18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
Ustanack 2021-12-19, 19:43 16
pojedzie na myjnie i wyjebane
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-12-19, 19:45 2
temu czarnemu w żółtym fajnie sie małpa załączyła..
Zgłoś
Avatar
radek225 2021-12-19, 20:19 14
Nie ważne co zrobił - kradł, bił, pił, uciekł, jak duża małpa wykluła z siebie małą małpiatkę - jest to jego własność. Z nagraniem poszedłbym do sądu, i jeśli samica negroida ma już jakieś grzeszki na koncie to poszłaby w swoje naturalne środowisko zaraz po buszu - do więzienia. Jak dla mnie dewastacja auta byłego / byłej jest poniżająca. Są dużo bardziej wysublimowane metody na zemstę, a nie latanie z farbami, mąką, colą, czy co tam jeszcze na tym filmie jest.
Zgłoś
Avatar
ququa 2021-12-19, 20:24 10
radek225 napisał/a:

Nie ważne co zrobił - kradł, bił, pił, uciekł, jak duża małpa wykluła z siebie małą małpiatkę - jest to jego własność. Z nagraniem poszedłbym do sądu, i jeśli samica negroida ma już jakieś grzeszki na koncie to poszłaby w swoje naturalne środowisko zaraz po buszu - do więzienia. Jak dla mnie dewastacja auta byłego / byłej jest poniżająca. Są dużo bardziej wysublimowane metody na zemstę, a nie latanie z farbami, mąką, colą, czy co tam jeszcze na tym filmie jest.



One gotują..... chce pokazać samcowi ze jednak coś potrafi innego niż tylko wypiąć zad...przecież dziki nie wie co to kuchnia
Zgłoś
Avatar
NataliaW 2021-12-19, 21:30 7
Posypala mąką, polala keczupem... Ciekawe ile myślała nad tak niecnym planem
Zwierzęta i tyle nic wiecej
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2021-12-19, 22:33 2
Ustanack napisał/a:

pojedzie na myjnie i wyjebane



Pociąć jej twarz. Pójdzie na operację plastyczną i wyjebane.
Zgłoś
Avatar
PabllosSantoDaSilva 2021-12-19, 23:39 8
To jakaś ustawka. Jak wspomniano wyżej - mąka i keczup a i czarny w żółtym jakiś nie porywczy.
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-20, 0:00 1
NataliaW napisał/a:

Posypala mąką, polala keczupem... Ciekawe ile myślała nad tak niecnym planem
Zwierzęta i tyle nic wiecej



A Ty przypadkiem nie broniłaś namiętnie życia poczętego nawiązując do kościoła i religii?
Zgłoś
Avatar
KonioBijca 2021-12-20, 2:03
Gówniana (czytaj: murzyńska) ustawka. Zachowania i czyny mało agresywne, jak na małpy.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-12-20, 2:12 2
sothis napisał/a:

A Ty przypadkiem nie broniłaś namiętnie życia poczętego nawiązując do kościoła i religii?



A co ma przypadkiem jedno do drugiego?
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2021-12-20, 6:27
a koleżanka zawsze musi się wpierdolić
Zgłoś
Avatar
7wporzondku 2021-12-20, 9:00
Pizdy zwykle murzynskie
Zgłoś
Avatar
sothis 2021-12-20, 16:01
SupremeLeader napisał/a:

A co ma przypadkiem jedno do drugiego?



Przypadkiem ma to, że podejrzewam objęcie mianem 'zwierzat' nie tyle osobniki z nagrania, ale ogół czarnej rasy. Co średnio koresponduje z wartościami, które powinien krzewić w sobie człowiek wierzący.
Przynajmniej wedle mojego wyobrażenia.

Znaczy oczywiście można twierdzić, że katolicyzm bardziej promuje bycie fałszywym skurwysynem, niemniej nie podzielam tej opinii.
Zgłoś
Avatar
SupremeLeader 2021-12-20, 17:11
sothis napisał/a:

Przypadkiem ma to, że podejrzewam objęcie mianem 'zwierzat' nie tyle osobniki z nagrania, ale ogół czarnej rasy. Co średnio koresponduje z wartościami, które powinien krzewić w sobie człowiek wierzący.
Przynajmniej wedle mojego wyobrażenia.
Znaczy oczywiście można twierdzić, że katolicyzm bardziej promuje bycie fałszywym skurwysynem, niemniej nie podzielam tej opinii.



sothis napisał/a:

Przypadkiem ma to, że podejrzewam objęcie mianem 'zwierzat' nie tyle osobniki z nagrania, ale ogół czarnej rasy. Co średnio koresponduje z wartościami, które powinien krzewić w sobie człowiek wierzący.
Przynajmniej wedle mojego wyobrażenia.
Znaczy oczywiście można twierdzić, że katolicyzm bardziej promuje bycie fałszywym skurwysynem, niemniej nie podzielam tej opinii.



Przypadkiem jesteś debilem który za dużo się domyśla, to już wiem od jakiegoś czasu. Wykaż kurwa gdzie ona odnosiła się do całej rasy a nie tylko do tych z nagrania, zrób to albo wsadz sobie głęboko w dupę te twoje chuja warte domysły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie