18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Baba na parkingu
Fatum93 • 2013-03-12, 19:54
Sytuacja która przytrafiła mi się dziś :

Jadę sobie z kumplem samochodem pod Kaufland. Parking cały zajebany, nagle patrze jest wolne miejsce i to tak, że nawet dwa samochody na ścisk by się zmieściły, ale stoi sobie tam baba obok niej kupiony telewizor. Mówię sobie, chuj zmieszczę się obok niej, cofam (parkowałem prostopadle tyłem), patrze w lusterko a ta kurwa cyk ustała na sam środek miejsca gdzie chciałem zaparkować, po lewej stronie telewizor a ona po prawo tak, że te na ścisk dwa miejsca parkingowe zablokowała. Kumpel otwiera szybę i mówi jej czy mogła by się odsunąć bo kolega chce zaparkować a ona, że nie... Kumpel poprosił ją jeszcze raz a ona z tekstem, że nie bo mąż ma zaraz przyjechać i musi załadować towar... kurwa jaki towar obok stał tylko telewizor 42cale. I stoi tak krowa i nie ma zamiaru się ruszyć, w końcu się wkurwiłem otworzyłem drzwi i wydarłem się do niej : "Może się Pani, kurwa przesunąć bo chce zaparkować" a ona do mnie żebym znalazł sobie inne miejsce parkingowe...Więc mówię do niej: "Jak Pani mi znajdzie inne to zaparkuje, bo jakoś kurwa nie widzę żeby było inne wolne, jebła Pani telewizor na środku i zadowolona stoi". A ona do mnie "Pan to jębnięty jest". Miałem ochotę już do niej wysiąść ale akurat parę metrów dalej wyjeżdżał inny samochód, więc dałem już sobie spokój z idiotką i zaparkowałem na miejsce tego co wyjeżdżał.

Czasami myślę, że dobrze by było gdyby Hitler jeszcze żył, bo takie idiotki jak ona dawno by zajebał...

Tak, jestem nerwowym człowiekiem
Zgłoś
Avatar
bonczas. 2013-03-13, 16:24
Trza bylo rozjechać jej telewizor
Zgłoś
Avatar
kaer 2013-03-13, 16:53
Jesteś taki odważny.

Tak, pofatygowałem się i założyłem konto, żeby Ci specjalnie dopierdolić - bo jak widzę takie gówno na sadolu to mi się już słabo robi.
Zgłoś
Avatar
regol 2013-03-13, 16:53 1
Prostak jesteś wydaje mi się . Babeczka powiedziała jasno ,że czeka na męża ,żeby jej towar załadował .
z tego co wiem telewizor 42 cale nie jest taki mały . Może babinka by sobie nie poradziła. Zamiast drzeć mordę na Panią byś kutafonie chwycił ten telewizor z kumplem i wsadzili jej do tego fiata . Lepiej zachować się jak bydło . Zrobiliście z siebie tylko idiotów , babeczce humor popsuliście sami straciliście czas a tak to byłoby z głowy ;ss
Zgłoś
Avatar
uladrakula 2013-03-13, 18:05
Fatum93 napisał/a:



To ma być śmieszne ??



Tak
Zgłoś
Avatar
taratatara 2013-03-13, 18:18
Wg mnie babka miała rację ze swoją ostatnią wypowiedzią, ale cóż zrobisz, problemy pierwszego świata
Zgłoś
Avatar
ZabójczaMama 2013-03-13, 18:51
"Kozak w necie, pizda w świecie". Weź, Fatum93, poobrażaj się jeszcze na użytkowników, nakrzycz na nich capslockiem to prawdopodobnie sobie pójdą...
Zgłoś
Avatar
pafcio80 2013-03-13, 18:55
Przestańcie już pisać te komentarze, bo chłopak od dwóch dni nic nie robi - tylko siedzi przed komputerem żeby Wam odpisywać, a Wy go dalej podpuszczacie. No ile można !?
Zgłoś
Avatar
p................z 2013-03-14, 5:16
Ledwo 20-letni gówniarz a nosi się jakby pozjadał wszystkie rozumy. Jeśli komuś należy się wpierdol to tobie, spokorniałbyś i nauczył się szacunki do starszych.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2013-03-14, 8:00
poskramiacz napisał/a:

Ledwo 20-letni gówniarz a nosi się jakby pozjadał wszystkie rozumy. Jeśli komuś należy się wpierdol to tobie, spokorniałbyś i nauczył się szacunki do starszych.



Możesz mi powiedzieć, gdzie była jakaś wzmianka o wpierdolu ?? Szacunek do starszych hmm nie nadajesz się na sadola pisząc takie rzeczy. Szacunkiem mogę się odwzajemnić tyko wtedy kiedy inna osoba również będzie miała szacunek do mnie. Ty na niego nie zasługujesz więc kulturalne spierdalaj
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-03-14, 14:21
trza było wyjąć kutasa i zacząć się brandzlować. uciekłaby z piskiem.
Zgłoś