18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:32
Auschwitz
KrisCFC • 2015-11-14, 17:53
Opis do filmiku brzmi mniej więcej tak:

Nagranie z obozu koncentracyjnego Auschwitz, największego nazistowskiego (czyli niemieckiego, kurwa jego mać, przyp. własna) obozu zagłady.
To niepokojące nagranie zostało zrobione przez 322 Dywizję Strzelecką Armii Czerwonej, gdy wyzwoliła obóz w Polsce 27 stycznia 1945 roku. Oficjalna liczba ofiar śmiertelnych szacowana jest na 1,1 miliona.

Tu opis w oryginale:

ukryta treść
Footage from Auschwitz Concentration Camp. Auschwitz was the largest of the Nazi extermination camps. This distressing footage was taken after the 322nd Rifle Division of the Red Army liberated the camp in Poland on January 27, 1945. The official death toll for this camp alone was 1.1million. -So we are led to believe, But the Numbers do not ad up.


Zgłoś
Avatar
Tolkemit 2015-11-14, 18:02
Ale na główną to?
Nie szokuje, nie śmieszy..

Zresztą teraz na topie są ciapaki i bohaterska walka na śmierć i życie trójkolorowych hasztagami i profilówkami więc pewnie się nie przyjmie.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2015-11-14, 18:11 10
Tolkemit napisał/a:

Ale na główną to?
Nie szokuje, nie śmieszy..

Zresztą teraz na topie są ciapaki i bohaterska walka na śmierć i życie trójkolorowych hasztagami i profilówkami więc pewnie się nie przyjmie.



Wolałbym widzieć to na głównej, niż 3/4 tego co dziś widziałem na temat tej strzelaniny francuskiej i ogólnie Francji... Zresztą, wstawiłem to bardziej na przekór określeniu "polskie obozy śmierci", niech dzieciaki wiedzą jak było...
Nie zastanawiałem się czy trafi na główną czy nie...
Zgłoś
Avatar
RustyRat 2015-11-14, 18:12 1
zawsze można połączyć temat muslimów z Auschwitz, zrobić reaktywacje i przepalić nimi kominy.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2015-11-14, 18:15
Temat ciekawy, ale jedząc przy nim zajebistą własnoręcznie zrobioną tortille, można odrobinę posmutnieć....
Że takie z nich były niejadki.
Zgłoś
Avatar
Tolkemit 2015-11-14, 18:19 1
KrisCFC, ja bym wolał to widzieć niż ogólnie 3/4 tego co tu wchodzi na główną
Materiał ok, tylko nie widzę humorystycznego akcentu, lud zadecyduje.
Zgłoś
Avatar
iamthelaw 2015-11-14, 18:42 2
Polacy powinni solidaryzując się z francją, przesłać do ambasady francuskiej wstępny kosztorys remontu obozu w oświęcimiu, tak by jak najszybciej mógł znowu działać.
Zgłoś
Avatar
Sol 2015-11-14, 18:50 1
Dobry materiał. Kiedy byłam tam jeszcze jako nastolatka, w gablotach było sporo z tych rzeczy widocznych na filmie. Łatwiej było uświadomić sobie co się tam wyprawiało. Byłam wstrząśnięta. Teraz większość rzeczy powywozili, a gimbaza przyjeżdża sobie na wycieczki i strzela sweet focie w "muzeum"...
Zgłoś
Avatar
Lyck 2015-11-14, 19:23
Widzialem te walizki, z dobrej skóry robione, zeby za wczasu pomysleli to moznaby bylo ojebac na allegro, ale wola wystawiac na pokaz
Zgłoś
Avatar
afrohead 2015-11-15, 9:18 1
dlaczego nie ma opisu wierszem?
Zgłoś
Avatar
Samudaripen 2015-11-15, 13:00 3
Dzisiaj niemiaszki pierdolą o tym jacy są tolerancyjni i postępowi jednocześnie korzystając z bogactwa i dobrobytu, który stworzył Adolf Hitler z narodem niemieckim pod nazistowską ideologią. Dzisiaj niemiaszki pierdolą coś o swoich cudownych koncernach i o niemieckiej myśli technologicznej zapominając o tym, że większość tych koncernów została zbudowana na skradzionych patentach oraz projektach, a wszystkie cudowne technologiczne rozwiązania zostały podpierdolone podbitym narodom, lub zostały stworzone przez nieniemieckich naukowców zmuszonych do pracy na rzecz niemieckich spierdolin pod groźbą utraty życia. Szczycą się muzeami, drogami, gospodarką i walutą zapominając o tym, że dalej woziliby wypłaty na taczkach, gdyby nie mordy na milionach niewinnych ludzi. Mam nadzieje, że w przyszłości niemieckie dzieci będą poniżane przez małych kozojebców, waginy niemieckich dziewczyn będą krwawić od nadmiaru tarcia arabskich, brudnych kutasów, a niemieccy mężczyźni na widok arabów będą przechodzić na drugą stronę ulicy. Jebał ich pies.
Zgłoś
Avatar
K................t 2015-11-19, 5:07
Sowieci byli zdruzgotanie nie tyle ilością trupów, ile tym, że żaden z nich nie miał zegarka.
Zgłoś
Avatar
Riffer 2015-11-19, 23:33
szkoda ze sowieci nie pokazali swoich obozow.
Zgłoś