18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Australijski nożownik
T3RMINATOR • 2024-04-13, 15:06
Australijska policja podała, że ​​pięć osób zginęło w masowym ataku nożownika w ruchliwym centrum handlowym w Sydney. Policja została wezwana do Westfield Bondi Junction w sobotnie popołudnie czasu lokalnego po doniesieniach o wielu ranionych nożem osobach.

Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-04-13, 15:22 12
Ale na filmie jest aftermatch a nie sama akcja. Nie można poszukać i zapostować czegoś wartego postowania? Oczywiście na CNNie czy Łonecie będzie tylko coś takiego, ale nie wierzę aby nikt mający dostęp do monitoringu gdzieś na jakimś Srik-toku dla e-kuśki nie zapostował. Będzie pionowe i nagrywane telefonem z telefonu, ale na pewno gdzieś jest.
Zgłoś
Avatar
Dyngus 2024-04-13, 15:35 7
majeńka napisał/a:

Ale na filmie jest aftermatch a nie sama akcja. Nie można poszukać i zapostować czegoś wartego postowania? Oczywiście na CNNie czy Łonecie będzie tylko coś takiego, ale nie wierzę aby nikt mający dostęp do monitoringu gdzieś na jakimś Srik-toku dla e-kuśki nie zapostował. Będzie pionowe i nagrywane telefonem z telefonu, ale na pewno gdzieś jest.



szybciej sama/sam byś to znalazła niż napisała tą teorię gdzie to może być.
Zgłoś
Avatar
Janko 2024-04-13, 15:43 15
Pani PolicajKa zrobiła porządek według opisów internetowych

Pani PolicajKa zrobiła porządek według opisów internetowych
I odjebała kurewskiego CiapaKa
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-04-13, 15:46 7
Jebać te galerie dla niedorozwiniętych botów.
Zgłoś
Avatar
Wombat212 2024-04-13, 16:18 6
Czy to ciapaty? Po zachowaniu wysoce prawdopodobne
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-04-13, 16:26 12
Wombat212 napisał/a:

Czy to ciapaty? Po zachowaniu wysoce prawdopodobne



marokaniec albo podobne guano
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-04-13, 16:27 6
Typowa bródka kozojebcy
Zgłoś
Avatar
garota 2024-04-13, 16:43 35
Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.
Zgłoś
Avatar
tatko 2024-04-13, 16:43 2
Brawa dla tej Pani!
Zgłoś
Avatar
~_Yarko_ 2024-04-13, 16:48 22


Zgłoś
Avatar
SkoPio1 2024-04-13, 17:31 7
„w masowym ataku nożownika”

Jak bardzo masowy był ten nożownik?
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-04-13, 18:43 13
SkoPio1 napisał/a:

„w masowym ataku nożownika”
Jak bardzo masowy był ten nożownik?



Masowy był atak, nie nożownik. Gdyby było inaczej to zdanie powinno brzmieć "...W ataku masowego (raczej masywnego) nożownika...".

Zapewne piaskowa małpa obrażona na zachodnią cywilizację?

garota napisał/a:

Niech ktoś mi teraz wyjaśni czemu te mendy z wiejskiej chcą nam zaserwować pierwszy zamach z ręki takich jegomości. Z drugiej strony wystarczyłoby aby chociaż jedna osoba miała duży miotacz gazu i gość by nic nie zrobił. Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.



Bo to antypolskie kutasy, niektóre nawet obrzezane. Tusek to opcja niemiecka, ledwie mu już pięty wystają ze szwabskiej dupy. Całe bez wyjątku lewiszcza to żydki. A kto teraz dorwał się do koryta? Połączcie kropki, dlaczego żydowskie ścierwa chcą zalać Europę agresywnym gównem i zniszczyć naszą cywilizację?
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2024-04-13, 18:48 1
garota napisał/a:

Noszę nóż i gaz od 25 lat, nikogo nie zabiłem ale jak ktoś coś takiego odpierdoli to go zajebię.



Ciekawy nick w kontekście tego co piszesz
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-04-13, 18:49 5
Australia. Wiedząc jak kurewski mają rząd to zaczynam się zastanawiać czym oni teraz będą smarować masło.
Zgłoś