18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Autobus z czarnej dzielnicy
Nejm • 2012-12-08, 18:30
Pewna czarna kobieta w akcie desperacji pomyliła
( biały )iPhone z bananem co poniosło za sobą falę wielu kontrowersji.



Jak to juz podsumowalem na You Tube.

White Power to niggers, greetings to black people.
Zgłoś
Avatar
Mar$ki 2012-12-11, 14:53
nic tylko wystrzelać te zczerniałe gówno, co jak co, ale po takich filmikach wiadomo skąd wzięła się nienawiść do tej czarnej hołoty,
idealnym zakończeniem filmiku byłby wjazd ku klux klanu
Zgłoś
Avatar
Sorg 2012-12-11, 15:11
sługaSzatana napisał/a:

I ta kurewska czarna dzicz niby jest takimi samymi ludźmi jak my? Przecie to się nadaje tylko do niewolnictwa



Ty jebany rasisto, z takim jak ty... nie sposób się nie zgodzić
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-11, 15:13
Zgłoś
Avatar
wernetto 2012-12-11, 15:46
czujecie co by było jakby trafiły na autobus z użytkownikami sadistisc?
Zgłoś
Avatar
ujemuje 2012-12-11, 15:47 2
J@!#nieci jestescie. Takie samo bydlo tylko ze biale w Polsce sie widuje ale oczywiscie wasze puste lby tego nie widza.
Zgłoś
Avatar
lukasz7 2012-12-11, 15:53
Ja pierd... Koles zarabisty, ze sie postawil, przyjmowal strzaly i buty, ale jej nie oddal, bal sie pewnie, ze murzyni go zaatakuja ( ci co z tymi lewackimi kur.. weszli) ;DD Ona jej tego Iphone'a oddala czy nie ? ^^
Zgłoś
Avatar
Kaprys 2012-12-11, 15:57
Nie iPhone. Zune. Czytajcie trochę.
Zgłoś
Avatar
daf098 2012-12-11, 16:00 2
gówniarzernia! skończcie już z tymi wymuszanymi tekstami o czarnych bo rzygać się chce! gdybyście wyszli czasem z domu zauważylibyście miliony takich sytuacji w waszych miastach gdzie czarnego widzieli tylko w filmach (gdyby oczywiście was rodzice przestali podwozić do szkółek) przeżywacie ten filmik jakby pobicie przez grupę gówniarzy było czymś nadzwyczajnym. no kurwa ogarnijcie się!

@wernetto
no! najebałyby im wszystkim.
Zgłoś
Avatar
ziemniak1311 2012-12-11, 16:21 1
szkoda że nie żyjemy w czasach gdzie niewolnictwo było na porządku dziennym
Zgłoś
Avatar
Analna wagina 2012-12-11, 16:50 1
Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi, bo z trudem mi idzie zrozumieć co oni tam mówią?
Z tego co zrozumiałem to Pani murzynka myślała, że biała Pani ukradła jej telefon?

Już, wiem o co chodzi.

They did steal it, I remember this story at the time it came out, they are known as the iphone theft couple they steal peoples phones, iPods etc. and also if you listen carefully, the main black girl keeps saying repeatedly: "stop, stop I just want my phone back, why did she steal my phone though," her crimes shouldn't get justified just because she's pregnant. They are all in the wrong, end of.

KURWA TO TA PARA LATYNOSÓW UKRADŁA IPHONE. Teraz mój komentarz jest na samym końcu i mało osób się o tym dowie. Zamiast pisać jakie to są z nich małpy to może jednak warto się dowiedzieć co się stało?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-12-11, 17:12 1
up@ ja To przeczytałem i się dowiedziałem więc się nie smuć i masz piwko...
Ale małpy to też ludzie
Zgłoś
Avatar
Z................z 2012-12-11, 17:12
Krew mi się w żyłach gotuje. Czarnuchy (niggery), do gazu.
Zgłoś
Avatar
taos 2012-12-11, 17:37
sługaSzatana napisał/a:

I ta kurewska czarna dzicz niby jest takimi samymi ludźmi jak my? Przecie to się nadaje tylko do niewolnictwa



Serio?
Jak możesz tak mówić patrząc tylko na zachowanie ludzi z jednego filmiku. Owszem wśród czarnych jest wiele osób które zachowują sie tak jak na tym filmie ale równie duża ilośc jest białych którzy tak samo się zachowują. Więc kolor skóry nie ma tutaj nic do rzeczy. Nie powinnieneś zwracać sie tak rasistowsko.
Zgłoś
Avatar
BmaC 2012-12-11, 18:08
true story. biali robia to samo... tylko o tym sie nie mowi. a ze wiecej sytuacji spotyka czarnoskorych (wg statystyk amerykanskich co ktorys tam czarnoskory idzie siedziec przed skonczeniem 21 lat) to tylko zasluga tego ze "bialy" myslal kiedys ze murzyni to podkategoria przez co "murzyni" trafili do niewoli. a dlaczego tak sie stalo? poniewaz postep technologiczny i warunki jakie panowaly na swiecie najkorzystniejsze byly w europie a nie afryce przykladowo.. tak samo z indianami. jak europejczycy przyjechali do ameryki to indianie zyli w podobnych warunkach jak murzyni. wiec nie dziwcie sie kurwa wasza mac teraz ze inne rasy maja do nas zal o niewole..
Druga sprawa
analogiczna sytuacja (rozniaca sie tylko tym, ze mamy ten sam kolor skory). wiekszosc z was jak spotkala by ruska czy niemca w malym pokoju bez swiadkow bez konsekwencji to zajebalaby tepym narzedziem obydwoch. dlaczego? bo mamy do nich uraz.. i jest to IDENTYCZNE odwzorowanie pomiedzy "murzynami" a "bialymi"
wiec nie pierdolcie (bo tak jest trendy - hejt na czarnoskorych) jak nie macie pojecia o historii zyciu kulturze a przy tym jestescie tepawymi imbecylami...
Zgłoś
Avatar
j................1 2012-12-11, 19:18
ja pierdole ten gość w bluzie jaki spokojny...ja to bym nie wytrzymał chuj że by mnie zlinczowali pózniej
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie