18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
Piortuś 2013-08-03, 8:49 7


Bydło.
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2013-08-03, 8:53 10
Ach, lubię o poranku przy kawie poczytać, jak Drodzy Sadole kłócą się o byle gówno.
Wiecie co jest niebezpieczne?
Że byle cep może oskarżyć Cię o brak patriotyzmu i zdradę, bo widocznie wydaje mu się, że ma prawo decydować o tym, kto dobry, kto zły.
Nie, nie jestem Lewakiem ani Prawiakiem (tak to się nazywa?)

Make tea not war!
Zgłoś
Avatar
DonSalieri 2013-08-03, 8:55 7
po kiego Ch... podleciał do Miecugowa? i bił go czy tam szarpał? , mógł tylko polatać po scenie z ta swoją karteczka tvn kłamie , ale nie jak przystało na "narodowca i prawdziwego patriotę" musiał się popisać jaki to on cwany ... Tusk wydymał cały naród , Kaczor i jego szlachta jest pierdolnięta , młodzi narodowcy maja IQ na poziomie zerowym i na co tu głosować? ;/
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-03, 9:07 7
No i gościu zrobił taką reklamę JKM (bo oficjalnie w necie mówi, że popiera go), że raczej nie wpłynie to na liczbę głosów łysego. Kurwa, co się dzieje, napędza się spirala nienawiści, niedługo zacznie ktoś strzelać, każdy jeden głąb chce się czuć bardziej "patriotyczny" od żołnierzy. No i co on wskórał tą akcją? Mógł zadać pytanie i zagiąć oponenta w rozmowie, a tak pokazał, że narodowcy są niebezpieczni. Brawo.
Sam nie mogę patrzeć na tego całego Miecugowa, ale w końcu na Woodzie może wypowiedzieć się każdy i nie ma obowiązku w tym uczestniczyć. Ja tam chętnie posłuchałem wykładu-rozmowy z gen.Polko (transmisja na żywo). I to jest wolność, a nie, że ktoś napierdala przeciwników przez poglądy. Nie jest tak, że ludzie jadą na Woodstock dlatego, że są lewakami, bo raczej większość ma w dupie politykę (zrozumcie kurwa, że w wyborach 60% nie głosuje i jebią ich te wasze pseudowojny polityczne) - wysłuchają jednej i drugiej strony, sami wyrobią sobie opinie. Zresztą nie było tam polityków tylko dziennikarze, muzycy, artyści, nawet ksiądz. A nawet przed Woodem wielu nalegało, żeby JKM zaprosić, ale takie akcje jak STOP Polityce na Woodstocku nie pozwoliły myśleć o upolitycznianiu imprezy.
A w całej reszcie zgadzam się z viader80.
Zgłoś
Avatar
Sutowendlin 2013-08-03, 9:19 1
Takk smrudstock najlepsza impreza na świecie....wylęgarnia wenery, kompotu i ćpunów. Każdy o tym wie a nie każdy to przyznaje. Banda Pier**** debili skacze jak jakaś dzicz i bydło. Zero patriotyzmu, dzieci kwiaty kurwa sprzedaj oddaj i spierdalaj. O czy mowa. Narodowcy to może i niekiedy jest stado baranów ale prowadzonych przez lwa tak jak i Polacy za I czy III wojny światowej. A te tępe pustaki sa prowadzone przez lewaków, komunistów, judaszy i zdrajców.
POPIERANIE TVN/PO ŚWIADCZY O BRAKU SAMODZIELNEGO MYŚLENIA!.
Zgłoś
Avatar
ypsilanti 2013-08-03, 9:19 2
ikea napisał/a:



Gdzie Ty idioto widzisz jakieś elementy mówiące o patriotyzmie w moim wpisie? No i jak się nie martwić o tą młodzież jak nawet nie czyta ze zrozumieniem



Dlaczego od razu idioto?! Twój wpis posłużył mi tylko za przykład, że są ludzie którym imponuje takie zachowanie. Dodatkowo wyzywanie ludzi od mend , którym intelektualnie nawet do pięt nie dorastasz świadczy tylko o Tobie. Dodam, że Miecugowa nie znam, nie imponuje mi i nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale żeby nazwać kogoś mendą to trzeba mieć do tego jakieś podstawy i argumenty, a założę się, że takich mi nie przedstawisz. Co najwyżej napiszesz, że TVN kłamie i nie oglądasz "TVgówNa". Pranie mózgu tylko w drugą stronę.
Zgłoś
Avatar
malina340 2013-08-03, 9:32
dobra po pierwsze co pisze na jego kartce po drugie co oni krzyczą ??
Zgłoś
Avatar
i................a 2013-08-03, 9:32 1
ypsilanti napisał/a:



Dlaczego od razu idioto?! Twój wpis posłużył mi tylko za przykład, że są ludzie którym imponuje takie zachowanie. Dodatkowo wyzywanie ludzi od mend , którym intelektualnie nawet do pięt nie dorastasz świadczy tylko o Tobie. Dodam, że Miecugowa nie znam, nie imponuje mi i nie jest dla mnie żadnym autorytetem, ale żeby nazwać kogoś mendą to trzeba mieć do tego jakieś podstawy i argumenty, a założę się, że takich mi nie przedstawisz. Co najwyżej napiszesz, że TVN kłamie i nie oglądasz "TVgówNa". Pranie mózgu tylko w drugą stronę.



Odpowiedziałem Ci już wcześniej dlaczego oberwał. Nie imponuje mi takie zachowanie, ale w pewnych momentach je popieram. Powtórzę Ci jeszcze raz, że dostał za to iż polemika z tym facetem jest niemożliwa. Jeśli masz poglądy troszkę inne od tych w jego mniemaniu właściwych zostajesz automatycznie zmieszany z błotem. Używa takich narzędzi jak Ty teraz wobec mnie i próbuje przeobrażać każdego w oszołoma i wariata podporządkowanemu jednej opcji. Jeśli Cię to interesuje w ogóle nie oglądam tv od dłuższego czasu właśnie przez takich ludzi jak Miecugow prowadzących swoje dyskusje w jeden właściwy sposób. Fakt, to świadczy o jego inteligencji, ale zarazem też o wyrachowaniu dlatego w moim odczuciu jest mendą.
Zgłoś
Avatar
zonk 2013-08-03, 9:32 2
@Up, obecnie to komunistą może być każdy bo ktoś ma takie urojenia, do tego ktoś napisze brednie w internecie i już łykają to jak młode dziwki.

wosp.org.pl/archiwum/nasze_stanowisko_w_sprawie_prowokacji_na_asp
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-08-03, 9:35 9
po co czytam komentarze sfrustrowanych miernot ?! a tak na poważnie wsadźcie sobie ten internetowy pseudo patriotyzm w oko
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-08-03, 9:37
maridok napisał/a:

Uwielbiam woodstock. Frajer chciał się popisać przez wszystkimi, a wszyscy za niego przeprosili. Nikt mi nie powie, że woodstock to brudostock. Pierdolicie, ze system, że propaganda w TV a sami dajecie się jej ponieść.



zrzucając bombe na brudstkok i na kilka meczy arki gdynia z całym stadionem, Polska zamieszkana by była przez wartościowych ludzi ^^ warto poświecić odsetek ludzi normalnych z wypaczonym gustem brudu i patologii dla tego wyższego dobra. Drodzy Ciapaci portalu sadistic, BOMBY w ruch !
Zgłoś
Avatar
zbyszko z lublina 2013-08-03, 9:37 5
uwielbiam oglądać Prawacki ból doopy o poranku
Zgłoś
Avatar
Mockba 2013-08-03, 9:47
Pierdolicie, ze dobrze zrobil, bo to, bo tamto, ale jakby mial przykladowo dresy, a nie tluste wlosy, to juz by był najgorszy.
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-08-03, 10:17
Te kurwy z WOŚP już mieszają go z JKM
"W sieci pojawiły się informacje, że za atak odpowiada jeden z użytkowników serwisu Wykop.
Na jego profilu można zobaczyć następujący opis: "Antysocjalista, antykomunista i wolnorynkowiec. Popieram i głosuję na JKM-a [Janusza Korwina-Mikkego - przyp. red.]"."
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-03, 10:19 1
@up: Jak mieszają, jak to cytat z jego profilu. Więc sam się "miesza"...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie