18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:24
Avatar
majeńka 2024-08-16, 21:09 2
sberek38 napisał/a:

Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.


2 lata temu byli w ósmym roku wojny. Ćwierć kraju pod okupacją, niewielkie starcia bo obie strony były okopane — ale wojna trwała.
Zgłoś
Avatar
utrOne 2024-08-16, 22:00 1
sberek38 napisał/a:


Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



I byś potem nie miał kurwa ręki…
Zgłoś
Avatar
MarS_80 2024-08-16, 22:16
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



Z takimi ja ty to nie chciałbym znaleźć ani zgubić! Po co to kalkulowanie i krążenie wieczne wśród gówna!??? To już nie ma czystej wody? Tylko lepić się do gnoju???
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-08-16, 22:25 3
Podziwiam tych co się kluca czy rosjanin czy Ukrainiec lepszy. Przecież czy Ukrainiec czy Rosjanin, to to jedno i to samo potocznie ruski. Chodzą do cerkwi , piszą bukwami. Jednych i drugich należy nienawidzić tak samo. To jak porównywać murzyna z RPA do murzyna z Sudanu. To to samo.

[ Dodano: 2024-08-16, 22:26 ]
Kłócą*
Zgłoś
Avatar
EL_Loco77 2024-08-16, 22:35
Na chuj ta kurwa tępa drze tak ryj powinien jej zajebać xd
Zgłoś
Avatar
Machol 2024-08-16, 22:43
sberek38 napisał/a:

to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



No cóż, nie trudno zauważyć, że ruskie były dalej na zachód niż mają do Ukrainy, toteż nie czuli by się, że mogą być następni. Za to jakie fikoły wywijały by Niemcy wtedy, to głowa mała...
Zgłoś
Avatar
DUPSON555 2024-08-16, 22:48
no i na chuj kurwe wydziera, tarzana nie widziała ?
Zgłoś
Avatar
Jolo6969 2024-08-17, 1:29
Jprd tak drze pizde że miałem chęć rozjebać laptopa o ścianę
Zgłoś
Avatar
zotrix 2024-08-17, 4:40 1
MysteryMan napisał/a:

"Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma"
Na całe kurwa szczęście.
"każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, "
Tak bo dla nas wielokrotnie w chuj lepiej aby to ukry napierdalały się za nas a żeby mogły to robić trza im dać narzędzia do napierdalania wydaje mi się to proste i logiczne ale widzę że ty tak prostej rzeczy nie pojmujesz no cóż przykre.
"Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski. "
A mnie się wydaje że także by nas wspierali bo wychodzili by z takiego samego wniosku jak my, tym bardziej że w 2014 roku mieli nie przyjemności z kacapami.



trzeba by nie złym debilem żeby tak myśleć
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-17, 6:26 1
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Podziwiam tych co się kluca czy rosjanin czy Ukrainiec lepszy. Przecież czy Ukrainiec czy Rosjanin, to to jedno i to samo potocznie ruski. Chodzą do cerkwi , piszą bukwami. Jednych i drugich należy nienawidzić tak samo. To jak porównywać murzyna z RPA do murzyna z Sudanu. To to samo.
Kłócą*


Po pierwsze, nie ma czegoś takiego jak "Rosjanin". Nie wolno pozwalać na użycie kradzionej nazwy. Jest ona już dokumentnie zbrukana, tak więc Ukrainy Rusią dziś się nie nazwie, ale twór który masz na myśli i którego obecne władze ci za pisanie tu płacą, trzeba nazywać inaczej. I tu nie wiem która nazwa byłaby najlepsza: historyczna "moskal"? Obelżywa "kacap"? Odwołujące się do konkretnego ustroju "sowieta" lub "radziecki"? Nie wiem, ale na pewno nie "ruski".

Po drugie, nawet pochodzeniem się różnią. Ruś (Ukraina) to słowianie z domieszką germańskich skandynawów (waregów więc wikingów), zaś moskale (Kacapstan) to lud turecki z domieszką fińską. Oczywiście, przez sąsiedztwo i podboje ludność jest dość zmieszana, ale słowiański to przodkowie dzisiejszych kacapów mieli wyłącznie język i dynastię, podobnie jak np. norman[d]owie się prawie od razu zfrancuzczyli, itd.
Zgłoś
Avatar
Kutaw 2024-08-17, 7:35 1
MysteryMan napisał/a:

"Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma"
Na całe kurwa szczęście.
"każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, "
Tak bo dla nas wielokrotnie w chuj lepiej aby to ukry napierdalały się za nas a żeby mogły to robić trza im dać narzędzia do napierdalania wydaje mi się to proste i logiczne ale widzę że ty tak prostej rzeczy nie pojmujesz no cóż przykre.
"Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski. "
A mnie się wydaje że także by nas wspierali bo wychodzili by z takiego samego wniosku jak my, tym bardziej że w 2014 roku mieli nie przyjemności z kacapami.



Za nas się napierdalaja? Chybazaciebie Ukraińcu
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-17, 16:51
sberek38 napisał/a:

Gdyby mieli interes to by kiwnęli? ....
O waszym debiliźmie i poziomie zmanipulowania świadczy fakt, że zawsze zakładacie jako pewnik, że ruscy chcą zaatakować i zrobić inwazję na Polskę, bo tak wam wmówiły pisiory i platfusy (ci sami co od zawsze nas okradają i okłamują).
Ruscy wpieprza...ją się tam gdzie są ich mniejszości narodowe. Ilu u nas jest rosjan?
Po co rocznie wydajemy miliardy na członkostwo w NATO, skoro to ukry walczą za nas, NAToO nie daje żadnej gwarancji?



Nikt mi tego nie wmówił, tylko widzę jak się kacapy zachowują i jaką mają propagandę, kolejna sprawa że oni uwielbiają "wyzwalać" nas kiedyś też super "wyzwolili".
Zgłoś
Avatar
mesjans 2024-08-17, 22:11 1
Jak widzę wpisy z kont założonych po 2020 roku srających politycznie na jedną czy drugą stronę to mi się nawet pisać nie chce. Film z naćpanym typem a tu już trole chujnię pierdolą.
Zgłoś
Avatar
Kroki71 2024-08-18, 22:02
Drze pizdę jakby ją goryl ruchał w dupsko. ...a nic się specjalnego nie dzieje. Ot, zwykły ćpun co mu się we łbie coś popierdoliło. Wystarczyło wyjść i jebnąć ze łba i po krzyku..
Zgłoś
Avatar
bramkarz2 2024-08-18, 22:58
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



Miłośników twojego pierdolenia też tu za wielu nie ma. Spierdalaj.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie