18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
Avatar
tomkararek 2011-10-31, 7:09
zajebac mu w jape uwalik ksiedza na cyce ja bhym mu wyjebal za urzednika panstwowego
Zgłoś
Avatar
witul 2011-10-31, 8:42 1
Nie wiem co od księdza chcecie? Zrobił wam coś tym, że jest księdzem? Zachował się jak na nauczyciela przystało. A że prawo mamy chore i nie można krzywo spojrzeć to inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
hedd 2011-10-31, 9:18 4
piratv90 napisał/a:



życie mnie nauczyło że księży się trzyma krótko bo te skurwysyny nadają się tylko do jebania dzieci i brania cudzych ciężko zarobionych pieniędzy

tyle na ten temat



ja jebie, jakbym ja miał takie doświadczenia, to bym się nimi nie chwalił, a już tym bardziej tutaj

mnie jeszcze żaden ksiądz nie okradł ani nie wziął moich pieniędzy. Co innego, gdybym sam złożył jakąś ofiarę albo dał po kolędzie. Ale nie złożyłem i nie dałem.

a jesli nazywacie 'braniem cudzych ciezko zarobionych pieniedzy' przez księży za to, ze "uczą" religii w szkołach, to się zastanówcie. za samo wytrzymywanie z gnojami i opanowywanie się, żeby takiemu nie przypierdolic, nalezy sie jakies wynagrodzenie. wiecie ile zarabiaja nauczyciele? kokosy kurwa. taaaak, te kokosy, czyli wg. niektorych, wasze ciezko zarobione pieniadze.

PS Nie chodze do kosciola, jestem nie tyle ateistą co agnostykiem, ale, kurwa, czasami waszego pierdolenia czytac sie nie chce. Nie wiem czyja wina w filmiku była, ale mnie raczej wkurwiała ta baba, ktora wlazła i zaczela drzec ryja, bo jej gnój został rzekomo wielce obrażony. A ze ksiadz pizda i sie bronic nie potrafi to juz inny problem.

Aha, nabijacie sie z 'urzednika panstwowego'. Ktos juz wyzej slusznie napisal. Jako nauczyciel/katecheta, pan ksiądz jest rzeczywiscie urzednikiem panstwowym.
Zgłoś
Avatar
poison100 2011-10-31, 9:48
1:36 młody to lubi.
Zgłoś
Avatar
szuleq 2011-10-31, 10:10
Nagłośnić to kurwa !!! pokazac co pedofile robią w szkole.
Zgłoś
Avatar
juzek620 2011-10-31, 11:14
Proszę mówić do mnie ksiądz....................
Zgłoś
Avatar
Rafal1757 2011-10-31, 11:27 2
do szkoły chodziłem, i wiem co się na religii działo (płonące ławki, latające plecaki, śmieci wszędzie, brak szacunku do nauczyciela- katechetka czy ksiądz, ktokolwiek). I nie mówcie że jest to traktowane na równi z innymi przedmiotami. Nie usprawiedliwiam księdza, nie wypowiadam się bo nie wiem o co chodziło.
Ale teraz niektórym rodzicom i dzieciom się w dupach poprzewracało, nauczyciel powinien mieć chociaż część przywilejów z "dawnych czasów"
Zgłoś
Avatar
j................3 2011-10-31, 11:56 1
kiedyś mieliśmy lekcję o macierzyństwie i ktoś się spytał klechy czy lubi małe dzieci

ja zamierzam ochrzcić dziecko dopiero gdy zrozumie sens wiary i przeczyta samodzielnie ze zrozumieniem stary i nowy testament
Zgłoś
Avatar
majowy21 2011-10-31, 13:20
jak za moich czasów licealnych zamknął bym go w szafie tam jego miejsce
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-10-31, 13:25
RomcioMcMiedź napisał/a:

@Prozac
Jestem prawicowcem i jednocześnie popieram rozdział państwa od kościoła, a do tego jestem ateistą. Jeśli twoim jednym źródłem wiedzy o prawicy jest TVN to współczuję ci ograniczonego myślenia.

co? chodzi ci o "telewizje vatykanowi nadskakujaca" TVN? hahaha nie ogladam tv nie czytam "waszego" dziennika i gazety wolskiej! czytam media piszace prawde czyli "Fakty i Mity" jak i od czasu do czasu "NIE" a jak mozesz byc prawicowcem i nie wierzyc w bozka?! czlowieku ogarnij sie prawica zawsze byla i jest zwiazana z klerem! moze to tak samo jak lewica i socjalizm jest kojarzony z komunizmem chociaz to sa rozne rzeczy! czytaj prawde o Polsce a nie prawdy watykanskie! ale mozesz mi napisac swoje poglady chetnie zobacze w co wierzy prawicowiec ateista.... to tak samo jak prawnik i prawdomowny slowa wykluczajace siebie!
Zgłoś
Avatar
a................t 2011-10-31, 14:24 1
Wy się śmiejecie, a mnie nauczyciele tępili za to że do księdza pan mówiłem, nawet dyrektorka przyszła na pogadankę.
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-10-31, 14:31
wszyscy księża są pierdolnięci, ma się za nie wiadomo kogo. Wybraniec boga z powołaniem.
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-10-31, 14:32
urzędnik państwowy ?? to kurwa płać podatki
Zgłoś
Avatar
Pawciosl 2011-10-31, 15:38
Ten gość z bułką rozwalił totalnie, w sumie nie mam nic przeciwko jedzeniu na lekcji sam tez jem lepiej mi się pracuje i słucha nauczyciela.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-10-31, 16:29
Nie pozbędziemy się tego kurestwa tak łatwo. Wielkie mi kurwa autorytety. Jako osoba wychowana w wierze katolickiej sram już kurwa na ten pojebany kościół. Jaki oni mają związek z Bogiem ? Jedna wielka instytucja, która wpierdala i wpierdalała się od zawsze we wszystko co tylko można było. Byle tylko uciągnąć kasy i mieć władzę. Generalnie wielkie miłosierne chrześcijaństwo w swojej historii zebrało większe plony niż obydwie wojny światowe. Dzisiaj robi się z Islamu religię zła i morderców, bo jest powiązana z terroryzmem i trochę mniej cywilizowanymi regionami. Radzę poczytać trochę o krucjatach i inkwizycji. Gdzie największą zagwozdką księży było wymyślanie tortur i praktykowanie ich na " niewiernych ". Te kurwy to jedna wielka instytucja, manipulacja i władza. Jeśli Bóg istnieje to na pewno nie z nimi i tam gdzie oni.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie