18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Australijski nożownik
T3RMINATOR • 2024-04-13, 15:06
Australijska policja podała, że ​​pięć osób zginęło w masowym ataku nożownika w ruchliwym centrum handlowym w Sydney. Policja została wezwana do Westfield Bondi Junction w sobotnie popołudnie czasu lokalnego po doniesieniach o wielu ranionych nożem osobach.

Zgłoś
Avatar
elim 2024-04-14, 14:50
takisobie2 napisał/a:

Kilka lat temu w Stalowej Woli typ zarznał bodajze 9 osób w galerii, bo jak to okreslił miał zły dzień.



to było 7 lat temu, 9 osób ranił nożem, jedna z nich zmarła w skutek odniesionych ran. Sprawca chory psychicznie.
Zgłoś
Avatar
szoszon1983 2024-04-14, 20:30
Raczej włoch z pochodzenia. Joel Cauchi

e3.365dm.com/24/04/1600x900/skynews-joel-cauchi-sydney-stabbings_65209...
Zgłoś
Avatar
koolowsky 2024-04-14, 20:40
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.



XD
Zgłoś
Avatar
Adrianadernew 2024-04-15, 9:53
Czy ta policjantka w 5 sekundzie rozpoczyna resuscytacje - uciskanie na jelita?
Zgłoś
Avatar
francuz5555 2024-04-15, 16:18
garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.



Nie chcę cię martwić, ale na gościa na dobrych prochach , gaz działa zadziwiająco słabo .
Zgłoś
Avatar
T3RMINATOR 2024-04-19, 12:30
Macie dodatkowe nagrania ze środka





Zgłoś