18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:20
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
C................s 2018-12-07, 17:23
Faszyzm to nie nacjonalizm...

ok 8:28 źle mówi? swoi walą kałachami do swoich a wszystko przez ruskich...
Zgłoś
Avatar
SilverSky 2018-12-07, 18:18 2
Nie, nigdy nie byliśmy nie jesteśmy i nie będziemy przyjaciółmi z tym ścierwem banderowskim.
Zgłoś
Avatar
ziajos 2018-12-07, 19:16 2
AyCaramba napisał/a:

Faszyzm to nie nacjonalizm...

ok 8:28 źle mówi? swoi walą kałachami do swoich a wszystko przez ruskich...



No tak! Bo to oczywiście ruscy bez wsparcia z zachodu odjebali majdan, to ruscy nie uznawali referendum na Krymie, to ruscy walą non-stop do cywilów. Ach "te złe ruskie". Bo przecież powiewające flagi w kolorach czarnym i czerwonym, to też pewnie prowokacja ruskich.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2018-12-10, 17:33
Walczą o swój kraj z kacapami i w tym musimy ich wspierać
Zgłoś
Avatar
a................h 2018-12-10, 18:38
skywalker75 napisał/a:

w tym musimy ich wspierać



Najlepiej kamizelkami z semtexu.
Zgłoś
Avatar
krathen 2018-12-10, 20:35
banderowcy w dupe jebane
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-12-11, 15:40 2
skywalker75 napisał/a:

Walczą o swój kraj z kacapami i w tym musimy ich wspierać


A oni nam się odwdzięczą, kolejną Rzezią Wołyńską. Ukraińcy i Rosjanie to swołocz oraz nasi wrogowie, więc powinniśmy się cieszyć, że to ścierwo się wzajemnie morduje, przy okazji mając to w dupie.
Zgłoś
Avatar
magaret 2018-12-21, 0:16 4
Śmieszy mnie jak czytam niektóre komentarze. Polityka to polityka. Nie robi się jej kierując się uczuciami i przeszłością. Nie lubimy ruskich i ukraińców. Chuj z tym. Jeżeli postrzegamy ich za zagrożenie to co innego. Akurat się składa, że walczą między sobą. Trzeba to wykorzystywać. Przecież nie będziemy wspierać ruskich bo zjedzą ukraine jak zostanie sama. I co my zrobimy w takiej sytuacji? Czy nie będziemy następni? Trzeba wojować cudzymi rękoma. Wielu Polaków nie rozumie polityki a szczególnie tej międzynarodowej. My to takie chojraki, sarmaci co o honor to zabić się dadzą i na arenie międzynarodowej to pierwsi do obijania ryjów. To, że jak dwóch się bije to Polska korzysta chyba nie muszę tłumaczyć. Dlatego powinniśmy być po stronie Ukraińców.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-12-21, 18:57
No chuj ale kisne z postów pod tym tematem podsumowałbym kilku userow plus minus tak: "słyszy dzwon a nie wie gdzie on" albo "nie wiem ale się wypowiem"
Nie to, że bronię Ukraińców ale serio ludzie zainteresujcie się historią z książek ew z jakichś opracowań w necie bo z tego co widzę to większość osób które zam i których nie znam (zero zdziwienia) nie wie zbyt wiele o ukrainie poza "banderowcy tfu tfu tfu"...a to tylko czubek góry lodowej...a teraz na koniec usprawiedliwienie dla osób o których piszę (plus minus): macie prawo nie wiedzieć o tym co ukraina odpierdalała bo to zbyt pojebane żeby nauczać o tym dzieci/ młodzież. Dlatego szable w dłoń i się edukować żebyście potrafili wytłumaczyć młodszym pokoleniom czym jest ukraina, czym był bandera, czym był Wołyń et cetera bo tłumacząc im, że Wołyń, że rzeź to chuj nie nauczanie...wykujcie sobie historię ukrainy na pałę i się wtedy wypowiadajcie. Chuj, że chaotycznie napisane ale od serca. Tak czy siak skurwysynow nienawidzę ale pierdolenia jeszcze bardziej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-12-21, 20:37
Jorgen88 napisał/a:

Tak czy siak skurwysynow nienawidzę ale pierdolenia jeszcze bardziej. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za uwagę.



Jorgen88 nie wiem czego sie naczytałes i wyczytałeś ale np Bandera to typowo niemiecki produkt. To jego wspierały niemiaszki przez cały czas i dokonał swojego plugawego zywota w niemieckim Monachium. Natomiast nie wiem czy wiesz że to Ukraincy bronili Zamość podczas bolszewickiej nawały, Piłsudski współpracował z Petrula i była duża szansa na wyszarpanie całej ukrainy i zrobienia federacji.

Niestety historia potoczyła się inaczej, Ukraine podzielono. Na swojej części ruskie zrobili czyskę u nas pozwolono im na wiecej i wyhodowano banderowców.

Niestety Ukraine trzeba wyszarpać od ruskich, inaczej wpadnie w ich łapska i bedzie jeszcze gozrezj niz mamy teraz, czyli smieszne graniczne państewko. Polityka to nie tylko rozdrapywanie starych ran, trzeba mysleć bezwzglednie. Ukraincy wczesniej czy później będą musieli przeprosić za swoje zbrodnie, i to nie z powodu Polski ale Izraela. Ukraicy wymordowali więcej żydów niz Polaków a bez zadośćusczynienia Izraelowi nikt Ukrainy nie dopuści do grona państw cywilizowanych. Tylko trzeba się pod ten zydowski pociąg podczepić.
Zgłoś
Avatar
J................8 2018-12-21, 22:43
@up ja tam historię ukrainy znam na wylot więc nie zaskoczyłeś mnie...btw albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że próbujesz mnie poprawić albo jesteś jedną z tych osób co na siłę chcą pokazać ile to oni nie wiedzą po tym jak obadali wikipedie...w sumie dawno nikogo nie obraziłem...e chuj co mi tam, pocisnę Ci: jebany przygłupie tfu!
tylko się tan kurwa nie zesraj

@up ja tam historię ukrainy znam na wylot więc nie zaskoczyłeś mnie...btw albo nie umiesz czytać ze zrozumieniem, że próbujesz mnie poprawić albo jesteś jedną z tych osób co na siłę chcą pokazać ile to oni nie wiedzą po tym jak obadali wikipedie...w sumie dawno nikogo nie obraziłem...e chuj co mi tam, pocisnę Ci: jebany przygłupie tfu!
czy piesek da jeszcze głos?
Zgłoś
Avatar
SilverSky 2019-01-11, 8:13 1
magaret napisał/a:

Śmieszy mnie jak czytam niektóre komentarze. Polityka to polityka. Nie robi się jej kierując się uczuciami i przeszłością. Nie lubimy ruskich i ukraińców. Chuj z tym. Jeżeli postrzegamy ich za zagrożenie to co innego. Akurat się składa, że walczą między sobą. Trzeba to wykorzystywać. Przecież nie będziemy wspierać ruskich bo zjedzą ukraine jak zostanie sama. I co my zrobimy w takiej sytuacji? Czy nie będziemy następni? Trzeba wojować cudzymi rękoma. Wielu Polaków nie rozumie polityki a szczególnie tej międzynarodowej. My to takie chojraki, sarmaci co o honor to zabić się dadzą i na arenie międzynarodowej to pierwsi do obijania ryjów. To, że jak dwóch się bije to Polska korzysta chyba nie muszę tłumaczyć. Dlatego powinniśmy być po stronie Ukraińców.


O czym ty pierdolisz za przeproszeniem,jacy następni na chuj Putinowi Polska?Jesteś przesiąknięty tym propagandowym szajsem,że ruscy chcą nam kraj podbić,puknij się w ten pusty łeb. Gdyby ruscy chcieli to tą ukraine zajęli by w ciągu kilkunastu dni i tyle by było, z resztą już zajęli to co im było potrzebne czyt. Krym. Tyle w temacie mistrzu do spraw polityki zagranicznej.
Zgłoś
Avatar
Submariner 2019-01-26, 13:35 1
Niech się tam wszyscy zajebią nawzajem i będzie święty spokój
Zgłoś