18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
javal 2015-02-23, 16:22 5
W pracy jestem, nie mam jak obejrzeć jeszcze ale w ciemno daje piwo bo poprzednie "produkcje" na nie zasługiwały.
Zgłoś
Avatar
androgenius 2015-02-23, 16:31 32
łazi z tym kijkiem i pierdoli jaka to rosja piekna, niech se ten kijek w pizde zaaplikuje i wypierdala czym predzej
Zgłoś
Avatar
szpajder 2015-02-23, 16:34 152
adrogeniuszu, co ty pierdolisz! Chłopaczyna ma fajna zajawkę, robi rzeczy, które wydają się niemożliwe, a przy tym ma bardzo ciekawe podejście do kwestii życiowych i społecznych. A poza tym jesteś bardzo niemiły kmiocie
Zgłoś
Avatar
c0nQu3r 2015-02-23, 16:52 24
szpajder, Racja całkiem fajna zajawka no i ma chłopczyna jajca, jakkolwiek przyznam racje adrogeniuszowi, wkurwia mnie jak to wychwala rosje. A to jak w moskwie, a to jak u ruskich a to tamto sramto. I jakis dziwny dialekt ma ten chłopak.
W każdym bądz razie zazdroszcze mu przeżyć i mnie trochu dupka boli ze on zrobil 27 tysiecy w miesiac a mnie udalo sie conajmniej 76K przez swiat... ale w 8 lat.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-02-23, 16:57 32
Najwięcej o ruskich mają do powiedzenia Ci, którzy nigdy w Rosji nie byli ;D
Zgłoś
Avatar
c0nQu3r 2015-02-23, 17:04 4
fantastico, Bylem w Moskwie, bylem w Omsku, bylem w Nowosibirsku. Ani w chamskiej Moskwie mi sie nie podobalo ani na zadupiach. Ale to preferencja osobista.
Zgłoś
Avatar
Krosi 2015-02-23, 17:24
Piwo w ciemno
Zgłoś
Avatar
garota 2015-02-23, 17:37 20
Kurwa gość z zadupia krytykuje architekturę stolicy jakby nie było wiadomo dlaczego jest tak chujowo. Jebany kmiocie, jak u ciebie na wsi żadna bomba nie spadła to jest ładnie. Wrocław ma ładniejszych wiele rzeczy ale wiesz że szwaby traktują nadal Wrocław jak swoje miasto? Ciśniesz z Warszawą a zapominasz ile poświęciła, pomimo że dla złudzeń.

O kurwa, ten gość pierdoli coś później o parku za sejmem i ukrywaniu się z moździerzem Co za sierota. Park jest pusty w dzień cwelu bo ludzie w Warszawie pracują i to jest jej największy problem.
Zgłoś
Avatar
I_am_G 2015-02-23, 17:39 2
"Mondry" jak ruscy niech tam jedzie i zostanie jak mu sie to wszystko tam tak podoba.
Zgłoś
Avatar
sylwusiex 2015-02-23, 17:43 7
Niby nic, ale podśmierduje mi jakaś pro-rosyjska propaganda...
Zgłoś
Avatar
MCMXCVI 2015-02-23, 17:56
zobaczymy jak będzie tą Rosję wychwalał jak go oklepią trochę.Generalnie nic do niego nie mam ale wkurza mnie to jak ciągle ich wychwala
Zgłoś
Avatar
lukaszq15 2015-02-23, 18:04
teraz 1000 rubli to jakies 100 zl embrago dla niego na ręke jeszcze taniej sobie chlopina jezdzi
Zgłoś
Avatar
MarcinWrc 2015-02-23, 18:07 13
@grota
Właśnie Wrocław bardzo ucierpiał po wojnie - ucierpiało ponad 80% miasta, z czego niewielka część została odbudowana czy wyremontowana. Niestety wiele zabytków, kościołów, muzeów, pałaców itp nie przetrwało pomimo dosyć dobrego stanu po bombardowaniu. Mało tego... zniknęły całe kwartały, ulice, osiedla a na ich miejsce powstały szerokie ulice, a przy nich bloki bez żadnej wartości architektonicznej/urbanistycznej. A czemu tak wszystko wyburzano? Bo oczywiście cegiełki wędrowały do Warszawy, aby ją odbudować. I oczywiście to Warszawa jest najbiedniejsza i najbardziej poszkodowana, a to m.in. właśnie wrocławskie cegły się do tego przyczyniły.

Nie... nie mam żadnego żalu ani nic o to, bo taka władza była. Ale osoby, które uważają, że stolica jest jedynym miastem w Polsce, a reszta to wsie, niech zaczną interesować się tym co działo się poza nią, a nie tylko Warszawa... hurr... zniszczenia... burr... okupacja... niemcy... poświęcenie... słoiki... maść na ból dupy...
Zgłoś
Avatar
superuser 2015-02-23, 18:08
Super sprawa!
Organizujemy podobną wyprawę, tyle że autami terenowymi. Do Magadanu:)
Krótki opis umieściłem tutaj: sadistic.pl/wyprawa-do-magadanu-vt346416.htm3829794
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie