18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 57 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
AndrzejDuuupa 2023-12-12, 8:23 5
Dobry piesek.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-12-12, 8:27 40
Murzyna mi nie żal, ale głupia czarna π-zda jednego psa utrzymać nie umie, a z dwoma łazi do ludzi i bez kagańca. U psów też go nie widzę.
Zgłoś
Avatar
jimiq 2023-12-12, 8:29 2
a pociąg nadjeżdzał, ehh
Zgłoś
Avatar
kris1978 2023-12-12, 8:39 12
To że pies się rzucił na zwierzę, to logiczne. Ale po co kurwiszcze trzyma w domu, takie duże dwa psy! Z jednym nie daje sobie rady więc albo rucha się z nimi albo je zajebała
Zgłoś
Avatar
Burek13 2023-12-12, 8:43 6
kris1978 napisał/a:

To że pies się rzucił na zwierzę, to logiczne. Ale po co kurwiszcze trzyma w domu, takie duże dwa psy! Z jednym nie daje sobie rady więc albo rucha się z nimi albo je zajebała



Może być że ją te psy na zmianę ruchają
Zgłoś
Avatar
Majomir 2023-12-12, 8:43 1
Pies generuje problemy , znika pies , znikają problemy
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-12-12, 9:00 3
kris1978 napisał/a:

To że pies się rzucił na zwierzę, to logiczne.



z wikipedii o dogach;
Zgłoś
Avatar
Kutazz 2023-12-12, 9:43 9
Mi to się wydaje, że takie pizdy co mają pitbulle i inne kurwa pojebane odłamy mają prostą historię : Miały jakiegoś zjebanego chlopa, który udawał gangusa i musiał mieć pokurwionego psa, pozer albo trafił do pierdla albo gdzieś spierdolił a naiwna pizda została z wielkim kundlem a żal jej go uśpić i się pierdoli kilka ładnych lat ze zwierzem nie radząc sobie :/
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2023-12-12, 10:17 1
Nie potrafiła chłopa znaleźć, to se dwa kajmany wzięła, a teraz nie potrafi ich utrzymać. Ja bym kundla na tory rzucił, trzymając do końca za tylną łapę
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2023-12-12, 10:40 1
kris1978 napisał/a:

To że pies się rzucił na zwierzę, to logiczne. Ale po co kurwiszcze trzyma w domu, takie duże dwa psy! Z jednym nie daje sobie rady więc albo rucha się z nimi albo je zajebała



Burek13 napisał/a:

Może być że ją te psy na zmianę ruchają



No ja ja widzę jakąś kobitę na spacerze z takim wielkim bydlakiem, co mieszka w bloku, to też takie myśli mi przychodzą do łba...I zwróćcie uwagę że jest to zawsze samiec, nigdy suka.
Te kobiety zawsze mieszkają samotnie, tylko z psem...
Zgłoś
Avatar
BambiPMT 2023-12-12, 12:18
Pieski do uśpienia, nie będzie miał kto suki jebać

psotny_fiutek napisał/a:

No ja ja widzę jakąś kobitę na spacerze z takim wielkim bydlakiem, co mieszka w bloku, to też takie myśli mi przychodzą do łba...I zwróćcie uwagę że jest to zawsze samiec, nigdy suka.
Te kobiety zawsze mieszkają samotnie, tylko z psem...



Dziwne nie ma. Takie kundle mają solidną armatę. A nawet jak nie to wysmaruje pizde kiełbasą i jazda. No chyba że PiS lubi rybę śniętą, to wtedy nawet myć nie musi.
Zgłoś
Avatar
Anal_Intruder_69 2023-12-12, 15:51
Pociąg wjechał w nie najgorszym momencie, dawało to nadzieję na bardziej widowiskowy finał akcji.

A co do właścicielki psów, to powinni ją podczepić z tyłu do ostatniego wagonu i przeciągnąć kilka stacji, co za durna krowa.
Zgłoś
Avatar
Wyjcio 2023-12-12, 18:31
Miałem nadzieję z kto tego psa wyjebie na tory ach
Zgłoś
Avatar
psotna_cipka 2023-12-12, 19:12 1
Ale smalcu z takich dwóch kundli by się wytopiło. Ja pierdolę.
Zgłoś