18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
zebra2008 2022-04-06, 15:02
bez kopania w głowe to chuj nie soluffka
Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2022-04-06, 15:06
Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.

voodoo_16 napisał/a:

Sąsiadowi teź się podobało



O. Pierwszy debil. Nie masz się czym chwalić. Jebać swojego sąsiada w dupę to żaden wielki honor. Takie zwierzenia nas tutaj nie interesują.
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2022-04-06, 15:07 18
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.



Sąsiadowi teź się podobało
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2022-04-06, 16:31 1
Kamerzysta też pizda, bo tylko gamonie filmują w pionie!
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-04-06, 16:55
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.
O. Pierwszy debil. Nie masz się czym chwalić. Jebać swojego sąsiada w dupę to żaden wielki honor. Takie zwierzenia nas tutaj nie interesują.



nie byłeś z przodu bo byłeś na gòrze?

co do akcji to i tak w miarę spokojni są, podejrzewam, że doszło do znacznej ilości nawróceń na wiarę
Zgłoś
Avatar
pedroLopes 2022-04-06, 17:44 2
Niektórzy debile nawet jak myślą że zaraz umrą to maseczki z ryja nie zdejmą...
Zgłoś
Avatar
Guwnojat 2022-04-06, 18:22 4
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały!

Ta informacja zmieniła moje życie. Mogę umierać.

Zgłoś
Avatar
viader80 2022-04-06, 18:35 2
i nagle wszyscy ateiści zaczynają modlić się do Boga i proszą o łaskę
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2022-04-06, 19:47 1
nic nie rozumiem z tych jęków. Oni już wylądowali czy żegnają się z życiem?
Zgłoś
Avatar
Janko 2022-04-06, 19:52
I nie chodzą Po ziemi na nogach to nie będą srali w gacie w chmurach
Zgłoś
Avatar
Kapucyniusz 2022-04-06, 20:11 9
viader80 napisał/a:

i nagle wszyscy ateiści zaczynają modlić się do Boga i proszą o łaskę



Sztandarowa bzdura powtarzana przez zombiewierców.

A w drugą stronę - gdy córka przychodzi do domu z brzuchem mówiąc, że to sprawka ducha świętego, to wierzący nagle nabierają wątpliwości...
Zgłoś
Avatar
joisann 2022-04-10, 8:03
Znawca_Cipek napisał/a:

Jakbym widział moją pannę przed pierwszym analem. A wszystko się dobrze skończyło. Poślizg przecież był, że aż iskry leciały! Taki paradoks. I nie. Dupa mnie nie boli, nie jest przyzwyczajona i to nie ja byłem z przodu. To tak w razie, jakby ktoś chciałby być zabawny.
O. Pierwszy debil. Nie masz się czym chwalić. Jebać swojego sąsiada w dupę to żaden wielki honor. Takie zwierzenia nas tutaj nie interesują.



O, znawca pierwszy raz zamoczył? A koza beczała z zadowoleniem liżąc się pod ogonem
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2022-09-22, 22:35
Jebane pizdy! Powinni się radować!
Zgłoś