18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
Hauer88 2012-12-29, 18:54
JedzMojLagier napisał/a:



dobry jestes, na pierwszej stronie zadalem pytanie o flagach ale widze ze je omineles, nie masz zamiaru na nie odpowiadac, pytanie czemu ? nie znasz na nie odpowiedzi albo jest ona przykra ? czemu flagi z krzyzami celtyckimi sa posrod bialo - czerwonych flag ?



Były, są i będą. Już to kiedyś tłumaczyłem.

sadistic.pl/73-rocznica-wybuchu-ii-wojny-swiatowej-vt135891,30.htm1378048
Zgłoś
Avatar
Splash 2012-12-29, 19:18 1
Kurwa czy wszyscy zawsze muszą popadać w skrajności?!
Jak wyjdzie ktoś na marsz nacjonalistyczny to zaraz faszysta, ciemnota i tak dalej. Z drugiej strony też nie za mądre komentarze odgryzających się "patriotów" bo jeśli ktoś ma inne zdanie to zaraz, komunista, nie patriota czy inny chuj, pederasta, żyd.

Szczytem debilizmu są skrajności.
Nacjonalizm - Pewnie!
Liberalizm - Oczywiście!
Każdy pogląd przedstawia pewne wartości które są bardzo ważne. No ale bez przesadyzmu! Zachowajmy pewien umiar. Nie zapominajmy, że jesteśmy Polakami, czcijmy naszą historię i bohaterów. Budujmy wspólną przyszłość, ale nie zapominajmy być otwarci, tolerancyjni!
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2012-12-29, 20:09
Te efekty, ten montaż, ta muzyka, te marsze z pochodniami, te czerstwe, nieskażone myślą oblicza. Prawdziwki pełną gębą. Zabrakło ich ulubionego krzyża z powyginanymi końcami i łapki-fapki dzierżącej kutasa. Poza tym wszystko na swoim miejscu.
Zgłoś
Avatar
doubletech 2012-12-29, 20:14
Mnie chuj obchodzi interes murzynów, których podobnie jak wy nie znam i wyimaginowanych żydów. Chodzi o to, że ONR wprowadzi tu dla dobra narodu swoj totalitaryzm, sami otwarcie twierdzą, że dla nich wzorem państwa jest Iran. ONR to nawet nie naziści, tylko arabskie muslimy, bo o ile w rasizmem w swoich szeregach potrafią sobie poradzić modyfikując odpowiednio propagandę, to dalej będą wszystkim mówić co mają robić i na czym polega wolność. To nie żadna alternatywa od multikulturowego pedalskiego kołchozu, tylko następny kaganiec który sami sobie chcą wszystkie skinheadowskie prymitywy założyć. Oczywiście moglibyśmy być wolnym krajem bez imigrantów, jak np. Japonia (ta, zaraz mi ktoś powie o gagnam style itp.) gdzie są swobody i zaden cep nie zagląda nikomu w talerz i wtedy ONR nie miałby racji bytu, ale po co ? Dla nich nie jest istotne, czy jesteś polakiem, tylko czy jesteś za Dmowskim i taka jest prawda o tych patriotach. Kongres Nowej Prawicy to jedyna partia na którą mogę zagłosować i która uratuje ten kraj przed NRowskim syfem, anarchistami i każdą inną spierdoliną która ma mi mówić, co mam robić i myśleć.
Zgłoś
Avatar
osa79 2012-12-29, 21:16
@Nefario masz rację co do "zmiany na stołkach" ale żerowanie na nacjonaliźnie itp w wieu przypadkach było wykorzystane do robienia ludziom wody z mózgów !!! środowiska nacjonalistyczne czy inne fanatyczne lewackie/prawicoew myśli przelane do ciemnoty ubrane w ciuszki buntu wobec naszej rzeczywistości robią więcej złego niż dobrego...
Zgłoś
Avatar
Keffir 2012-12-29, 21:55
1:20 myślałem, że czarny idzie ale to typ w kominiarce ;/
Zgłoś
Avatar
SCLIENT 2012-12-29, 22:07
W Białymstoku za chwile jakaś ofiara z antify dostanie ostatnią w swym życiu siekierę i znów będzie spokój na 5 lat
Zgłoś
Avatar
Udash 2012-12-29, 23:01 2
Jebać prawicę która nic od 89roku nie zrobiła. Nacjonalizm i skrajnie patriotyczne ruchy robią swoje i w chuju mam wasze lewicowe żale NACJONALIZM jedyna szansa dla POLSKI. Boże błogosław fanatyków! Cześć WIELKIEJ POLSCE!
Zgłoś
Avatar
Konikmamy 2012-12-30, 0:45
uwaga na tym forum są skrajni przedstwawiciele!!!!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
M4rkOPL 2012-12-30, 2:30 1
Już wiem z kim będę stał ramię w ramię przed imgiracją arabskich brudasów.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2012-12-30, 11:32
Hauer88 napisał/a:

Jak już coś to w większości korporacjoniści.


Korporacjonizm to też socjalizm.
Zgłoś
Avatar
vajron 2012-12-31, 1:40
Mówicie a islamistach przyjeżdżających do Polski, huj, że Polacy robią dokładnie to samo np w Anglii...
Zgłoś
Avatar
szponiasty 2013-01-07, 20:54
Sami sobie na szkodę działacie. Będziecie bić palić mordować? Wszyscy świadomi ludzie was opuszczą, a rząd i media wykorzystają by zaostrzyć prawo. Tak. Jesteście tzw "użytecznymi idiotami".
Zgłoś
Avatar
blaujack 2016-09-30, 9:47
Hauer88 napisał/a:

Aktywizm uliczny AN w 2012 roku:

sadistic.pl/flv/20121228/1356716478_a75_114

Zgłoś