18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Australijka z większymi jajami niż europejscy władcy
l................5 • 2013-07-23, 13:53


Premier Australii Julia Gillard odważyła się powiedzieć po raz drugi co sądzi o muslimach w jej kraju.

Pani Premier Australii ponownie zwraca się do ciapatych najeźdźców. Nigdy nie zostały wypowiedziane słowa tak słuszne a ich wpływ może być fenomenalny. Ona nie boi się zająć wyraźnego stanowiska, prawdopodobnie ryzykując swoim życiem.


Prawi że:
Muzułmanie, którzy chcą żyć zgodnie z islamskim prawem szariatu są proszeni opuścić Australię. Rząd wziął na cel fundamentalistów w celu przeciwdziałania potencjalnym atakom terrorystycznym. Ponadto Gillard rozgniewana na muzułmanów australijskich w środę powiedziała, że wspiera agencje szpiegowskie monitorujące meczety obecne na ziemi narodu.
Cytat: "Imigranci muszą się zaadaptować lub wyjechać. Jestem zmęczona, że ten naród musi się martwić o to, czy my urażamy ich rodaków lub ich kulturę ... Nasza kultura rozwinęła się przez ponad dwa wieki po wielu walkach, próbach i zwycięstwach przez miliony mężczyzn i kobiet, którzy szukali wolności. Mówimy po angielsku, a nie hiszpańsku, libańsku, arabsku, chińsku, japońsku, rosyjsku lub innym językiem. Więc jeśli chcesz być częścią naszego społeczeństwa, naucz się naszego języka!
Większość Australijczyków wierzy w Boga. Nie ma tu mowy o "chrześcijańskiej prawicy" lub jakiejkolwiek presji politycznej, to jest fakt, bo chrześcijańscy mężczyźni i kobiety, z ich zasadami chrześcijańskimi, założyli tą nację. Jest z pewnością właściwe, aby wyświetlać to na murach naszych szkól [krzyże w klasach]! Nasz Bóg jest dla Ciebie obrazą? Proponuję wiec się przeprowadzić do innej części świata i tam żyć, ponieważ Bóg jest częścią naszej kultury. Akceptujemy wasze przekonania, nie zadając pytań. Wszystko o co prosimy, to szanowanie naszych przekonań, aby żyć w pokoju i harmonii z nami.
To jest nasz kraj, nasza ziemia i nasz styl życia, i daje możliwość, aby się cieszyć. Ale od momentu, kiedy zaczynają narzekać, jęczeć co do naszej flagi, naszego zaangażowania, naszych przekonań chrześcijańskich, czy naszego stylu życia, gorąco zachęcamy do skorzystania z jeszcze jednej wielkiej australijskiej wolności " prawa do wyjazdu ". Jeśli nie jesteś tutaj szczęśliwy, dobrze, idź! Nikt cie nie zmuszał, aby tu przyjść! Przyszedłeś z własnej woli, to zaakceptuj nasz kraj, który zaakceptował Ciebie! Może powinniśmy wysłać tę mowę do wszystkich krajów, do imigrantów w tej samej sytuacji, znaleźć odwagę podnieść głos, aby wyrazić te same prawdy!"


Trzeba przyznać, że babka ma jaja w porównaniu do pizdusiowatych władców zachodniej europy uginających się pod naporem islamistów. Może jak ciapki nie wysadzą jej w powietrze to inne cywilizowane kraje bardziej stanowczo postawią sprawę?
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2013-07-23, 14:22 2
ta pani jest cudowna , można zrobić transfer całego naszego rządu za nią jak w piłce ??
Zgłoś
Avatar
Nietzsche 2013-07-23, 14:33
Ta Pani właśnie jest w okienku transferowym. 26 czerwca podala sie do dymisji.
Miala dosc przypierdalania sie do tego ze jest kobietą.
Jebnieci australijczycy musieliby naszego premiera dostac na pol roku zeby docenic co traca....
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-07-23, 14:34 1
Już wcześniej zajęła się problemem pedofilów z KK, więc musiała być hipokrytką, żeby nie zrobić porządku z muslimami. Sekularyzacja - religii wara od państwa. Takich polityków nam trzeba, co nie liżą dupy to UE (i ciapatym), to Kościołowi Katolickiemu.
Zgłoś
Avatar
potiomkini 2013-07-23, 14:34
Oklaski na stojąco!
Co za kobieta, duma dla Australii, tylko brać z niej przykład.
Zgłoś
Avatar
gawel21050 2013-07-23, 14:37 2
Kurwa, kobieta nie boi się jawnie wypierdalać muslimów ze swojego kraju. Ona wie co znaczy historia i jak widać nie chce pozwolić żeby te ciapate skurwysyny zapisały się na jej kartach. Nie głupio wam teraz polscy rządzący? Wstyd mi za was
Zgłoś
Avatar
Yanuha 2013-07-24, 11:36 44
WOW! I to jest qrwa to.Ma jaja kobieta.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2013-07-24, 11:39 35
W UE to byłaby mowa nienawiści przeplatana z " islamskim antysemityzmem" xD no i co najważniejsze - nie byłoby to poprawne politycznie.
Zgłoś
Avatar
olbi13 2013-07-24, 11:40 32
gorąco zachęcamy do skorzystania z jeszcze jednej wielkiej australijskiej wolności " prawa do wyjazdu " ten fragment podoba mi sie najbardziej
Zgłoś
Avatar
jholy 2013-07-24, 11:43
No my niestety pozwoliliśmy sprzedać nasza autonomię ...
Zgłoś
Avatar
pionowypoziom 2013-07-24, 11:56 6
Kocham tę Panią jak własną Matkę.
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-07-24, 12:34 6
Kobieta ma więcej odwagi niż cała polityczna Europa. dla mnie bohaterka!
Zgłoś
Avatar
wesyl 2013-07-24, 12:35 21
Zgłoś
Avatar
Aksal 2013-07-24, 12:40 1
Dobra, jeśli to prawda to należy im się Nobel, tylko sęk w tym, że nie mogę tego znaleźć nigdzie, jest jakieś wiarygodne źródło?
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2013-07-24, 12:41 15
Australia upokorzyła podwójnie kozojebców. I nie mam tu na myśli, tego, że dwa razy kazano im spierdalać. Mam na myśli, że kazała im to zrobić kobieta.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie