18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
LubelskiCebularz 2024-08-19, 13:25 1
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



To prześledź sobie historię i to ile razy z Ukraińcami ruskich napierdalaliśmy, bo gówno wiesz
Zgłoś
Avatar
Akinori456 2024-08-25, 13:35 1
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



@sberek38: Dlatego ja nie lubię ani jednych ani drugich... gruzinów też ni lubię... to wszystko to ten sam gatunek, który mam nadzieje że kiedyś wyginie.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-08-25, 19:05
LubelskiCebularz napisał/a:

To prześledź sobie historię i to ile razy z Ukraińcami ruskich napierdalaliśmy, bo gówno wiesz



po twoim komentarzu mogę śmiało powiedzieć, że wiem więcej od ciebie. Zarówno logicznie jak i historycznie odstajesz od normy.
Pomijam już, że zupełnie nie odniosłeś się do argumentów, które zacytowałeś. Zapewne to efekt twojego umysłowego ograniczenia
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-08-25, 23:33
sberek38 napisał/a:

Gdyby mieli interes to by kiwnęli? ....
O waszym debiliźmie i poziomie zmanipulowania świadczy fakt, że zawsze zakładacie jako pewnik, że ruscy chcą zaatakować i zrobić inwazję na Polskę, bo tak wam wmówiły pisiory i platfusy (ci sami co od zawsze nas okradają i okłamują).
Ruscy wpieprza...ją się tam gdzie są ich mniejszości narodowe. Ilu u nas jest rosjan?
Po co rocznie wydajemy miliardy na członkostwo w NATO, skoro to ukry walczą za nas, NAToO nie daje żadnej gwarancji?



Nie jako pewnik, tylko uzasadnioną obawę. Przykładów dostarczają dotychczasowe doświadczenia z tymi azjatami posługującymi się tylko słowiańskim językiem. W Afryce mniejszości sowieckich nie ma, a sowiety wpieprzaja się dość mocno. Nie uważam, że ukry walczą za nas, ale mamy w tym dużo korzyści, o których już pisałem wcześniej. W Polsce jak z kimś rozmawiasz, to zwracasz się do niego w drugiej osobie, nie w lm jak u kacapów. O debiliźmie nawet nie będę z tobą pisał, bo masz tu zdecydowanie większe doświadczenie.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-08-25, 23:44
Lupa napisał/a:

Nie jako pewnik, tylko uzasadnioną obawę. Przykładów dostarczają dotychczasowe doświadczenia z tymi azjatami posługującymi się tylko słowiańskim językiem. W Afryce mniejszości sowieckich nie ma, a sowiety wpieprzaja się dość mocno. Nie uważam, że ukry walczą za nas, ale mamy w tym dużo korzyści, o których już pisałem wcześniej. W Polsce jak z kimś rozmawiasz, to zwracasz się do niego w drugiej osobie, nie w trzeciej jak u kacapów. O debiliźmie nawet nie będę z tobą pisał, bo masz tu zdecydowanie większe doświadczenie.



Zatem uzasadnij tę obawę ,debilu. przykład z Afryką pokazuję, że odpowiednim rzeczownikiem zakończyłem poprzednie zdanie
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-08-25, 23:53
Tak jak napisałem, debilizm to twój problem, no i trochę twoich starych, ale chów wsobny ma swoją cenę. Przykład pierwszy z brzegu, to bratnia pomoc 17 września 39 r., o dwóch poprzednich stuleciach nawet nie będę pisał, bo szkoda czasu.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-08-26, 0:18
Lupa napisał/a:

Tak jak napisałem, debilizm to twój problem, no i trochę twoich starych, ale chów wsobny ma swoją cenę. Przykład pierwszy z brzegu, to bratnia pomoc 17 września 39 r., o dwóch poprzednich stuleciach nawet nie będę pisał, bo szkoda czasu.



Haha.... skoro wywlekamy historię jako decydujący argument, to powinniśmy na banderowców od zachodu najechać, a nie finansować i rozbrajać się dla nich. Afrykę szybko porzuciłeś i słusznie
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-08-26, 9:17
Na razie Ukraina realizuje nasz interes, czyli upuszcza krwi moskalom i niech to trwa jak najdłużej. W Afryce też płynie kacapska juha, czyli wszystko idzie w dobrą stronę.
Zgłoś