18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
grenal 2024-06-09, 8:18 33
Piekny widok
Zgłoś
Avatar
smc 2024-06-09, 8:54 12
A mógł zastrzelić...
Zgłoś
Avatar
jbc_PO_lewakowTVNNiemcow 2024-06-09, 9:10 2
dla Szwabow juz za pozno bo ciapate rodza sie z obywatelstwem hehe... ale i tak fajnie
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-06-09, 9:15 3
Nawpuszczali obcych to treaz mają, zresza pis sciagal ich milionami, pewnie byli dogadani ze swoimi panami z hamburgerowa zeby zniszczyc europe
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-06-09, 9:18 2
Tata pewnie patrzy z zaświatów i jest dumny że wychował syna w duchu III Rzeszy i synek kontynuuje tradycje rodzinne. Może troche słabo ale mimi wszystko stara się.
Zgłoś
Avatar
onetwo23 2024-06-09, 9:30
elegancko
jedna uwaga - to nie liść tylko backfist
Zgłoś
Avatar
huncfot130 2024-06-09, 9:58 5
Zgłoś
Avatar
Belweder 2024-06-09, 10:10
Biden z misją pokojową w Niemczech.
Zgłoś
Avatar
turor 2024-06-09, 10:19 4
marianer7 napisał/a:

Nawpuszczali obcych to treaz mają, zresza pis sciagal ich milionami, pewnie byli dogadani ze swoimi panami z hamburgerowa zeby zniszczyc europe



"To jest piękne miejsce. Ciągle jestem pod wrażeniem czegoś, co mi się nie znudziło, czyli wielokulturowości i kapitalnej mieszanki, czegoś, czego nadal nie ma we wschodniej Europie i wydaje mi się, że każdy, kto przeżyłby choćby kilka tygodni w Brukseli, a jest a naszego regionu, zrozumiałby, że migracja nie musi się wiązać tylko z lękami

— Donald Tusk"

"Ta solidarność to nie Francję, te wioski francuskie o których pan mówił, będą nią dotknięte. Tylko kraje, które dziś odmawiają przyjmowania wnioskujących o azyl. Kraje Europy Wschodniej. Czy zdaje sobie pan sprawę, że udało nam się skłonić ich do podpisania porozumienia, które mówi: albo przyjmiecie imigrantów jak Francja, Hiszpania czy Włochy albo będziecie płacić za ochronę granic?"

-premier Francji Gabriel Attal
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-06-09, 10:19 2
Od szczekania to ja mam psa, nie mam zamiaru tego słuchać w internecie
Zgłoś
Avatar
PR0boszcz 2024-06-09, 10:38
Tytuł wskazuje na Tuska
Zgłoś
Avatar
xoxoConMan 2024-06-09, 11:06
Ktoś tu pięści od liścia nie odróżnia...
Zgłoś
Avatar
Cymesowy 2024-06-09, 11:07 6
@turor: Tusk póki co nikogo nie wpuścił i sprzeciwił się paktowi migracyjnemu razem z węgrami, nie to co morawiecki cuckold który przyklepał ten pakt jak jest...

Zresztą rudy powiedział że polska będzie beneficjentem tego paktu bo my przyjęliśmy dużo ukrainców i można mówić o Tusku dużo ale to że coś potrafi ugrać w Brukseli w porównaniu do tych parchów z pisu nie można mu odmówić...

tak czy siak jebać pis-po
Zgłoś
Avatar
Spar1988 2024-06-09, 11:24 12
Cymesowy napisał/a:

@: Tusk póki co nikogo nie wpuścił i sprzeciwił się paktowi migracyjnemu razem z węgrami, nie to co morawiecki cuckold który przyklepał ten pakt jak jest...
Zresztą rudy powiedział że polska będzie beneficjentem tego paktu bo my przyjęliśmy dużo ukrainców i można mówić o Tusku dużo ale to że coś potrafi ugrać w Brukseli w porównaniu do tych parchów z pisu nie można mu odmówić...
tak czy siak jebać pis-po



o kurwa ale sprana łepetyna
kłamczuszek nawet nie musi się wysilać jak ma takich debili w elektoracie
Zgłoś