18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 Radosny brodacz mocz oddawał - teraz popularne
Avatar
makabrax 2012-09-23, 0:40 2
i co dalej? :]

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-09-23, 0:41 24
a dalej byli kolejni pacjenci



______________

Jakie życie, takie bajki...
Zgłoś
Avatar
x................s 2012-09-23, 0:45 9
tam wymuszenia odszkodowań są częstsze niż u ameri-fatów, stąd te kamierki wszędzie
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-23, 0:49
nie wiem jak jest w rusach ale u nas wg przepisów masz obowiązek wpuścić autobus...
a z drugiej strony, to o ile tą ładą hamować przed busem to jeszcze ok, ale tą avensis? to troche szkoda, wiadomo że się nie zatrzyma w miejscu

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-09-23, 3:53 10
makabrax napisał/a:

nie wiem jak jest w rusach ale u nas wg przepisów masz obowiązek wpuścić autobus...



Tylko przy wyjeździe z zatoki i przy zmianie pasa ruchu i tylko na obszarze zabudowanym.
Zgłoś
Avatar
grot 2012-09-23, 8:04 3
Nie ma już obowiązku wpuszczania autobusu, został zniesiony.
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2012-09-23, 9:04 7
@grot
trzymaj tak dalej... daj znać jak dostaniesz mandat.
Art .18 Prawo o ruchu drogowym

Art. 18. 1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do oznaczonego przystanku autobusowego (trolejbusowego) na obszarze zabudowanym, jest obowiązany zmniejszyć prędkość, a w razie potrzeby zatrzymać się, aby umożliwić kierującemu autobusem (trolejbusem) włączenie się do ruchu, jeżeli kierujący takim pojazdem sygnalizuje kierunkowskazem zamiar zmiany pasa ruchu lub wjechania z zatoki na jezdnię.
Zgłoś
Avatar
dumad 2012-09-23, 9:25 22
jechałem ostatnio z kolegą i stwierdził że jestem pojebany bo wpuściłem przed siebie autobus miejski
po dłuższej rozmowie wynikło że go takich manewrów nie uczyli na kursie
ja natomiast byłem uczony że jeżeli autobus włącza kierunek z zamiarem wyjechania z przystanku to muszę mu ustąpic

więc kurwa nie napierdalajcie klaksonem za mną jak wpuszczam przed siebie autobus wieśniaki

______________

Bóg zesłał mnie na Ziemię, żebym wkurwiał ludzi
Zgłoś
Avatar
kwiatusheck 2012-09-23, 9:41 1
@white_rabit

Grot dobrze mowil, masz stary przepis. Zmienili prawo poniewaz kierowcy autobusow przeginali pale. Potrafili niezle wymuszac, bo przeciez TRZEBA ich puscic. Polecam wszelkie fora odnosnie motoryzacji.
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-09-23, 10:04 2
jak widzę te blachy to ręka sama daje piwo
Zgłoś
Avatar
m................5 2012-09-23, 10:35 1
We Wrocku się nie pierdolą tylko kierunkowskaz i na lewo, raz miałem hamowanie z 80 do 0 przed takim chujstwem
Zgłoś
Avatar
makabrax 2012-09-23, 10:57 5
@sestorme, @grot,
znieść to powinni wasze prawo jazdy za nieznajomość przepisów i wymyślanie cudów...

Cytat:

Prawo o ruchu drogowym
Dz.U. z 2005 nr 108 poz. 908 • Tekst obowiązuje od 31 maja 2012



i tam dział 2gi, rozdział 3ci, art. 18. 1 ktory wkleił white_rabit,

______________

Post wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Zgłoś
Avatar
G................z 2012-09-23, 11:00
Autobus który leczy
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-09-23, 11:11
kiepskie wordy macie...

______________

Jakie życie, takie bajki...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów