18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 31 minut temu
Avatar
Yatusza 2022-07-23, 20:55
VeIture napisał/a:

Ja mam papiery na upośledzenie ruchowe, a ty już wyrobiłeś swoje na upośledzenie psychiczne?



Prawda w oczy kole...Tak,mam już papiery na upośledzenie psychiczne.Ale nawet z upośledzeniem Cię rozgryzłem lisie farbowany.

VeIture napisał/a:

Ja mam papiery na upośledzenie ruchowe, a ty już wyrobiłeś swoje na upośledzenie psychiczne?



Prawda w oczy kole..

Velture nie spinaj majt, że to przez twoje zaniedbanie to wiadomo.Teraz ucz się żyć bez giry.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-07-23, 22:44
Yatusza napisał/a:

Prawda w oczy kole...Tak,mam już papiery na upośledzenie psychiczne.Ale nawet z upośledzeniem Cię rozgryzłem lisie farbowany.
Prawda w oczy kole..
Velture nie spinaj majt, że to przez twoje zaniedbanie to wiadomo.Teraz ucz się żyć bez giry.



Dzięki za opinię, espercie. Teraz wracam do posiadania twojej opinii w głębokiej piździe. Pozdro 600.
Zgłoś
Avatar
Yatusza 2022-07-23, 22:52 1
VeIture napisał/a:

Dzięki za opinię, espercie. Teraz wracam do posiadania twojej opinii w głębokiej piździe. Pozdro 600.



Raczej w rozbebranej dupie..Milordzie Pozdro teraz już piracie.Tylko zrób coś z sobą, bo zaraz będzie zrzutka "na odleżyny dla Velture" hehehe
Zgłoś
Avatar
~Velture 2022-07-24, 10:18
Yatusza napisał/a:

Raczej w rozbebranej dupie..Milordzie Pozdro teraz już piracie.Tylko zrób coś z sobą, bo zaraz będzie zrzutka "na odleżyny dla Velture" hehehe



Urocze jak cię to wkurwia, że ludzie chcieli mi pomóc.
Zgłoś
Avatar
Yatusza 2022-07-24, 17:37 1
VeIture napisał/a:

Urocze jak cię to wkurwia, że ludzie chcieli mi pomóc.



Sam ci pomogłem durniu. Urocze jak się wkurwiasz jak ci się prawdę pisze. Niedbaluchu,ciesz się że jeszcze ludzie chcą pomagać bezinteresownie. Chcesz kupić 3prawe buty? Hehehe
Zgłoś