18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Polski żołnierz na granicy z białrusią został ranny nożem a dokładnie klijem z przymocowanym nożem. Polscy zółnierze dzielnie nic nie robią i sobie na to pozwalają, na filmiku widać jak jedna pani żołnierz opatruje rannego a w jej kierunku lecą jakies inne przedmioty i nadal polscy żołnierze nic nie robią, nie wiem po co im te karabiny



Zgłoś
Avatar
Arashi91 2024-05-28, 13:39 6
Przecież oni nie mają amunicji w tej broni xD To wszystko pokazówka państwa z dykty. Niestety Polacy po okresie PRLu nabrali wielu bolszewickich naleciałości - jedną z najgorszych jest paniczny strach przed jakąkolwiek odpowiedzialnością. Żołnierze nawet na poligonie nie dostają amunicji "bo jeszcze ktoś karabin upuści, wystrzeli i ło jezu a jezu". Zobaczcie ile rabanu i rozkmin było z tym ukradzionym jak się okazało karabinem BOR. Niestety wojsko to nie jest łatwa profesja. Ludzie giną, dochodzi do wypadków, coś upadnie, coś wybuchnie, coś się rozbije, coś czasem wystrzeli. Są to normalne zjawiska we wszystkich poważnych armiach Świata. Nic nie dzieje się tylko w armiach, które nic nie robią. Tylko polskie pustaki tego nie rozumieją. Stąd obsrani, że "coś" się może stać wysyłają na granicę ludzi bez amunicji.
Zgłoś
Avatar
Lobo24 2024-05-28, 13:39 3
Nasza strażniczka opatruje rannego a te dzikusy w nią dzidami rzucają. Co tam się dzieje! QURWA !
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-05-28, 13:46 1
Wydaje mi się, że hasło klucz to P R O W O K A C J A
Ruskim o to chodzi
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-05-28, 14:07 13
Lobo24 napisał/a:

Nasza strażniczka opatruje rannego a te dzikusy w nią dzidami rzucają. Co tam się dzieje! QURWA !



To ty ? kurwiej-diabeł ? to ty ?

Zgłoś
Avatar
Arti85 2024-05-28, 14:13 17
Jak nie ostrą amunicją to niech napierdalają gumowymi kulami. Moim zdaniem w przypadku ataku z użyciem noża można było spokojnie strzelać ostrą bo mamy do czynienia z bezpośrednim atakiem na życie i zdrowie.
Zgłoś
Avatar
leonidkacap 2024-05-28, 14:14 7
żądamy strzelania z ostrej broni do tych brudasów ciapaków i innych gnid które chcą zanieczyszczać państwo polskie
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-05-28, 14:24 2
Czy ci żołnierze mają pistolet na wodę, że boją się go użyć?

Przecież to jest naruszenie granic państwowych.
Zgłoś
Avatar
Tycia 2024-05-28, 14:28 7
W ramach przypomnienia... jesienią zeszłego roku jeden żołnierz "przypadkiem" strzelił do brudasa. Z tego co wiem to już jest cywilem.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-05-28, 14:30 3
Niech przesuną ten płot kurwa 5 metrów w naszą stronę i po prostu napierdalają w kazdego w odległości <5 metrów od ogrodzenia bez problemu strzelania w kogoś na terenie obcego państwa.
Zgłoś
Avatar
Bodi88 2024-05-28, 14:42 3
Posłuchajcie pedały. Amunicję oni mają, ale jakby go odjebali to kryminał. Pojęli?
Zgłoś
Avatar
marianer7 2024-05-28, 14:43
gazem pieprzowych ich,
Zgłoś
Avatar
Dawid11 2024-05-28, 14:57 2
Ciekawe jak by wtedy otworzyć granicę żeby weszli a później seriami odszczelić. Weszli by, czy nie ?
Zgłoś
Avatar
alpax 2024-05-28, 15:01 6
Swego czasu pewien gość wymyślił świetną metodę na takich przybyszów.. nazywał się Vlad Palownik.. i pewnie nie spodziewacie się.. ale ten przydomek nie jest przypadkowy. Był Hospodarem Wołoskim (nie mylić z Włochami).. i był on inspiracją dla postaci słynnego Drakuli. Nie widzę powodów aby nie wrócić do wspaniałej rumuńskiej tradycji.. i nie postawić przy granicy trochę naostrzonych pali
Zgłoś
Avatar
janiestad666 2024-05-28, 15:03 3
bez kitu ja bym im strzelal pod nogi smial sie jak tancza xD moze bym mial pozniej przejebane za marnowanie amunicji albo jakies uzycie broni bez pozwolenia ale z wojska chyba by mnie za to nie wyjebali?

chyba ze oni nie maja amunicji? albo te karabiny to atrapy? amerykanie by ich na bank zajebali za takie cos patrzac na filmiki z ich akcji policyjnych
Zgłoś
Avatar
zzssaa 2024-05-28, 15:05 3
Wydali prawie 2 miliardy złotych na płotek, a wystarczy lewarek samochodowy i przechodzą jak chcą bo pręty lewarkiem wyginają
Zgłoś