18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
shoe5maker 2024-08-16, 15:32 17
Zobaczył dzieciak ruska to drze ryja, wcale mu się nie dziwię.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-08-16, 15:32 118
Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-08-16, 15:50 38
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



"Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma"
Na całe kurwa szczęście.
"każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, "
Tak bo dla nas wielokrotnie w chuj lepiej aby to ukry napierdalały się za nas a żeby mogły to robić trza im dać narzędzia do napierdalania wydaje mi się to proste i logiczne ale widzę że ty tak prostej rzeczy nie pojmujesz no cóż przykre.

[ Dodano: 2024-08-16, 15:52 ]
"Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski. "
A mnie się wydaje że także by nas wspierali bo wychodzili by z takiego samego wniosku jak my, tym bardziej że w 2014 roku mieli nie przyjemności z kacapami.
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-08-16, 16:39 26
MysteryMan napisał/a:

"Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma"
Na całe kurwa szczęście.
"każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, "
Tak bo dla nas wielokrotnie w chuj lepiej aby to ukry napierdalały się za nas a żeby mogły to robić trza im dać narzędzia do napierdalania wydaje mi się to proste i logiczne ale widzę że ty tak prostej rzeczy nie pojmujesz no cóż przykre.
"Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski. "
A mnie się wydaje że także by nas wspierali bo wychodzili by z takiego samego wniosku jak my, tym bardziej że w 2014 roku mieli nie przyjemności z kacapami.



Po tej wierze, że ukry walczą za nas najlepiej rozpoznać doszpiku zmanipulowanego gościa. A do tego jeszcze ma czelność pisać "jeśli tego nie rozumiesz"...
Tylko konkretny debil może uważać, że ruscy najechali by Polskę od strony ukrainy (a nie obwodu) zostawiając za swoimi plecami ukrainców.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-16, 16:53 1
"Bystrie, Wańka, bystrie!" To na pewno wschodnia Afryka i aż nie mogę się doczekać, żeby silverbalk to napisał
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-08-16, 17:29 18
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.



Gdyby mieli w tym swój interes, to by pewnie kiwnęli. My mamy taki interes, że im więcej ich wsiąknie w ziemię tam, tym miej ich potencjalnie przylezie tutaj. To żadki przypadek w historii, że konflikt z naszymi wrogami trwa nie na naszej ziemi. To jest warte tej pomocy. Nie ma braterstwa między narodami, są tylko rachunki zysków i strat.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-16, 17:35 7
Ja się pytam:
GDZIE JEST KAMAZ, JAK CZŁOWIEK NA NIEGO CZEKA??!!!
Zakończenie pozostawia głęboki niesmak.
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-16, 17:41 6
darek1234 napisał/a:

"Bystrie, Wańka, bystrie!" To na pewno wschodnia Afryka i aż nie mogę się doczekać, żeby silverbalk to napisał



Ty ty masz jakaś afiksacje na mnie czy nie masz lepszych rzeczy do roboty ukropie .... Ja zamiast myśleć o jakimś pingwinie z internetu to wolał bym nie wiem na przykład trzymać się za jaja nie noo albo nauczyć się czegoś nowego no ale do takich rzeczy trzeba mieć ambicje

[ Dodano: 2024-08-16, 17:42 ]
Lupa napisał/a:

Gdyby mieli w tym swój interes, to by pewnie kiwnęli. My mamy taki interes, że im więcej ich wsiąknie w ziemię tam, tym miej ich potencjalnie przylezie tutaj. To żadki przypadek w historii, że konflikt z naszymi wrogami trwa nie na naszej ziemi. To jest warte tej pomocy. Nie ma braterstwa między narodami, są tylko rachunki zysków i strat.



Dla mnie jesteśmy w chuj na plus bo dwa kacapskie narody się wybijają ku naszej ucieszy od co ..... Nam tylko dorzucać sprzęty ale nie za dużo by szybko to się nie skończyło
Zgłoś
Avatar
Defflorator 2024-08-16, 17:45 4
Fajnie ze drze się jakby świat się jej skończył. Powinnia wysiąść i pomóc chłopakowi, potem by sięw nim zakochała by mieli dzieci i żyli dlugo i szczęśliwie
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-16, 17:46 1
silwerbalk napisał/a:

Ty ty masz jakaś afiksacje na mnie czy nie masz lepszych rzeczy do roboty ukropie .... Ja zamiast myśleć o jakimś pingwinie z internetu to wolał bym nie wiem na przykład trzymać się za jaja nie noo albo nauczyć się czegoś nowego no ale do takich rzeczy trzeba mieć ambicje
Dla mnie jesteśmy w chuj na plus bo dwa kacapskie narody się wybijają ku naszej ucieszy od co ..... Nam tylko dorzucać sprzęty ale nie za dużo by szybko to się nie skończyło



Nie mam fiksacji na cię, ale mógłbyś - w ramach uczenie się czego nowego - poczytać historię Polski. Może ci się coś rozjaśni pod kapturkiem?
Zgłoś
Avatar
sberek38 2024-08-16, 17:46 9
Lupa napisał/a:

Gdyby mieli w tym swój interes, to by pewnie kiwnęli. My mamy taki interes, że im więcej ich wsiąknie w ziemię tam, tym miej ich potencjalnie przylezie tutaj. To żadki przypadek w historii, że konflikt z naszymi wrogami trwa nie na naszej ziemi. To jest warte tej pomocy. Nie ma braterstwa między narodami, są tylko rachunki zysków i strat.



Gdyby mieli interes to by kiwnęli? ....
O waszym debiliźmie i poziomie zmanipulowania świadczy fakt, że zawsze zakładacie jako pewnik, że ruscy chcą zaatakować i zrobić inwazję na Polskę, bo tak wam wmówiły pisiory i platfusy (ci sami co od zawsze nas okradają i okłamują).
Ruscy wpieprza...ją się tam gdzie są ich mniejszości narodowe. Ilu u nas jest rosjan?

Po co rocznie wydajemy miliardy na członkostwo w NATO, skoro to ukry walczą za nas, NAToO nie daje żadnej gwarancji?
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2024-08-16, 17:49 4
darek1234 napisał/a:

Nie mam fiksacji na cię, ale mógłbyś - w ramach uczenie się czego nowego - poczytać historię Polski. Może ci się coś rozjaśni pod kapturkiem?



Znam lepiej historię Polski niż ty to mam pewne o wiem że od czasów powstania państwa polskiego to wszystko co ze wschodu to chciało nas zajebać i nas zniewolić od Mongolii po Tatarów taka prawda powinniśmy z całym wschodem zbudować mur chiński i tam nic nie ma dzicz i kurwa gnój ....
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-08-16, 18:11 1
sberek38 napisał/a:

Tylko konkretny debil może uważać, że ruscy najechali by Polskę od strony ukrainy (a nie obwodu) zostawiając za swoimi plecami ukrainców.



Nikt ci nie mówi, że czarne jest czarne a białe jest białe.

sberek38 napisał/a:

Ruscy wpieprza...ją się tam gdzie są ich mniejszości narodowe. Ilu u nas jest rosjan?



Sebek, ale ty jesteś głupiiiii. To co zjechało do Polski to ruskie wszy, głównie ze wschodniej części Ukrainy., 95% z nich nie mówi po Ukraińsku. Pojechali by na zachód Ukrainy za pracą. to by dostali kopa w dupę, więc pojechali dalej, do Polski.

Odpowiedz sobie na pytanie, ilu Rusków mieszkało w Czeczeni, jak Putin postanowił przywrócić granice wielkiego cesarstwa.
Zgłoś
Avatar
krz30ychu 2024-08-16, 18:21 4
A po chuj pisać, że to rosja, przecież ten wzór blach zna chyba każdy arround the world
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie