18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Autobus z czarnej dzielnicy
Nejm • 2012-12-08, 18:30
Pewna czarna kobieta w akcie desperacji pomyliła
( biały )iPhone z bananem co poniosło za sobą falę wielu kontrowersji.



Jak to juz podsumowalem na You Tube.

White Power to niggers, greetings to black people.
Zgłoś
Avatar
Rothing 2012-12-11, 20:28
Musiała się przytrzymać żeby go kopnąć w twarz, czyli przy dawaniu gimnasytki się nie nauczą.
Zgłoś
Avatar
samii123 2012-12-11, 22:26
I jak tu kurwa nie być rasistą.
Zgłoś
Avatar
Atoco 2012-12-12, 1:51
Biali zrobili źle... Kurwa bardzo źle... Wszystko zaczęło się od niewolnictwa, przywozili ich masowo z czarnego lądu, robili z nich niewolników, aż w końcu postanowili zrobić z nich wolnych ludzi... Spoko wszystko fajnie, chęci mieli dobre bo to w końcu ludzie, mniej rozwinięci społecznie i cywilizacyjnie(jako rasa wywodząca się z afryki) ale ludzie. Tylko dlaczego ich kurwa z powrotem nie wywieźli na czarny ląd żeby nikogo nie wkurwiali swoją mentalnością i dzikością, i tym jacy to oni nie są pokrzywdzeni przez białych. Teraz tylko żerują na cywilizacji zbudowanej przez białych i uważają się za mieszkańców naszych ziem. Ech kurwa
Zgłoś
Avatar
Krówka 2012-12-12, 9:25
Ja to bym tej kurwie czarnej wypierdolił... dla mnie to nie kobieta tylko pierdolona dzic wypuszczona z dziczu... wiesza się i napierdala... ale nie to jest najbardziej wkurwiające, tylko kłótnie takich pojebanych czarnych kurew, które wyzywają się na całą pizde...
Zgłoś
Avatar
o................9 2012-12-13, 3:20
Jeździłem sobie wczoraj nowojorskim autobusem
Nie to jak u nas, że kolejka przy kupnie biletu u kierowcy, sam wrzucasz pieniądze, automatycznie liczy i gitara , lub wkładasz kartę od metra i kasuje ci ;]
Zgłoś