18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
PejotiHARD 2024-08-16, 18:35
Ta typiara rodzi czy o chuj tu chodzi?
Zgłoś
Avatar
zodwyk 2024-08-16, 18:37 2
Są dwie opcje: próba wyłudzenia odszkodowania albo atak zombie - co obstawiacie?
Zgłoś
Avatar
benros691 2024-08-16, 18:39
MysteryMan napisał/a:

"Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma"
Na całe kurwa szczęście.
"każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, "
Tak bo dla nas wielokrotnie w chuj lepiej aby to ukry napierdalały się za nas a żeby mogły to robić trza im dać narzędzia do napierdalania wydaje mi się to proste i logiczne ale widzę że ty tak prostej rzeczy nie pojmujesz no cóż przykre.
"Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski. "
A mnie się wydaje że także by nas wspierali bo wychodzili by z takiego samego wniosku jak my, tym bardziej że w 2014 roku mieli nie przyjemności z kacapami.



Proste
Zgłoś
Avatar
tomnbb 2024-08-16, 18:44 8
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.



zasługą ukr jest to że pokazała jaka to rosja jest słaba. Owszem, mają 140 mln kretynów, których mogą puścić tylarierą na front ale pomyślunku żadnego. W Polsce ruscy są nie lubiani i to się nie zmieni bo pracowali parę wieków na to by ich nienawidzić.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-16, 18:47 1
silwerbalk napisał/a:

Znam lepiej historię Polski niż ty to mam pewne o wiem że od czasów powstania państwa polskiego to wszystko co ze wschodu to chciało nas zajebać i nas zniewolić od Mongolii po Tatarów taka prawda powinniśmy z całym wschodem zbudować mur chiński i tam nic nie ma dzicz i kurwa gnój ....



Ale zapomniałeś, że Ukrainę to myśmy chcieli zniewolić i też niewoliliśmy. Chyba, że tak znasz historię, że o tym nie wiesz?
Zgłoś
Avatar
elim 2024-08-16, 19:01
Kacapska cywilizacja turańska w szczycie swojego rozwoju
Zgłoś
Avatar
Mocade 2024-08-16, 19:09 5
W komentarzach taka inba że nawet nie wiem komu kibicować.
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-08-16, 19:42
Mocade napisał/a:

W komentarzach taka inba że nawet nie wiem komu kibicować.



Ja bym im stworzył osobny dział, żeby mogli się tam napierdalać do woli, nie zasrywając innych tematów.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-08-16, 20:20 1
sberek38 napisał/a:

Po tej wierze, że ukry walczą za nas najlepiej rozpoznać doszpiku zmanipulowanego gościa. A do tego jeszcze ma czelność pisać "jeśli tego nie rozumiesz"...
Tylko konkretny debil może uważać, że ruscy najechali by Polskę od strony ukrainy (a nie obwodu) zostawiając za swoimi plecami ukrainców.


Nie pisz nic więcej.
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-08-16, 20:28 4
sberek38 napisał/a:

Fajnie trollujesz, manipulując. Miłośników rosjan to zbyt wielu nie ma. "Wasza" propaganda polega na tym, że każdego kto nie uwielbia ukrów, każdego komu nie podoba się bezgraniczne i bezinteresowne finansowanie ukrów, uznajecie za miłośników rosjan.
Idę o zakład, że gdyby 2 lata temu to ruscy na nas najechali z obwodu kalin. a nie na ukrę, to żaden ukrainiec, ani cywil, ani polityk nie kiwnął by palcem w pomocy dla Polski.


O, to jest właśnie piękny przykład ruskiej propagandy, zawiera aż trzy charakterystyczne dla niej tezy:
1. Prawdziwy Polak nienawidzi tak samo ruskich, jak Ukraińców.
2. Wydajemy fortunę na wspieranie Ukrainy przez co rujnujemy Polskę i wpadamy w nędzę.
3. Wydajemy bez sensu, bo Ukry to niewdzięczny naród, który tylko bierze i nic nie daje w zamian.

Zapomniałeś jeszcze wspomnieć o Wołyniu.

[ Dodano: 2024-08-16, 20:33 ]
sberek38 napisał/a:

Gdyby mieli interes to by kiwnęli? ....
O waszym debiliźmie i poziomie zmanipulowania świadczy fakt, że zawsze zakładacie jako pewnik, że ruscy chcą zaatakować i zrobić inwazję na Polskę, bo tak wam wmówiły pisiory i platfusy (ci sami co od zawsze nas okradają i okłamują).
Ruscy wpieprza...ją się tam gdzie są ich mniejszości narodowe. Ilu u nas jest rosjan?
Po co rocznie wydajemy miliardy na członkostwo w NATO, skoro to ukry walczą za nas, NAToO nie daje żadnej gwarancji?


O, jest i czwarty dogmat ruskiej propagandy:

4. Rosja nam nie zagraża.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-16, 20:35 2
widać różnice między bogatym a biednym. Bogaty w audi od razu ogarnął sytuację i spierdolił. Biedny stoi jak muł i dostał to na co zasłużył. A co do gościa to jakby nie było, dosyć pozytywnie zakręcony typek, wesoły.
Zgłoś
Avatar
BiOoSs 2024-08-16, 20:36
SLAVA wielkiej rasiji!
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-16, 20:36
PejotiHARD napisał/a:

Ta typiara rodzi czy o chuj tu chodzi?



dowiedziała się że z dupy do ryja może też być, po analu
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-16, 21:04
żmij napisał/a:

Ja się pytam:
GDZIE JEST KAMAZ, JAK CZŁOWIEK NA NIEGO CZEKA??!!!
Zakończenie pozostawia głęboki niesmak.



Jedyny wartościowy komentarz w tym temacie.
Zgłoś
Avatar
__Tux__ 2024-08-16, 21:07 1
Ja nie mogę, co post to ludzie spuszczają się w temacie Ukrainy. Ludzie jeżdżą do Niemiec pracować i zapomnieli o Holokauście - jednak niemiecki hajs potrafi zasypać niektórym dziurę w honorze. Ruskie uwaliły nam inteligencję, ale o tym też ludzie zapominają, więc są w stanie pisać komcie o Ukrainie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie