18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
r061071 2020-10-09, 19:36 7
głupi i głupszy to oni istnieli naprawdę?
Zgłoś
Avatar
Smartghetto 2020-10-09, 19:38 83
ja prdl... te w zielonym to musi być Halman
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-09, 19:40 3
Halman napisał/a:

ten w zielonym to pewnie Halman...



Uprzedziłeś cwaniaku motocyklistów, a nie lubisz ich bo Cię nie stać na moto.
Zgłoś
Avatar
Halman 2020-10-09, 19:52 4
StalowyNożyk napisał/a:

Uprzedziłeś cwaniaku motocyklistów


cicho, już jeden mózg się złapał...
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-10-09, 19:54 8
StalowyNożyk napisał/a:

Uprzedziłeś cwaniaku motocyklistów, a nie lubisz ich bo Cię nie stać na moto.



Bardzo głupi argument, ale idąc twoim kretyńskim tokiem rozumowania można powiedzieć, że nie lubisz samochodów, bo cię na nie nie stać. Tak, auta są droższe od pierdziawek.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2020-10-09, 20:02 2
borelli napisał/a:

Bardzo głupi argument, ale idąc twoim kretyńskim tokiem rozumowania można powiedzieć, że nie lubisz samochodów, bo cię na nie nie stać. Tak, auta są droższe od pierdziawek.



Kiś się w swej puszcze, a ja mam pasję i czuje wolność i wiatr we włosach. Poza tym zajebiście wyglądam w skórkowym kombinezonie, aż się laski oglądają, a ty se siedź w tej puszcze i marnuj życie. Pozdro i manetka w opór
Zgłoś
Avatar
35i 2020-10-09, 20:10 40
StalowyNożyk napisał/a:

Kiś się w swej puszcze, a ja mam pasję i czuje wolność i wiatr we włosach. Poza tym zajebiście wyglądam w skórkowym kombinezonie, aż się laski oglądają, a ty se siedź w tej puszcze i marnuj życie. Pozdro i manetka w opór



Na pewno

Zgłoś
Avatar
pyjo84 2020-10-09, 20:14 1
Jeżdżę tez dużo po drogach i widzę tez często ze jak mają jechać to by wyciąg zaliczył i do domku by poszedł i samochód zostawił na środku skrzyżowania!Szkodza ze tego nie widzą jak egzamin zdawać musisz, przecież to z ryja widać żeby prawka nie dawać.
Zgłoś
Avatar
smiercpoprzezpedalowanie 2020-10-09, 20:14
Jakim cudem ostatnio jest tyle filmików z brytyjskimi gliniarzami wiszącymi na płotach?
To jakiś nowy sport narodowy angoli, złapać smerfa i niech sobie dynda a my się pośmiejemy?
Zgłoś
Avatar
Hexagon 2020-10-09, 20:58
ten w zielonym to OJCIEC HALMANA !!!
ps. żart mam was wszystkich w chuju tych na moto i w puszkach, na hulajnogach pieszych troli i w klasie I w boeingach....halmana i tergo drugiego lamusa z którym się kłóci oraz wszystkich którzy czytają tego postach i tych którzy nie potrafią czytać...
Zgłoś
Avatar
aaaaaaaaaaaaaa 2020-10-09, 21:03 8
To nie może być Halman. Halman używa innego sprzętu...

Zgłoś
Avatar
Umiem_modować 2020-10-09, 21:21 2
Pomijając kłótnię bet z małymi kuśkami, to kierowca dobrze zrobił, że zjebał tą motopizdę. Może się nauczy jak ma się zachowywać kurwa na drodze, żeby nie stwarzać zagrożenia dla innych.
Zgłoś
Avatar
borelli 2020-10-09, 21:27 4
StalowyNożyk napisał/a:

Kiś się w swej puszcze, a ja mam pasję i czuje wolność i wiatr we włosach. Poza tym zajebiście wyglądam w skórkowym kombinezonie, aż się laski oglądają, a ty se siedź w tej puszcze i marnuj życie. Pozdro i manetka w opór



Jaki wiatr we włosach? Masz obowiązek nosić kask, ale jak widać nawet tego nie wiesz, i tak będę się "kisił" w swojej wygodnej, klimatyzowanej "puszce", a ty tam się rozwal na zakręcie i łeb rozwal, jak ci się kostka brukowa wbije przez czoło w czaszkę, to przynajmniej coś tam będziesz miał, a tą twoją pedalską pasję wsadź sobie w dupę.
Zgłoś
Avatar
Krzychu5995 2020-10-09, 21:40 2
35i napisał/a:

Na pewno



i po co nam pokazujesz zdjęcia z wesela rodziców? LWG chłopaki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie