18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Australijski nożownik
T3RMINATOR • 2024-04-13, 15:06
Australijska policja podała, że ​​pięć osób zginęło w masowym ataku nożownika w ruchliwym centrum handlowym w Sydney. Policja została wezwana do Westfield Bondi Junction w sobotnie popołudnie czasu lokalnego po doniesieniach o wielu ranionych nożem osobach.

Zgłoś
Avatar
Sawix 2024-04-13, 18:52 11
jakiś ciemny ryj ma ten nożownik
Zgłoś
Avatar
fasi34 2024-04-13, 19:22 8
Wszystko przez tą kurwe tuska
Zgłoś
Avatar
MoNsTeR.pl 2024-04-13, 20:00 4
mazga50 napisał/a:

Masowy był atak, nie nożownik. Gdyby było inaczej to zdanie powinno brzmieć "...W ataku masowego (raczej masywnego) nożownika...".
Zapewne piaskowa małpa obrażona na zachodnią cywilizację?
Bo to antypolskie kutasy, niektóre nawet obrzezane. Tusek to opcja niemiecka, ledwie mu już pięty wystają ze szwabskiej dupy. Całe bez wyjątku lewiszcza to żydki. A kto teraz dorwał się do koryta? Połączcie kropki, dlaczego żydowskie ścierwa chcą zalać Europę agresywnym gównem i zniszczyć naszą cywilizację?



Twoja ocena sceny politycznej jest taka, że gówno wiesz i pierdolisz bzdury. Wg ciebie mamy rząd niemiecko - żydowski, już większej głupoty dawno nie czytałem.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-04-13, 20:43 5
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.



Bo lewarom jest potrzebny do ograniczenia praw obywatelskich nam, białym. Im więcej polaków odjebią muslimy, tym bardziej lewary będą się cieszyć, bo założą ci ciaśniejszy kaganiec. Popatrz na francję i zamach w Bataclan, gdzie muslimy dosłownie zarżnęły dzieciaki na koncercie. Od tamtego czasu trwa permanentny stan wyjątkowy, który ograniczył prawa obywatelskie rodowitych francuzów.
Zgłoś
Avatar
Mikefox 2024-04-13, 21:00
Heliar napisał/a:

Typowa bródka kozojebcy



No ponoć nie do końca, na Iksach podają, że nazywał się Ben Cohen, coś eskimosko zalatuje.
Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-13, 22:00
mazga50 napisał/a:

Masowy był atak, n



Kurwa mać - jak masowy był ten atak jednego człowieka?
;>

To był zwykły atak nożownika, a nie jakiś debilny masowy.
>>
Zgłoś
Avatar
Antypolak 2024-04-13, 22:01
A bo to wiadomo jak było. Normictwo potrafi doprowadzić człowieka do niezłej furii.
Zgłoś
Avatar
ProVVe 2024-04-13, 22:44 2
Przeciez widac ze to jakieś gówniane ścierwo... W Nowej Zelandii jeden majster zrobil wjazd na meczet... Tutaj powinni ich wytruć jak szczury
Zgłoś
Avatar
jebanekurwyjebac 2024-04-13, 23:18
jebal ich pies
Zgłoś
Avatar
takisobie2 2024-04-14, 1:01
No cóz. Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii, bo jak to okreslił miał zły dzień. Przez miesiac było głośno. Typa wywieźli do Krakowa, ale długo tam nie posiedział. Więcej problemów mieli ci, ktorzy chcieli go powstrzymać niz ten co zarzynał. Takze nic nowego i nie ma co upatrywać spisku władzy, bo jak komus odpierdoli pod kopułą, to nie patrzy ktoo aktualnie jest u steru.
Zgłoś
Avatar
dracov6664 2024-04-14, 8:49
Tutaj Byłem Tony Halik 2O24
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2024-04-14, 8:51 1
takisobie2 napisał/a:

No cóz. Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii,



Pierdolisz kocopoły. Zarżnął 1osobę....
Zgłoś
Avatar
cerber14 2024-04-14, 9:53
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.


W Krakowie też noszą i to będzie najbezpieczniejsze miasto w przyszłości.
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-04-14, 10:14
MoNsTeR.pl napisał/a:

Twoja ocena sceny politycznej jest taka, że gówno wiesz i pierdolisz bzdury. Wg ciebie mamy rząd niemiecko - żydowski, już większej głupoty dawno nie czytałem.



A jaki niby mamy rząd ? według ciebie polski ???!?!!?!!? Kurwa albo jesteś trollem albo idiotą, bo nawet od NICH nie ma takich kretynów jak ty.
Zgłoś
Avatar
garota 2024-04-14, 10:16
takisobie2 napisał/a:

No cóz. Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii, bo jak to okreslił miał zły dzień. Przez miesiac było głośno. Typa wywieźli do Krakowa, ale długo tam nie posiedział. Więcej problemów mieli ci, ktorzy chcieli go powstrzymać niz ten co zarzynał. Takze nic nowego i nie ma co upatrywać spisku władzy, bo jak komus odpierdoli pod kopułą, to nie patrzy ktoo aktualnie jest u steru.



No właśnie, mamy już u swoich pojebów, ukraińskich pojebów i od dawna sporo różnych brązowo czarnych pojebów. Kto chce mieć ich więcej?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie