18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Witajcie sadole. Jest sylwester a z takich czy innych powodów ja siedzę w domu. Uprzedzę głupie komentarze - tak niemam kolegów, znajomych, jestem gimbaza i nie sprzedali mi alkoholu/nie wpuścili do klubu itd itp. Jeszcze jedno słowo do "policji ortograficznej" - ssijcie. Od dawna nie mieszkam w Polsce a przeglądając internety trafiam na tyle błędów, że sam zaczynam pisać jak gimbaza :/ Skoro bzdury mamy już za sobą przejdę do sedna sprawy. Kilka dni temu pojawił się super temat na sadolu o holokauście słowiańskich dzieci. Nie żydowskie tylko słowiańskie itd. Temat dostał ogromną liczbę piwek bo na to zasłużył. Mam podobną kwestię i proszę się nad tematem głeboko zastanowić.

W święta odwiedziłem Oświęcim (moja pierwsza wizyta) i zamiast oficjalnej wersji obozu śmierci - przyjąłem wersję obozu pracy. Jest takie powiedzenie zagranicą - jeśli coś wygląda jak kaczka, kwacze jak kaczka i chodzi jak kaczka to musi to być kaczka! Tak więc pierwsza fotka :



Jak na mój gust zebrała się grupa obozowiczów, stoją sobie i słuchają orkiestry. Nie widzę maszerujących więźniów. Poprostu coś się dzieje - niczym na Wrocławskim runku. Tłumaczenie, że pomagało to w liczeniu wychodzących i wracających więźniów jest poprostu IDIOTYCZNE! Jeśli byłbym SS manem, wydałbym rozkaz - marsz parami ? czwórkami lub piątkami, równo bo jak nie...
Orkiestra pomagała w liczenbiu więźniów... ?

Sprawa druga : Obozowy basen pływacki !





Tak w Oświęcimiu mieli basen Trampolina, słupki, najprawdopodobniej prysznice i brodzik tak by nie dostać szoku termicznego wskakując do wody. Dziwnym trafem nie jest to punkt zwiedzania jeśli wynajmujesz przewodnika. Dla zainteresowanych - znajduje się on za blokiem nr 6
Budując obóz ŚMIERCI sprawą naturalną jest budowanie basenu dla skazańców...

Kolejna sprawa : budka dls SS mana organizującego apele.



Oficjalnie budka ta miała chronić go przed złymi warunkami pogodowymi. Jak na mój gust to... budka ma pewną wadę - podczas deszczu, śniegu, gradobicia lub plagi żab spadających z nieba - dość spore otwory sprawiłyby, że mu kurwa będzie sporo na łeb leciało... Genialni inżynierowie, konstruktorzy, pierwsi zbudowali samoloty odrzutowe, latające bomby, rakiety V2, masę samolotów itd. i zbudowali taką gównianą budke ?

Kolejna sprawa : cele śmierci...



Cela śmierci w ktorej trzymano więźniów przeznaczonych na rozstrzelanie. Może za dużo naoglądałem się filmów ale takie cele wyglądały jak dla mnie na "zwykłe" karcery. Mała cela, kibelek, baaardzo malutkie okienko i cela ogólnie bardzo ciemna. Jeśli wrzucasz tam kogoś na rozstrzelanie po co montować tam ogrzewanie ??? Aha - jescze jedno - w obozie był podział na różne rodzaje więźniów - polityczni, żydzi, pedałki i... więźniowie aspołeczni. Ci ostatni więźniowie jeśli dobrze rozumie sprawiali problemy, były to poprostu zakapiory robiący zadymy. Może się mylę ale dobrym sposobem na uspokojenie zakapiora byłby... karcer ?

Żydzi, Żydzi i jeszcze raz Żydzi...



Na prawie każdej tablicy informacyjnej musi, poprostu kurwa musi być informacja, nacisk na to, że to właśnie Żydzi tu ginęli. Szczytem jest informacja o 17.000 Żydówkach i nie-żydówkach...
Ręce opadają jak mija się kolejne budynki i kolejne wystawy - żydzi w polsce - deportacja itd żydzi na słowacji... i tak na każdym kroku.

Ostatnia sprawa : miejsca niedostępne i pomijane



Niewiem... może ktoś mi powie - dlaczego niektóre miejsca w Auschwitz są niedostępne ? Okna zamalowane na czarno ? Zobaczymy tam coś gorszego niż komory gazowe i piece ???? Wątpie. Może zobaczymy tam... niewiem :/ Pocztę ? Świetlicę ? Kaplicę ?

Jak jakiś czas temu zobaczyłem informacje o teatrze w obozie to myślałem, że ktoś jest niespełna rozumu. Jak zobaczyłem fotki waluty więziennej to miałem podobne odczucia. Jak usłyszałem o domu uciech dla więźniów to zacząłem się śmiać, że ktos niezłe głupoty wygaduje/wypisuje... Teraz już nie jestem tego pewien. Jeśli zaczniecie myśleć logicznie to cos zaczyna mocno śmierdzieć. Pytanie : dlaczego ludzie wysiadający z pociągów, po selekcji, przeznaczeni do gazu i spalenia - mieli obcinane włosy ? Bo włosy się nie spalą ? Nie-e. Oficjalne wersja jest taka, że (zawszawione włosy znienawidzonych żydów) służyły do wypychania materaców dla niemieckich kobiet Wyobraźcie sobie sytuację : Przychodzi SSman do domu i od progu woła : HO HO HO wesołych świat ! Przyniosłem Ci meine żono materac do spania ! Trochę się rusza bo jest tam pełno zawszawionych włosów prosto od żydów - trochę z głowy ale dużo łonówek - tak jak lubisz...

Jeśli ruscy kłamali na temat Katynia do dlaczego nie mogli kłamać na temat obozów ? Przez parę lat po wyzwoleniu nie pozwolili nikomu tam wchodzić... hmmmm Dużo rzeczy zostało przebudowanych i WYBUDOWANYCH PO WOJNIE ! Hmmmm
Czy ktoś miałby powód nie mówić całej prawdy o obozach ? Jeśli ktoś chce samemu poszperać to zapraszam do google
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-01, 1:33
Obóz Auschwitz miał kilka podobozów i tylko jeden z nich był obozem planowej zagłady ludzi. Reszta to były obozy pracy o różnym stopniu "ciężkości". Jeden z nich był nawet dla "niepokornych" Niemców, którzy dostawali jakieś krótkie wyroki (po parę miesięcy), żeby nie kozaczyli. Tacy ludzie nie mogli być niszczeni, bo ich reintegracja do społeczeństwa byłaby niemożliwa. Co nie zmienia faktu, że Auschwitz II (Birkenau) to był zakład przemysłowego mordu i Niemcom skurwysynom nie możemy tego zapomnieć NIGDY, bo mordowali jak leci: Polaków, pozostałe narody słowiańskie, żydów i resztę (w takiej "ilościowej" kolejności)...
Zgłoś
Avatar
dokke 2014-01-01, 1:49 5
Zajebiste masz pojęcie o historii... jestem mieszkańcem Oświęcimia a moja ciotka była przewodniczką. Jaki ku**a basen? Basen wybudowano w 1942r. nie dla rekreacji! SSmani wybudowali go dla zabawy. W zimie przeważnie kazano na śniegu stać więźniom kilka godzin a następnie kto pierwszy przepłynie ten nie zostanie rozstrzelany. To jednak nic nie dawało bo umierał kilka dniu później na zapalenie płuc. Co do trasy... Masz dwie możliwości. 1 to zwiedzanie najważniejszych miejsc(skierowanych dla przejeżdżających turystów) 2. to zwiedzanie każdego zakątka z niesamowitymi szczegółami(tu przynajmniej trzeba spędzić minimum, powtarzam MINIMUM 4dni, na zwiedzenie głównego obozu oraz mniejszych(tego na ówczesnym Synthosie również) pobliskich)

Masz jeszcze jakieś wątpliwości odnośnie historii? Pytaj a dopiero później pisz bzdury w internecie.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2014-01-01, 2:00
Cytat:

jestem mieszkańcem Oświęcimia a moja ciotka była przewodniczką

Mieszkam na wybrzeżu, a mój wujek był spawaczem, więc wiem jak się projektuje okręty. Z takimi argumentami to lepiej byś się wcale nie odzywał...
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2014-01-01, 2:07
Prokurator napisał/a:

@gimlord123 W sumie powinienem mieć wyjebane... ale co kurwa ma z tym wspólnego PiS ? Tak z czystej kurwa ciekawosci



Tak samo pojebany tok myślenia pisowców, jak i autora tematu.
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2014-01-01, 2:08 1
Niezłe pierdoły, aż szkoda prostować poszczególne teorie... Dziadek był SSmanem w obozie i wybielasz rodzinę?
Zgłoś
Avatar
k................1 2014-01-01, 2:19
Rozowy-Murzyn napisał/a:

Kurwa sylwester, a ja czytam na sadolu największe pierdoły jakie widziałem w życiu. Fotka orkiestry została zrobiona w celach czysto propagandowych. W czasie wojny świat miał myśleć, że oni tam pracują i mają się świetnie, ot co. Z ludzkich włosów mój drogi można wyprodukować wiele świetnych materiałów, które przydadzą się chociażby żołnierzom w czasie wojny. Reszty nawet nie czytałem. Wkurwiają mnie te wasze teorię spiskowe. Jak macie bujną wyobraźnie to może zacznijcie scenariusze pisać, bo przemysł filmowy w tym kraju leży, a jak widać ludzi z pomysłem nie brakuje.



ty lepiej wal konia w sylwestra jak się nudzisz...
Zgłoś
Avatar
J4skier 2014-01-01, 3:11 1
Basen może dla żołnierzy, czy coś.. w moim mieście niemcy też wybudowali basen.. teraz służy za scenę/kort tenisowy, ale podobno kiedyś był basenem.

Chociaż gdy go zobaczyłem pierwszym skojarzeniem było to:

Zgłoś
Avatar
Anake 2014-01-01, 4:20
Ja pierdole nawet nie chce mi sie za bardzo rozpisywac na ten temat, bo kazdy normalny czlowiek wie, ze te wszystkie obiekty sa dla wiezniow, ktorzy wspolpracowali z niemcami albo poprostu zeby poprawic wizerunek obozow(glownie dlatego) ale kurwa nawet nie bede tego tlumaczyl chyba kazdy normalny rozumie, ze woja to nie tylko zabijanie... kurwa moge tylko poprosic o bana dla tego jebanego skurwysyna, ktory zalozyl ten temat, ty jebana kurwo, chuj ci w ryj, bo chcesz poprawic wizerunek niemcow... no kurwa zdechnij ty jebany smieciu. Dowiedz sie najpierw ile ludzi mogly pomiescic te obozy i ile ludzi sie przez nie "przelalo". Myslisz ze oni sie pobawili i skorzystali z tego kolejni? Dobra kurwa szkoda moich slow, mam nadzieje, ze swoje ostatnie dni spedzisz tak jak ci szczesliwcy w obozach skoro tak to kurwa cwelu jebany chwalisz

a wlasnie uprzedzajac wasze posty, nawet jak wezme masc na bol dupy to nie pomoze, wiec sobie darujcie.
Zgłoś
Avatar
pawel-jwe 2014-01-01, 7:12 1
Czytałeś chociaż by to: polandpolska.org/dokumenty/witold/raporty-witolda.htm
Zastanów się nad tym co napisałeś, a następnie skocz z co najmniej 10-piętrowego bloku, takich debili jak ty nam nie potrzeba... pierdolony nieuk i ignorant
PS. Jebać warna... jesteś koleś zakałą tego świata, a za takie "pomysły" należy Ci się krótkie WYPIERDALAJ
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2014-01-01, 8:00
Obóz w Oświęcimiu (ten solidniejszy) był zbudowany w byłych żołnierskich koszarach stąd ten basen. A ten obóz "drewniany" to na szybko sklepany obóz w Brzezince.
Zgłoś
Avatar
z................m 2014-01-01, 8:19
Autorze, że jesteś debilem to już wszyscy wiedzą. Dodam tylko jedno, to nie jest basen a zwykły zbiornik p. poż.
Zgłoś
Avatar
solteck 2014-01-01, 10:07
@dokke Kto budował obozy?
Jest takie wielkie halo, że Polacy budowali obozy śmierci. Ktoś naprawdę myśli, że przywieziono robotników z Niemiec? Skąd brano cegły, drewno? Na pewno z miejscowych tartaków, cegielni...
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2014-01-01, 14:37
hahah rozwala mnie ten tok myślenia - jesli był basen i inne gadżety to odrazu ktoś niby twierdzi ,że byłto obóz wypoczynkowy. NIE jełopy nikt tak nie twierdzi. Jeśli niechcesz buntu w więzieniu - dajesz więźniom xboxy, siłownię i ping-ponga, wtedy jest wmiarę spokojnie. Dlaczego nie miałoby być tak w obozie ? Odpowiedź ludzi z bólem dupy - NIE BO NIE! Orkiestra i inne dla celów propagandowych.. Zalosne. Jeśli budujesz obóz zagłady to generalnie masz w dupie czerwony krzyż i innych ludzi. Robisz co masz robić nie przejmując się nikim bo jestes złym, skurwiałym hitlerowcem! Propaganda... takie pierdolenie o szopenie. Może zapytajmy dlaczego ktoś niemiałby zrobić propagandy w drugą stronę ? Ruscy wymordowali 5x wiecej ludzi, więc żeby nikt nie dobrał im się do dupska - zrobili propagandę obozów śmierci. NIIIEEEE nie mogli. Naprawdę ? Dlaczego nie ? Dajcie mi ośrodek wypoczynkowy w Ciechocinku na 2 lata, ludzi do pracy i trochę kasy - za dwa lata będę was oprowadzał po obozie śmierci, w którym zdzierano skórę i robiono z niej trampoliny cyrkowe! Dajcię mi kase to znajdę 10 ? 20? 100 świadków którzy opowiedzą jak w Ciechocinku lądowało ufo. Wiem wiem ból dupy straszny bo o tym niewolno mówić. Tak jak kiedyś niewolno było krytykować PZPR tak teraz niemożna sceptycznie mówić o obozach. Nie debile, nie gloryfikuje nazistów i jeśli z ich winy zginęła chocby 1 osoba w obozie to należała im się kula w łeb i do piachu. Zbrodnia powinna zostać ukarana i nieważne czy zginęło tam 100 ,200 czy 1 milion osób. Zbrodnia to zbronia. Nie dajmy sobie jenak wciskać głupot...
Zgłoś
Avatar
S................n 2014-01-01, 16:00
To jak i pozostałe obozy już dawno powinno zrównać się z ziemią!

Raz że tymi miejscami Polsce i Polakom dorabia się "gębę"
Dwa śmierdzą holobiznesem.
A trzy, wycieczki organizowane z SHiTzraela mają na celu indoktrynację małoletnich żydków.

Zniesławienie - to film pokazujący jak żydkom pierze się mózgownice już od małego


Pozdrowienia dla pejsatych śmierdziuszków, mydlanych okruszków
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-01-01, 16:56
o kurwa, malo brakowalo a bym dal piwo przed przeczytaniem tego badziewia
nie pozostaje nic tylko zyczyc autorowi zeby cofnal sie w czasie spedzil tam kolonie razem z innymi wczasowiczami
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie