18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Autentyk
Mauricexoxo • 2013-12-02, 13:33
Wychodzę dzisiaj sobie z domu i widzę 2 panów z pogotowia gazowego stojących pod klatką i dzwoniących domofonem. Pytam więc:
- Przepraszam bardzo, czy coś się stało?
- Tak, nagły wypadek. Ktoś do nas zadzwonił że znalazł kilku żydów w jednym z mieszkań - odpowiedział mi poważnym tonem jeden z nich.
Zgłoś
Avatar
Cybuch88 2013-12-02, 14:08
a pozniej sie obudziles
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-12-02, 14:50 5
gaz i żyd w jednym zdaniu to musi być śmieszne...

Nie
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-02, 14:54 37
Mam nadzieję, że pewnego dnia w narodzie polskim obudzi się duch patriotyczny, że zbiorą się wszyscy mniej lub bardziej inteligentni ludzie i pójdą głosować. Nawet lewactwo dostanie swego rodzaju zamroczenia i podczas wypełniania krateczek zaznaczy Korwina lub któregoś z jego następców. I tak oto nadejdzie ten piękny dzień, w którym normalni ludzie zaczną rządzić tym zniszczonym krajem. I Bóg łaskawy pozwoli Korwinowi żyć dostatecznie długo, by wprowadził on większość swoich pomysłów w życie. I oto WYDARZY SIĘ: ustawa o legalnym posiadaniu broni przez każdego obywatela zostanie zaaprobowana jednogłośnie przez sejm, senat, a nawet urzędy gmin kurwa.
Wtedy, jakimś cudem, mój drogi autorze tego tematu, dostaniesz broń. I strzelisz sobie kurwa twoja mać w ten pusty łeb i przestaniesz tutaj wrzucać takie gówna.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-12-02, 15:26 11
@up, na szczęście ten oszołom kurwin nigdy nie dojdzie do władzy.
Zgłoś
Avatar
Takeda 2013-12-02, 15:53 115
@up



Masz, zażyj.
Zgłoś
Avatar
Shadow323 2013-12-02, 20:10
Czyli Twoi rodzice są z pogotowia gazowego ?
Zgłoś
Avatar
daniu9 2013-12-02, 20:38 1
Swoje chłopaki z PG, to za gazowniczy humor zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
Damain 2013-12-02, 21:03
606 napisał/a:

Mam nadzieję, że pewnego dnia w narodzie polskim obudzi się duch patriotyczny, że zbiorą się wszyscy mniej lub bardziej inteligentni ludzie i pójdą głosować. Nawet lewactwo dostanie swego rodzaju zamroczenia i podczas wypełniania krateczek zaznaczy Korwina lub któregoś z jego następców. I tak oto nadejdzie ten piękny dzień, w którym normalni ludzie zaczną rządzić tym zniszczonym krajem. I Bóg łaskawy pozwoli Korwinowi żyć dostatecznie długo, by wprowadził on większość swoich pomysłów w życie. I oto WYDARZY SIĘ: ustawa o legalnym posiadaniu broni przez każdego obywatela zostanie zaaprobowana jednogłośnie przez sejm, senat, a nawet urzędy gmin kurwa.
Wtedy, jakimś cudem, mój drogi autorze tego tematu, dostaniesz broń. I strzelisz sobie kurwa twoja mać w ten pusty łeb i przestaniesz tutaj wrzucać takie gówna.


No to połowa sadola będzie miała nową copypastę.
Zgłoś
Avatar
astmuus 2013-12-02, 21:42 11
SQT napisał/a:

@up, na szczęście ten oszołom kurwin nigdy nie dojdzie do władzy.

Zgłoś
Avatar
Dorquba 2013-12-02, 21:45 1
Korwin nie dojdzie do poważnej władzy nigdy, ot smutna prawda. Chciałbym w swoim życiu ujrzeć w Polsce partię republikańską z prawdziwego zdarzenia. A teraz? Ruch Narodowy jest dla mnie najlepsza opcją.Nawet jak nie zgadzam się z paroma szablonowymi poglądami, to nie są oni tym stadem świń przy korycie którzy są tam tylko dlatego że albo sami byli w PZPR albo ich rodzice.W maju 2014 wybory do europarlamentu. Idźcie i głosujcie rozsądnie a nie na kurwa PO-PIS-TR(stara palikociarnia w nowej nazwie)-SLD.
Zgłoś
Avatar
Marccelo 2013-12-02, 22:00 2
Kiedyś stoję na stacji paliw i widnieje napis, że LPG tankują pracownicy stacji. Naciskam guziczek i czekam aż ktoś mi zatankuje. Nikt nie idzie to idę do typa do kasy i mówię: - Przepraszam czy można kogoś do gazu? a typ mi na to: Panie do gazu to w '39 brali
Zgłoś
Avatar
Mauricexoxo 2013-12-03, 1:34 1
606 napisał/a:

Mam nadzieję, że pewnego dnia w narodzie polskim obudzi się duch patriotyczny, że zbiorą się wszyscy mniej lub bardziej inteligentni ludzie i pójdą głosować. Nawet lewactwo dostanie swego rodzaju zamroczenia i podczas wypełniania krateczek zaznaczy Korwina lub któregoś z jego następców. I tak oto nadejdzie ten piękny dzień, w którym normalni ludzie zaczną rządzić tym zniszczonym krajem. I Bóg łaskawy pozwoli Korwinowi żyć dostatecznie długo, by wprowadził on większość swoich pomysłów w życie. I oto WYDARZY SIĘ: ustawa o legalnym posiadaniu broni przez każdego obywatela zostanie zaaprobowana jednogłośnie przez sejm, senat, a nawet urzędy gmin kurwa.
Wtedy, jakimś cudem, mój drogi autorze tego tematu, dostaniesz broń. I strzelisz sobie kurwa twoja mać w ten pusty łeb i przestaniesz tutaj wrzucać takie gówna.



Człowieku, ogarnij się. Jakbym dostał broń to najpierw znalazłbym Ciebie
Zgłoś
Avatar
kapral 2013-12-03, 1:58
Dorquba napisał/a:

Korwin nie dojdzie do poważnej władzy nigdy, ot smutna prawda.



to tak jak bym napisał: "stado murzynów będzie cie cały miesiąc ładowało w dupsko, ot smutna prawda"

skad ty kurwa wiesz co się stanie? masz jakiś monopol na przyszłość?
Zgłoś
Avatar
606 2013-12-03, 5:34 3
Mauricexoxo napisał/a:



Człowieku, ogarnij się. Jakbym dostał broń to najpierw znalazłbym Ciebie



Bez broni nie dasz rady czy co?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie