18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
Pan Porucznik 2011-10-30, 22:16 3
Ja to się zastanawiam czy niektórzy wypowiadający się tutaj podali prawdziwy rok urodzenia, bo niektóre wypowiedzi są po prostu poniżej poziomu kloszarda.
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2011-10-30, 22:28 19
Ksiądz nie jest urzędnikiem państwowym, nawet będąc katechetą. Urzędnik rucha dorosłych, a ksiądz rucha małe dzieci, PROSTE
Zgłoś
Avatar
dth 2011-10-30, 22:30 1
Z tym urzednikiem panstwowym to go nie wysmiewajcie za bardzo, bo nauczyciel jest od 2007 roku funkcjonariuszem publicznym, zatem podlega ochronie prawnej jak policjant i gdyby poczul sie obrazony przez ta kobiete to moglby to zglosic i babka by miala problem. Mimo ze to klecha, to jesli pelni funkcje katechety w szkole, to jest tez niestety nauczycielem.
Zgłoś
Avatar
Juzek_Owsiak 2011-10-30, 22:41 1
Zawsze mnie wkurwiało to jak się zasłaniali tym "urzędnikiem państwowym" u mnie tak samo się o to sapał"
Zgłoś
Avatar
RomcioMcMiedź 2011-10-30, 22:51 8
@Prozac
Cytat:

wedlug kleczonow watykanskich z prawicy!

Jestem prawicowcem i jednocześnie popieram rozdział państwa od kościoła, a do tego jestem ateistą. Jeśli twoim jednym źródłem wiedzy o prawicy jest TVN to współczuję ci ograniczonego myślenia.
Zgłoś
Avatar
gin 2011-10-30, 22:55 5
Klechu ma coś w sobie z pedała. To widać gołym okiem. Ale ta baba też nie powinna robisz szopki przy całej klasie bo mogą być z tego wielkie problemy i żaden pożytek. Tak w ogóle może ktoś sprawić Polskie napisy do tego bo chuja słychać?
Zgłoś
Avatar
majk37 2011-10-30, 22:59 6
większość komentarzy jest głupsza niż ci ludzie na filmiku
Zgłoś
Avatar
larousse91 2011-10-30, 23:39 1
heh "urzędnik państwowy".... już to gdzieś słyszałem
Zgłoś
Avatar
cichypustelnik 2011-10-30, 23:55 1
Piszecie o tej kanapce jakbyście nigdy na lekcji nie jedli. Nie można zostawić klasy bez opieki, a one se wyszedł.
Zgłoś
Avatar
FellFree 2011-10-31, 0:27
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
xgregor 2011-10-31, 2:10
Najlepszy ten gość z kanapką i jego gest jak się zorientował że po gryzie obok jest dupa księdza i później jego gest wyjaśniający kolegom
Zgłoś
Avatar
Cloud90 2011-10-31, 2:56 3
ksiądz z gatunku mniej rozgarniętych :/
zastanawiam się czy większość komentujących wsłuchała się o co chodzi w tej "rozmowie" czy tylko przelotnie zrozumieli kilka słów jak: ksiądz-urzędnik-państwo i z pianą na ustach zaczęli nawalać w klawiaturę te komentarze o tym jaki to kościół jest zły... Ale nie bójcie się, streszczę wam to:
Matka jakiegoś rozpieszczonego bachora który rozpruł się do mamusi o to że ksiądz ją "szarpnął/popchnął" i do tego "źle się odnosił", w dodatku wpieprza się na lekcje jakby u siebie była. Klasa sama w sobie wygląda na standardowe gimnazjum/liceum więc wszyscy wiemy co zazwyczaj się tam na lekcjach wyprawia.
Ale jak wspomniałem na początku to ten ksiądz jakiś z odzysku chyba jest...
btw ta kobieta wyszła z kuchni i już za samo to powinien być wpierdol
Zgłoś
Avatar
BarteQ 2011-10-31, 3:00 1
Ksiądz jest w kościele i chuj !
Zgłoś
Avatar
piratv90 2011-10-31, 3:29 2
Cloud90 napisał/a:

Matka jakiegoś rozpieszczonego bachora który rozpruł się do mamusi o to że ksiądz ją "szarpnął/popchnął" i do tego "źle się odnosił"



byłeś tam wtedy że się wypowiadasz Nie wiesz jaka była sytuacja
życie mnie nauczyło że księży się trzyma krótko bo te skurwysyny nadają się tylko do jebania dzieci i brania cudzych ciężko zarobionych pieniędzy

po za tym wiara chrześcijańska jasno mówi że ksiądz żyje w "biedzie" a nie rozpierdala samochodami i ubiera się w kolorowe sweterki

tyle na ten temat
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2011-10-31, 6:13
pedalski akcent tego typa rozpierdala.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie