pierdolić to mogę i z pewnością mi nie zabronisz - oba auta po tunigu (nie chce chwalić nissana bo zbytnim jego fanem nie jestem, aczkolwiek będąc obiektywnym widzę, że albo kierowcy audi dali dupy albo auto... oceń sam
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-09-11, 3:33 1
Lew napisał/a:



eh..jak byś poczytał t o byś wiedział kolego ze kolesie ładują w fury dużo podnosząc moc itp.


O moje oczytanie w temacie sie nie martw "kolego". Stwierdzilem cos, co potwierdziles z dodatkiem "jak bys poczytal". Dziecinada

ZooL napisał/a:

jakby r6 miala 2x turbo to by sie wn iej skrzynia biegow rozjebala z miejsca <3 yamaha


A lyzka na to nie mozliwe! Fake-nick "Ekspert" od ASB powrocil...

królik napisał/a:

będąc obiektywnym widzę, że albo kierowcy audi dali dupy albo auto... oceń sam


Nikt nie dal dupy. W koncu GTR to supercar; znacznie lzejszy, launch control, lepiej wywazony.

Jechalem i jednym i drugim. Ani na torze, ani na drag'u RS6 nie ma szans. Do GTR'a moze tylko R8, tylko to nowsze, V10 sie porownywac, choc i tak baty dostaje.

Trzeba pamietac, ze Audi zawsze znacznie zawyza swoje osiagi. R8 z V8 startowalismy chyba z 20-30 razy i ani razu nie wykrecila czasu nawet zblilzonego do katalogowego.
RS4 na Nurburgringu wykrecil taki sam czas co M6, zatem M3 jest szybsze o nawet kilka sekund na okrazeniu. RS6 jest daleko za murzynami. Osiagi silnika to nie wszystko, Audi postawilo tutaj na moc i moment obrotowy silnika co pochlania uwage i owacje wszystkich, ktorzy sie nie znaja, badz znaja sie tak-sobie. Wielu mowi, ze chcieli powtorzyc sukces M5 e39, kiedy to auto bylo najszybszym sedanem na swiecie (balans ORAZ silnik), ale im to nie wyszlo.
Coz... mozna sie tego bylo spodziewac, w koncu to tylko VW...

"Cudowna" moc V10 audi oczywiscie bierze sie glownie z 2 poteznych turbin napedzanych spalinami. Ten sam silnik montowany na przyklad w S8 bez turbo ma 450km i nie wyroznia sie niczym szczegolnym. Sa jeszcze daleko za V10 BMW i na przyklad 6.3 AMG.
Natomiast gdy do BMW V10 wsadzic zwykle, paskowe turbiny to mamy:
Zgłoś